بازی Elden Ring - بازی الدن رینگ

شایعه: بازی Elden Ring در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۷

مدارک فاش شده از کمپانی مادر استودیو فرام سافتور خبر از عرضه بازی Elden Ring پس از آوریل سال آینده می‌دهد. همراه دنیای بازی باشید.

از زمانی رونمایی محصول جدید استودیو فرام سافتور در مراسم E3 سال ۲۰۱۹ تا به امروز اطلاعات و جزئیات بسیار کمی از بازی منتشر شده و همین موضوع صبر برای تجربه این عنوان را سخت‌تر از قبل کرده‌است. هر چند گزارش‌ها و ویدیوهای منتشر شده از بازی خبر از عرضه زود هنگام این عنوان در سال میلادی جاری را می‌دادند اما، ظاهرا مدارک منتشر شده موضوع دیگری را عنوان می‌کنند.

اخیرا گزارش‌های مالی کمپانی Kodokawa Corp، کمپانی مادر فرام سافتور در فضا مجازی منتشر شده‌است. در یکی از این گزارش‌ها ذکر شده بازی‌های جدید استودیوهای زیر مجموعه این کمپانی برای سال مالی ۲۰۲۲ روانه بازار خواهند شد. سال مالی ۲۰۲۲ این کمانی از اول آوریل ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

با در نظر گرفتن تاریخچه زمانبندی انتشار بازی‌های شرکت، انتظار می‌رود در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد عرضه بازی Elden Ring باشیم.

شایعه: تریلر معرفی بازی Elden Ring در مراسم E3 2021 منتشر می‌شود

استودیو فرام سافتور به مدت دو سال هیچ اطلاعات تازه‌ای از Elden Ring منتشر نکرده و تنها  به انتشار تریلر معرفی بازی در مراسم E3 2019 بسنده کرده‌است. شایعات و منابع خبری خبر از معرفی کامل بازی در هفته‌های آتی می‌دادند. مدتی قبل تریلر کوتاهی از بازی فاش شد که سازندگان قصد انتشار آن را نداشتند و صرفا برای نمایش به سهامداران تولید شده بود. ظاهرا این موضوع باعث تغییر برنامه‌ریزی‌های ناشر نسبت به بازی شده‌است.

آقای Jeff Grubb از وبسایت گیمز بیت می‌گوید فاش شدن تریلر باعث شدن بندای نامکو فعلا برنامه معرفی کامب بازی را به تعویق بیاندازد و به دنبال عوامل فاش شدن این تریلر بگردد. آقای Grubb پیشتر اعدا کرده بود معرفی کامل از بازی در پایان ماه مارس صورت می‌گیرد اما، با توجه به شرایط جدید احتمال می‌رود در مراسم E3 2021 تریلر جدید بازی Elden Ring منتشر شود.

شایعه: به زودی اطلاعات زیادی از بازی Elden Ring به اشتراک گذاشته می‌شود

تقریباً ۲ سال پیش بود که استودیو FromSoftware و شرکت Bandai Namco رسماً بازی Elden Ring را معرفی کردند. تریلر CG منتشر شده از این عنوان کاملا با عناوین این استودیو تناسب داشت. با این حال، از آن زمان هیچ اطلاعات رسمی در مورد بازی الدن رینگ به اشتراک گذاشته نشده است. با این حال، احتمالا به زودی اطلاعات زیادی را از این عنوان شدیداً مورد انتظار خواهیم شنید.

آقای Jeff Grub از VentureBeat اخیراً در پادکست GamesBeat Decides درباره بازی الدن رینگ صحبت کرد. وی گفت انتظار دارد اخبار رسمی در موردلثر مذکور به زودی منتشر شود، حتی گفت: «آنها [منابع] به من اطمینان دادند که اطلاعات بازی Elden Ring تا پایان ماه مارس به اشتراک گذاشته خواهد شد». او گفت که این احتمال وجود دارد که تا پایان ماه جاری تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شود، اما در گذشته به شدت احساس می‌کرد که این بازی حداقل در بازه زمانی E3 دارای اخبار مهم خواهد بود

علاوه بر این، بخشی از یک تریلر در سطح اینترنت پخش شده است که احتمالا جزئی از نمایش جدید بازی الدن رینگ خواهد بود.

همچنین احتمال تاخیر در تاریخ انتشار این بازی Elden Ring وجود دارد. جیسون شرایر از بلومبرگ، که این تریلر لو‌ رفته را تایید می‌کند، قبلاً اشاره کرده است که این عنوان RPG چندین بار به تأخیر افتاده است.

سایت VideoGamesChronicle با افرادی که از پیشرفت بازی آگاهی داشتند صحبت کرد و نشان داد که ویروس همه‌گیر COVID-19 مقصر اصلی این تأخیرها است. به دلیل محدودیت‌های ناشی از کار از راه دور، پیشرفت در روند توسعه با مشکل روبرو شده است. یکی از افراد نزدیک به این پروژه حتی خاطرنشان کرد که به دلیل این مشکلات بازی الدن رینگ بعید است امسال منتشر شود.

بازی Elden Ring تنها پروژه‌ای نیست که طی یک سال گذشته تحت تأثیر شرایط کار از راه دور قرار گرفته است. حتی Gran Turismo 7 سونی، که در ابتدا قرار بود در نیمه اول سال ۲۰۲۱ برای PS5 منتشر شود، به دنبال چالش‌های تولید مربوط به COVID به سال بعد موکول شد.

به گزارش سایت VGC تصاویر بازی Elden Ring به شکلی بی سر و صدا در فضای اینترنت در حال دست به دست شدن است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

شایعه رونمایی بازی Elden Ring در حال  داغ و داغ‌تر شدن است و احتمال رونمایی این بازی پرانتظار هر لحظه بیشتر می‌شود. طبق آخرین اخبار منتشر شده بخشی از ویدیو گیم‌پلی بازی از چند هفته‌ی پیش به صورت مخفیانه و بی سر و صدا در فضای اینترنت منتشر شده است.

جف گراب در آخرین پست توییت خود ویدیویی بسیار تار و ناواضح را باز نشر کرده که شخصیت یک بازی نقش آفرینی را سوار بر اسب نشان می‌دهد، اینکه آیا این ویدیو واقعاً متعلق به بازی است یا خیر اصلاً مشخص نیست.

در تصاویر دیگری هم که ادعا شده از محیط بازی است این شخصیت را در حال مبارزه با یک اژدهای غول‌پیکر می‌بینیم.

این شایعات در حالی منتشر می‌شود که به گزارش منابع خبری تاریخ عرضه این عنوان نیز به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و دورکاری سازندگان بازی به تاخیر افتاده است و به همین علت ممکن است بازی Elden Ring امسال منتشر نشود.

شایعه: بزودی اطلاعات تازه‌ای از بازی Elden Ring منتشر می‌شود

طبق ادعای نویسنده وبسایت GamesBeat، استودیو «From Software» در ماه مارس اطلاعات تازه‌ای از بازی الدن رینگ منتشر خواهد کرد. همراه دنیای بازی باشید.

فارغ از تیزر معرفی Elden Ring که در مراسم E3 2019 منتشر شد، تیم سازنده تا کنون از ارائه هر گونه اطلاعات و جزئیات بیشتر از بازی خودداری کرده‌است. مدتی قبل طراح تیزر بازی، از چندین کانسپت آرت دیده نشده رونمایی کرد که البته پس از مدتی به ناچار آن تصاویر را پاک کرد. به گفته وی، این طراح هیچ نقشی در روند توسعه بازی ندارد و تنها روی کانسپت آرت‌های بازی کار کرده بود. با تمام این تفاسیر همان چند عکس نیز برای داغ کردن تنور گفت و گو میان طرفداران بازی کافی بود و ظاهرا بزودی با انتشار اطلاعات جدید، بحث‌ها بیشتر از قبل هم می‌شود.

نویسنده مشهور وبسایت گیمزبیت، آقای جف گراب اخیرا در تازه‌ترین پادکست خود مدعی شده اواخر ماه مارس اطلاعات بیشتری از بازی Elden Ring منتشر می‌شود. به گفته وی این موضوع را چندین منابع موثق فعال در استودیو فرام سافتور تایید کرده‌‌اند. ابلته هنوز برنامه‌ریزی‌های نهایی صورت نگرفته و ممکن است این برنامه به اوایل ماه آوریل موکول شود.

آقای جیسون شریر از تیم بلومبرگ نیز چندی پیش مدعی شده بود بوزدی معرفی کاملی و مفصلی از بازی صورت می‌گیرد و نوسنده مشهور، جورج آر.آر. مارتین وقت خود را به نوشتن داستان بازی اختصاص داده‌است.

منبع : gamingbolt

طراح تیزر معرفی بازی الدن رینگ چندین کانسپت آرت جدید از این عنوان منتشر کرد

نزدیک به دو سال از انتشار تریلر معرفی جدیدترین ساخته استودیو فرام سافتور در نمایشگاه E3 2019 می‌گذرد و از آن زمان تا کنون فارغ از اظهار نظر نه چندان مفهمو کارگردان بازی و شایعات و ادعاهای غیر رسمی، اطلاعات و تریلر دیگری از این پروژه منتشر نشده و این عنوان در سکوت کامل خبری فرورفته‌است. طراح تیزر معرفی بازی اخیرا چندین کانسپت آرت استفاده نشده در این تیزر را در اختیار عموم قرار داده‌است.

آقای Gabriel Björk Stiernström، طراح این کانسپت آرت‌ها می‌گوید این تصاویر را دو سال پیش برای استفاده در تیزر معرفی بازی آماده کرده‌است. البته وی هیچ اطلاعاتی درباره داستان و جهان این بازی ندارد و عضو تیم توسعه بازی نیست. وی می‌گوید استودیو صرفا در طراحی تیزر معرفی با وی همکاری کرده و حتی نام بازی نیز پیش از انتشار تریلر به وی نگفته‌است و تنها توضیحاتی مختصری درباره اتمسفر بازی به Björk Stiernström ارائه شده تا بتواند روی طراحی این کانسپت آرت‌ها کار کند.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را تماشا کنید:

شایعه: در یک الی دو ماه آینده نمایشی از بازی الدن رینگ منتشر می‌شود

بازی Elden Ring بیش از یک سال پیش معرفی شد و توانست محبوبیت زیادی میان میلیون‌ها بازیکن به‌دست آورد، با اینحال، پس از آن دیگر خبری از اطلاعات جدید یا نمایش نبود. استودیو FromSoftware از هواداران برای صبر و شکیبایی‌شان تشکر کرده است، اما طرفداران دیگر بی‌تاب شده‌اند، به خصوص اینکه سازندگان هیچ نمایش جدیدی از بازی را در مراسم The Game Awards 2020 نشان ندادند.
با اینحال، به‌نظر می‌رسد که زمان زیادی تا نمایش اثر مذکور باقی نمانده است. جف گروب از GamesBeat اخیراً در یک پادکست در مورد جدیدترین ساخته‌ی استودیو FromSoftware صحبت کرد و اظهار داشت که بازی Elden Ring پیشرفت زیادی در روند توسعه داشته است و اگر سازنده مایل بود، می‌توانست آن را در مراسم The Game Awards نشان دهد. گروب در ادامه گفت که استودیو FromSoftware احتمالاً قبل از مدت زمان طولانی، شاید حتی یک یا دو ماه، یک تریلر مناسب از بازی Elden Ring را ارائه دهد.
با توجه به رمز و راز مربوط به بازه‌ی زمانی انتشار بازی، باید جالب باشد که ببینیم بازی برای چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌شود. احتمالاً بازی Elden Ring یک عنوان میان نسلی خواهد بود.

به ادعای یکی از کاربران توئیچ، اعضای استودیو فرام سافتور تقریبا روند توسعه بازی Elden Ring را تکمیل کرده‌اند و بزودی اطلاعات جدیدی را از این بازی ارائه خواهند کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

بیش از ۱۸ ماه است که از انتشار تریلر معرفی بازی Elden Ring در رویداد E3 2019 می‌گذرد و از آن زمان تا کنون استودیو فرام سافتور به عنوان توسعه دهنده و کمپانی بندای نامکو به عنوان ناشر هیچگونه اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بازی به مخاطب ارائه نکرده‌اند و تنها شایعات و گزارش‌های گوناگون از این بازی منتشر شده‌است.

یکی از کاربران تویئچ به نام «Lance McDonald» مدعی است Elden Ring مراحل پایانی روند توسعه خود را طی می‌کند. Lance McDonald پیش از این نیز اطلاعاتی از استودیو فرام سافتور را فاش کرده بود و در این زمینه سابقه‌اس نبستا معتبر دارد.

وی می‌گوید به گفته منابع خبری در استودیو، آن‌ها در حال حاضر مراحلی را طی می‌کنند که معمولا در قسمت‌های پایانی توسعه پروژه خود به سراغ آن می‌روند. البته او چندان مطمئن نیست این خبر مربوط به Elden Ring باشد و تنها مدعی است خبر در ارتباط با یکی از پروژه‌های From Software است.

فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس شانس تجربه‌ی بازی Elden Ring را داشته است

Elden Ring عنوان نقش‌آفرینی بعدی هیدتاکا میازاکی ، کارگردان عناوین شاهکاری چون Dark Souls و Bloodborne است که علاقه‌مندان و طرفدران این بازی ناامیدانه منتظر کسب اطلاعات بیشتری از آن هستند.

رئیس شرکت  ایکس باکس، فیل اسپسنر، در مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت Gamespot اظهار داشت که شانس تجربه این بازی را داشته است. او در این باره گفت:

به عنوان کسی که حداقل در این یک دهه‌ی گذشته تجربه‌ی تمامی بازی‌های میازاکی را داشته است باید بگویم این عنوان بلند پروازانه‌ترین بازی است که او تا به حال ساخته است. منظورم این است، من عاشق بازی‌های او هستم، اما بعد از دیدن برخی از مکانیک‌های گیم‌پلی که او و تیمش در حال کار بر روی آن‌ها هستند، مثل محیط بازی و همکاری وی با یک خالق دیگر برای خلق داستان بازی … من واقعاً عاشق آن هستم.

خالق دیگر داستان که اسپنسر از او یاد می کند کسی نیست جز نویسنده بازی تاج و تخت جرج آر.آر. مارتین که میازاکی را در خلق دنیای Elden Ring همراهی می‌کند.

بازی Elden Ring - بازی الدن رینگ

به گفته اسپنسر، در الدن رینگ میازاکی است افق دید خود را گسترش داده است او همچنین می گوید که او در هنگام بازی اسپنسر از اتاق خارج شد. وی در این باره گفت:

فکر می‌کنم – میازاکی به این دلیل اتاق را ترک کرد- که من بازیکن بدی هستم و بعد از اینکه برگشت ما در مورد چیزهایی که فکر می‌کردم صحبت خواهیم کردیم او به کار خود شدیداً علاقه دارد و این یکی از مواردی است که من در مورد همکاری با او در ساخت چند بازی که با هم کار کردیم و تماشای عرضه‌ی آن‌ها به روی پلتفرم‌مان، دوست دارم.

بازی Elden Ring در سال ۲۰۱۹ در کنفرانس مایکروسافت در E3 معرفی شد اما هنوز هیچ تاریخی برای عرضه‌ی آن اعلام نشده است. همچنین در ادامه‌ی مصاحبه، اسپنسر به سایت Gamespot گفت که جدایی برخی از سازندگان استودیوی ۳۴۳Industries مشکلی در روند ساخت بازی Halo Infinite ایجاد نخواهد کرد و جای هیچ نگرانی نیست.

استودیوی FromSoftware از پشتیبانی هواداران بازی Elden Ring قدردانی کرد

واقعاً عجیب است که چگونه هنوز یک سال پس از معرفی بازی Elden Ring توسط استودیوی FromSoftware ، ما هنوز هیچ اطلاعات جدیدی درباره‌ی آن نداریم. این بازی نقش‌‎آفرینی و اکشن که با کمک خالق Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، جورج آر آر مارتین در حال ساخت است، در مراسم E3 سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

بازی Elden Ring - بازی الدن رینگ

اما از آن زمان به بعد، هیچ گیم‌پلی یا نشانه‌ای از تاریخ انتشار یا حتی تریلری جدیدی از آن منتشر نشد (اگرچه می‌دانیم که آهنگساز بازی‌های Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice، یوکا کیتامورا در حال کار بر روی موسیقی این بازی است).

نظر می رسد بالاخره یک بروزرسانی درباره‌ی این بازی منتشر شده اما ممکن است آن چیزی نباشد که طرفداران بازی انتظار آن را داشتند. استودیوی FromSoftware پس از انتشار آپدیت رایگان بازی Sekiro در پست توییتر خود نوشت:

 ما همچنین از شور و شوق و پشتیبانی طرفدارن برای بازی ، نقش‌آفرینی – اکشن و تاریک بعدیمان Elden Ring بسیار قدردانی می کنیم. امیدواریم همچنان چشم‌انتظار آن باشید.

باز هم مثل همیشه، اطلاعات زیادی درباره‌ی این بازی منتشر نشد اما این پیام حداقل تایید می‌کند که پروژه‌ی ساخت بازی هنوز ادامه دارد و متوقف نشده است.

بازی Elden Ring در حال حاضر تنها برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی معرفی شده است و هنوز هیچ خبری از نسخه‌های کنسول نسل بعدی نیست. اما شاید با شروع مراسم The Game Awards در ماه دسامبر، تریلر یا جزئیات جدیدی از این بازی منتشر شود. تا زمانی که اخبار بیشتری در مورد این بازی پرانتظار منتشر شود با دنیای بازی همراه باشید.

شایعه:نمایشی از بازی Elden Ring در رویداد Gamescom هم وجود نخواهد داشت

به نظر می‌رسد که هنوز تا نمایش جدید از بازی Elden Ring  زمان زیادی باقی مانده است. همراه با دنیای بازی باشید.

طی اخبار قبلی که پیرو این پست مشاهده خواهید کرد، به نظر می‌رسد صبر کردن برای بدست آوردن اولین اطلاعات بازی Elden Ring باید مدت بیشتری طول بکشد. بعد از لغو شدن نمایشی از بازی جدید استودیوی فرام سافت‌ور (FromSoftware) در رویداد ماه پیش ایکس باکس سری ایکس، به نظر می‌رسد که در رویداد گیمزکام سال جاری نیز نباید منتظر نمایشی جدید از این عنوان باشیم و تمام انتظارات در بزرگ‌ترین مراسم آخر سال، یعنی The Games Award  بالاخره به سر خواهد رسید.

زمانی که در شبکه مجازی توییتر میان کاربران سوالی پیش آمده بود که بزرگ‌ترین احتمال برای نمایش اطلاعات بین دو بازی Bakugun یا Elden ring در رویداد گیمزکام کدام یک است، آقای جف گراب که اطلاعات زیادی در خصوص برنامه‌های آینده کمپانی مایکروسافت را با هواداران به اشتراک گذاشته بود اعلام کرد “Bakugun” شانس بیشتری برای نمایش در رویداد مذکور دارد. آقای گراب در برنامه اینترنتی GamesBeat Decides 157 به تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰ اعلام کرده بود که:

من فکر نمی‌کنم اخبار جدیدی از Elden Ring در سال جاری بدست آوریم مگر در رویداد The Game Award شاهد چنین اتفاقی باشیم.

بعد از رویداد گیمزکام، رویداد توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) را خواهیم داشت که طبق اطلاعات بدست آمده نیز خبری از بازی یاد شده در این رویداد نخواهیم بود، اما شاید در تاریخی حداقل تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۲۰، اطلاعات جزئی یا حتی یک تیزر معمولی نیز بتواند دل هواداران را شاد کند.

استودیو ژاپنی فرام سافت ور در همکاری با مایکروسافت برای نخستین بار عنوان جدید نقش آفرینی الن ریج را در کنفرانس E3 2019 این شرکت رونمایی کرد. در حالی که یک سال از معرفی می‌گذرد، تاکنون اطلاعات بیشتری دردسترس قرار نگرفته و نمی‌دانیم در چه مرحله‌ای از توسعه قرار دارد. البته هنگام رونمایی سازندگان بیان داشتند که توسعه اولیه از سال ۲۰۱۷ آغاز شده و در واقع نزدیک به سه سال می‌شود بازی Elden Ring تحت توسعه قرار دارد.

حال به تازگی جف گروب وب سایت VentureBeat در توییتی آب پاکی را روی دست طرفداران این بازی پیرامون اینکه در نمایش آینده اکس باکس سری اکس شاهد پخش تریلری خواهیم بود، ریخت. او بیان داشت اگر از طرفداران Elden Ring هستید باید بیان داشت که در رویداد آینده اکس باکس سری اکس مایکروسافت و فرام سافت ور هیچ برنامه‌ای برای نمایش این بازی ندارند.

این عنوان مورد انتظار در حال حاضر برای رایانه شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان تحت توسعه قرار دارد. مشخص نیست آیا به کنسول‌های نسل نهمی خواهد رسید یا خیر. باتوجه به اینکه بازی از سری داستان‌های George R.R. Martin است و توسط Hidetaka Miyazaki استعداد بزرگ صنعت بازی تحت توسعه قرار دارد، بی شک می‌توان آن را از عناوین مورد انتظار دانست.

بازی Elden Ring - بازی الدن رینگ

طبق آخرین اخبار بازی، از زمانی که بازی Elden Ring در مراسم E3 2019 معرفی شد، ما اطلاعات قابل توجهی در مورد آن نشنیده‌ایم، روندی که استودیو فرام سافتور در بازی‌های قبلی خود هم تکرار کرده بود. با این حال به‌واسطه شایعات و اطلاعات منتشر شده از پیرامون آن، جزئیاتی در مورد دنیای جهان‌باز آن شنیده‌ایم. حال اخیرا هم اطلاعات جدیدی از سیستم پویای بازی منتشر شده است که اشاراتی هم به دنیای جهان‌باز آن دارد.

به‌تازگی Omni که از لیکرهای اصلی بازی Elden Ring بوده و کسی است که ارتباطاتی هم با خود استودیو فرام سافتور داشته است، اخیرا فعالیت خود را بیشتر کرده و اطلاعات جدیدی را در مورد بازی با ResetEra به‌اشتراک گذاشته است. گویا اشاراتی هم به تاریخ انتشار بازی شده است و گویا با این‌که احتمال می‌رفت بازی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ عرضه شود و اتفاقا خود Omni هم فاش‌کننده چنین خبری بود، صحت نداشته است. Omni در این رابطه می‌نویسد:

هم‌اکنون واضح است که بازی در ژوئن سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد، مطمئنا می‌توانید درک کنید که نه من و نه هیچ کس دیگری در پشت صحنه منتظر کش رفتن تاریخ‌های مطرح شده در داخل استودیو نیستیم که بخواهیم آن را سریعا با شما به‌اشتراک بگذاریم. مخصوصا وقتی که همه چیز باید تغییر پیدا کند. فرام سافتور و باندای نامکو هر وقت که آماده باشند در این رابطه صحبت خواهند کرد.

قطعا همه‌ی ما می‌دانیم که این بازی چقدر بلندپروازانه است و علارغم آن اطلاعات بسیار کمی هم در مورد آن منتشر شده است. این روند حتی در مقایسه با عناوین قبلی این استودیو هم بی‌سابقه بوده است. فقط می‌توان امیدوار بود که تاریخ انتشاری که دو استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) و باندای نامکو (Bandai Namco) در نظر گرفته‌اند، چندان به دور دست‌ها انداخته نشود.

نظرات خود را در مورد عدم اجرا نمایشی از بازی Elden Ring با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: