بازی Halo Infinite - هیلو اینفینیت

نسخه رایانه شخصی بازی Halo Infinite شامل سیستم ضدتقلب نمی‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

همانطور که می‌دانید شرکت مایکروسافت قصد دارد بازی Halo Infinite را در آینده نزدیک علاوه بر کنسول‌های سری ایکس باکس برای رایانه شخصی نیز دردسترس قرار دهد. همراه دنیای بازی باشید.

در یک پست طولانی به وبلاگ Halo Waypoint 343 Industries ، توسعه دهنده جزئیات بسیاری از ویژگی های جدیدترین بازی جدید Halo Infinite را ارائه داده است. به طور خاص ، blogpost به چگونگی مدیریت تیم Halo Infinite در رایانه توسط تیم توسعه دهنده و نحوه جلوگیری از بازی از استفاده از ویژگی های DRM سرزده که توسط سایر بازی ها استفاده می شود ، پرداخت.

استفاده از DRM سرزده برای اهداف ضد تقلب در چند سال اخیر مورد بحث و جدال بسیاری قرار گرفته است ، بازی هایی مانند Doom Eternal و Valorant به دلیل استفاده از فناوری ضد تقلب که می تواند به هسته رایانه شما دسترسی پیدا کند ، مورد انتقاد قرار گرفتند. بسیاری از بازیکنان با داشتن چنین مجوزهایی ، هیچ پرونده اجرایی راحت نیستند ، چه رسد به اینکه فایلی از یک شرکت بزرگ ارائه شود که می تواند از هرگونه اطلاعات جمع آوری شده از این روش برای هر هدفی که می خواهند استفاده کند.

برای کسانی که نگرانی داشتند که ویژگی های مشابه DRM ممکن است در زمان انتشار بازی در اواخر سال جاری ، آن را به چند نفره گسترده Halo Infinite تبدیل کنند ، اکنون می توانند در غیر این صورت اطمینان داشته باشند. جف گای ، تهیه کننده Halo Infinite در وبلاگ اظهار داشت که ۳۴۳ “سخت مبارزه می کند تا اطمینان حاصل کند که DRM سرزده را به بازی خود اضافه نمی کنیم.” پس از آن گای اجازه می دهد مایکل VanKuipers ، مهندس امنیت ۳۴۳ ، با توضیح دقیق تری درباره فلسفه ضد تقلب این شرکت ، مداخله کند: “وقتی مردم تقلب می کنند ، ما متمرکز بر این هستیم که آنها را از طریق رفتارشان جلب کنیم و نه از داده هایی که از آنها گرفته ایم. ماشین آلات “

با Halo Infinite ، ۳۴۳ در تلاشند “تقلب را از راه هایی که شامل درایورهای هسته یا خدمات پس زمینه نیستند” دشوارتر کنند ، و همچنین “سرمایه گذاری های فناوری مورد نیاز امروز را برای ادامه مبارزه برای سالهای آینده انجام می دهند.” در ابتدای پست ، گای Halo Infinite را “Halo ساخته شده برای بازیکنان رایانه های شخصی توسط بازیکنان رایانه شخصی” می نامد ، و جنبه ضد تقلب بخش کوچکی از دلیل این امر است. این بازی شامل مقدار زیادی از آنچه Guy به عنوان “ویژگی های علاقه مند و قابل تنظیم بودن” توصیف می کند ، از جمله پشتیبانی فوق کشیده و فوق العاده فوق العاده ، صفحه کلید سه گانه ، توانایی بازی با کنترلر غیر Xbox (یا ماوس و صفحه کلید روی کنسول ، ) و همچنین لغزنده های پیشرفته برای حساسیت ماوس بر روی کامپیوتر. همچنین پشتیبانی از کراس پلتفرم به همراه گزینه های دسترسی برای افراد دارای حساسیت به نور و بیماری حرکت و لغزنده های FOV حتی روی درگاه های کنسول نیز وجود دارد.

بیشتر پست های وبلاگ Halo Waypoint برای کسانی که منتظر اولین PC Halo واقعی هستند خبر مثبتی خواهد بود. و سرمایه گذاری هایی که ۳۴۳ برای ضد تقلب غیر DRM انجام می دهند ، خیال آسوده کسانی است که نگران عملکرد DRM سایر توسعه دهندگان هستند و همچنین احتمالاً به کاهش ترس کسانی که خواهان برخورد شدید با متقلبان هستند کمک خواهد کرد. همچنین. تقلب در دیگر شوترهای آنلاین ، از جمله بازی رایگان Call of Duty: Warzone ، به یک مشکل عظیم تبدیل شده است و بسیاری از گیمرها نگرانند که این رفع مشکلات به سرعت کافی انجام نشود. به نظر می رسد ۳۴۳ پس از آنکه پیش پرده اولیه آن انتظارات جامعه Halo را برآورده نکرد ، وقت خود را با Halo Infinite می گذرانند. فقط می توان امیدوار بود که محصول نهایی منعکس کننده تلاش های آنها باشد.

چندی پیش مایکروسافت تایید که نسخه جدید مجوعه هیلو از مانیتورهای ultrawide و super ultrawide برای PC پشتیبانی می‌کند و روز گذشته استودیو ۳۴۳Industries با انتشار تصاویری از محیط‌های و بخش داستانی بازی نحوه چگونگی اجرا بازی روی این مانیتورها را تا حدودی نشان داد.

سرپرست تیم برنامه نویسی بازی، آقای Mike Romero تایید کرد تمامی بخش‌های بازی شامل صحنه‌های اکشن بازی، HUD و منو بازی وهمچنین لحظات داستانی از این مانیتورها پشتیبانی می‌کنند.

شما در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را تماشا کنید:

جزئیات جدید در مورد جهان بازی Halo Infinite منتشر شد

بازی Halo Infinite که به عنوان یک ریبوت برای این مجموعه در نظر گرفته شده است نویدبخش تجربه‌ای است که این مجموعه هرگز ندیده است. در میان بسیاری از تغییرات بنیادی که در این نسخه وجود ایجاد می‌کند، بازی هیلو اینفینیت شاهد اضافه شدن یک فضای جهان باز است و اخیراً، در آخرین برنامه Ask 343، استودیو ۳۴۳ Industries چندین جزئیات جدید را اشتراک گذاشته‌اند.

مواردی مانند آب و هوای پویا و چرخه‌های شبانه روزی و همچنین عناصر اصلی طراحی یک عنوان جهان-باز در بازی Halo Infinite وجود خواهد داشت. با تایید شدن وجود آب و هوای پویا، بازی هیلو اینفینیت دارای سیستم‌های پویا مه و باد است. سایر الگوهای آب و هوایی مانند طوفان شن و طوفان برف با به‌روزرسانی‌های پس از عرضه به بازی اضافه خواهند شد.

در ضمن، این بازی یک چرخه شبانه روزی نیز خواهد داشت که در جنبه‌های مختلف بازی تأثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال، سینماتیک‌ها یا همان فیلم‌های بازی بسته به زمان روز تغییر می‌کنند (در حالی که سلاح‌های شما نیز در صحنه‌های سینمایی نشان داده می‌شوند). در همین حال، در شب نیز شاهد گشت‌های دشمن بیشتری خواهیم بود، از جمله دشمنانی با نام Phantoms، دشمنان مجهز به سپر و نورافکن.

در همین حال، جهان بازی هیلو اینفینیت دارای چندین مکان و جو خواهد بود. مکان اولیه بازی بر اساس شمال غربی منطقه Pacific بنا شده است، اما همچنین می‌توانید به مناطق دیگری مانند مرداب‌ها، مکان‌های جنگ زده، غارها، سازه‌های Forerunner، پایگاه‌های Banished و غیره دسترسی پیدا کنید. این عنوان همچنین دارای حیات وحش خواهد بود که بازیکنان با آن روبرو خواهند شد، اگرچه حیوانات وحشی وجود نخواهد داشت.

در مواردی که به فعالیت‌های جانبی مربوط می‌شود، بازیکنان می‌توانند به دنبال گزارش‌های صوتی در محیط باشند که جزئیات داستانی بیشتری را درباره حلقه Zeta Halo ، افراد آن و گذشته آن دریافت می‌کند. همچنین به بازیکنان این آزادی را می‌دهند که در اوقات فراغت خود جهان را کشف کنند و به کارهای جانبی بپردازند (بعضی از آنها به روایت اصلی نیز گره می‌خورند).

سرپرست تیم نوآوری بازی Halo Infinite به طرفداران نوید یک بازی بزرگ شبه جهان باز و پر از ماجراجویی را می‌دهد. همراه دنیای بازی باشید.

جدیدترین نسخه مجموعه هیلو اواخر سال میلادی جاری عرضه می‌شود و پس از نزدیک به شش سال انتظار طرفداران بار دیگر فرصت قرار گرفتن در نقش مسترچیف را خواهند یافت. بی‌شک تیم سازنده بازی متشکل از افراد بلند پرواز و جاه‌طلب است و آن‌ها ایده‌ها و برنامه‌های متنوعی برای بازی دارند. در این نسخه طرفداران امکان تجربه بخش‌های مختلف بازی را به سبک یک عنوان سندباکس دارند و تجربه هر بازیکن می‌تواند با بازیکن دیگر متفاوت باشد.

در جدیدترین پست وبسایت Halo Waypoint عوامل سازنده به بحث و گفت و گو درباره بخش‌های مختلف بازی پرداختند. آقای Joseph Staten، سرپرست تیم نوآوری بازی می‌گوید این نسخه بزرگ‌ترین و پرماجراترین نسخه در کل مجموعه است و تجربه بازی کامل چند شاخه و غیر خطی است.

جهان بازی Halo Infinite به شدت بزرگ و عمیق است. محیط‌های نبرد پهناور بازی بدون هیچ انقطاع یا وقفه به یکدیگر متصل شده‌اند. هر قسمت با فرصت‌های متفاوت برای تجربه ماجرا جدید پر شده و می‌تواند نظر مخاطب را از خط داستان بازی به سمت خود منحرف کند. شاید در نگاه اول Halo Infinite یک عنوان جهان باز به نظر برسد ولی هدف اصلی تیم سازنده این نیست. در مهله اول ما در حال توسعه یک نسخه جدید از Halo هستیم. یک شوتر ساندباکس که به بازیکن حس ایفای نقش در یک میدان جنگ بزرگ و غنی علمی تخیلی را القا می‌کند.

آقای Justin Dinges طراح ارشد تیم سندباکس نیز درباره ویژگی‌های جدیدی که این حالت به بازی اضافه می‌کند صحب کرد. وی می‌‌گوید این حال سندباکس گونه جدید، حس و حال یک عنوان جهان باز را به مخاطب القا می‌کند و تیم سازنده به شدت امیدوار است بازخودر مثبتی از مخاطبان نسبت به این بخش دریافت کنند:

بخش داستانی بازی روایتگر فصل جدیدی از زندگی پرمخاطره مسترچیف است و در حالت کو-آپ می‌توان این داستان جدید را در کنار دوستان تجربه کرد. در حالت تک نفره مخاطب با انتخاب‌های متفاوتی برای مواجه با شرایط مواجه می‌شود و در حال کو-آپ امکان اتخاذ سبک و سیاق مخصوص به خود برای بازیکنان مواجه است. نکته مثبت که درباره بازی‌های سندباکس این است که هیچ شیوه درست و غلطی درباره استفاده از آیتم‌ها وجود ندارد و تنها مسئله انتخاب دخیل است. بی‌صبرانه منتظر دیدن شیوه‌های و تصمیمات خلاقانه بازیکن که حتی به ذهن ما هم نرسیده هستم.

یک سلاح کاملا جدید در بازی Halo Infinite وجود دارد

بر کسی پوشیده نیست که مهم‌ترین مورد در بازی‌های شوتر اول-شخص، سلاح‌ها هستند. مجموعه Halo در طول تمامی نسخه‌های خود، سلاح‌های بسیار قابل توجه و متنوعی را ارائه داده است و قرار است در بازی هیلو اینفینیت نیز این روند را حفظ کند.

گرچه می‌توان انتظار بازگشت چندین اسلحه قدیمی و احتمالاً افزودن تغییرات جدید در برخی از آنها را داشت، اما بازی Halo Infinite حداقل یک سلاح کاملاً جدید خواهد داشت که در نسخه‌های قبلی دیده نشده است. سازندگان این مورد را در ویدیوی # Ask343 اخیر خود برای این هیلو اینفینیت تأیید کردند که شما از اینجا می‌توانید آن را تماشا کنید.

بازی Halo Infinite پاییز امسال برای Xbox Series X / S ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

تیم توسعه دهنده بازی Halo Infinite اطلاعات زیادی از آن را به اشتراک گذاشت. برخی از این اطلاعات شامل مبارزات و وسایل نقلیه درون بازی هیلو اینفینیت می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

به‌نظر می‌رسد که بازی Halo Infinite بعد از تأخیر در سال ۲۰۲۰ برای انتشار در پاییز امسال در مسیر آماده‌سازی است. پس از تأخیر گفته شده، استودیو Industries 343 چیز زیادی در مورد هیلو اینفینیت ارائه نداده است. اکنون، به‌نظر می‌رسد سکوت آن‌ها به آرامی در حال شکستن است. امروز به عنوان بخشی از پرسش و پاسخ «Inside Infinite»، تیم Sandbox بازی چندین چیز برای گفتگو داشت، به ویژه در مورد مبارزات بازی.

این مکالمه بین مدیر روابط عمومی آقای برایان جارارد و چند نفر از افرادی که در طراحی بخش چند نفره بازی و طراحی جهان آن نقش دارند، صورت گرفت. آن‌ها در مورد تلاش خود به منظور تعادل برقرار کردن میان کشتن دشمنان حین حرکت و سیستم سلامتی بازی صحبت کردند.

تمرکز زیادی از بحث نیز روی نقش وسایل نقلیه بود. آنها در مورد Warthog محبوب صحبت کردند، که به‌نظر می‌رسد برای طرفداران آشنا خواهد بود. آنها همچنین گفتند که وسایل نقلیه نقش مهمی در پیشبرد مبارزات بازی هیلو اینفینیت دارند.

بازی Halo Infinite قرار است در پاییز امسال برای Xbox Series X / S ، Xbox One و PC منتشر شود.

استودیو ۳۴۳ Industries شایعات مربوط به کنسل شدن نسخه‌ی نسل هشتمی بازی Halo Infinite را تکذیب کردند و گفتند این بازی برای نسل هشتم نیز منتشر می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Halo Infinite قرار بود به همراه کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت منتشر شود اما متاسفانه با تاخیر مواجه شد و در پاییز ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. سازندگان گفته بودند که این بازی در کنار عرضه برای کنسول‌های نسل نهمی، برای کنسول Xbox One نیز منتشر می‌شود. اخیرا پروفایل LinkedIn یکی از توسعه‌دهندگان در این پروژه کشف شد که فاقد نسخه Xbox One به عنوان یکی از پلتفرم‌های مقصد بود و منجر به حدس و گمان در مورد حذف آن شد. اما این موضوع صحیح نیست.
از مدیر بازاریابی استودیو ۳۴۳ Industries یعنی آقای جان جونیزک در توییتر در مورد این شایعه سوال شد و او با یک “نه” ساده پاسخ داد. این در حقیقت دومین باری است که جونیزک احتمال کنسل شدن نسخه Xbox One را تکذیب می‌کند.
برخی امیدوارند که کنسل شدن نسخه نسل هشتم به بازی کمک کند، به ویژه پس از نمایش اولیه آن در اوایل سال. اما به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت و سازندگان قصد دارند که این بازی را در پاییز سال ۲۰۲۱ برای Xbox Series X / S ، Xbox One و PC عرضه کنند.

استودیو ۳۴۳Industries به نظر می‌رسد برنامه‌ای برای انتشار بازی Halo Infinite روی کنسول ایکس باکس وان نداشته و چندین بار قویا این موضوع را تکذیب کرده است و حال نوبت به خبر جدید رسید. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Halo Infinite قرار بود اواخر امسال برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر شود و در سوی دیگر مایکروسافت خبر از انتشار آن برای ایکس باکس وان هم داد. اما باتوجه به اخبار گذشته قرار نیست نسخه ایکس باکس باکس وان را تجربه کنیم.

به تازگی خبر جدید تایید کرده که نسخه ایکس باکس وان بازی Halo Infinite قرار نیست منتشر شود و استودیو ۳۴۳Industries تنها روی نسخه‌های نسل جدید تمرکز کرده است. از آنجایی که Halo Infinite خروجی گرافیکی قابل توجهی ندارد، بدیهی است تیم استودیو ۳۴۳Industries  و شرکت مایکروسافت تمایلی به عرضه آن روی ایکس باکس وان نداشته باشند.

به هر حال این عنوان قرار است سال آینده برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی دردسترس قرار گیرد.

به گفته استودیو ۳۴۳Industries، بازی هیلو اینفینیت برنامه ریزی شده در پاییز سال آینده یعنی ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. تا پیش از این قرار بود اوایل سال آینده شاهد عرضه بازی مورد اشاره باشیم، اما گویی تیم سازنده تصمیم به تاخیر گرفته و نمی‌خواهد عرضه زودهنگام داشته باشد.

نیل هریسون کارگردان هنری این بازی تصاویری هم مربوط به Halo Infinite ارائه داد که محیط این عنوان را به خوبی نشان می‌دهد. وی افزود که در بازی آینده تیم سازنده به دنبال نورپردازی روشن و بهتر در کنار کیفیت بافت گرافیکی ارتقایافته است.

همین موارد موجب شده تا بازی هیلو اینفینیت با تاخیر در پاییز سال آینده دردسترس بازیکنان و طرفداران قرار گیرد. استودیو ۳۴۳Industries در تلاش است تا با بهبود کیفیت گرافیکی این عنوان بتواند نظر مخاطب خود را جلب کند. بنابراین یکی از عناوین برجسته‌ای که سال آینده می‌توان آن را تجربه کرد، بازی Halo Infinite بوده و بی شک می‌تواند رضایت مخاطب و بازیکنان خود را جلب کند.

NPCها درون بازی هر یک طراحی واقع گرایانه‌ داشته و می‌توان تجربه گیم پلی لذت بخشی در این بازی داشت. تلاش تیم سازنده بیشتر در آن است تا بتواند رضایت مخاطب را جلب کرده و در هنگام انتشار بازی پر اشکالی را دردسترس قرار ندهد. چند تصویر جدید هم مربوط به بازی Halo Infinite منتشر شده و این عنوان سال آینده برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه شخصی تحت توسعه قرار دارد.

هیلو اینفینیت

بازی هیلو اینفینیت قرار بود پرچمدار کسنول Xbox Series X / S باشد، اما پس از آنکه شرایط طبق برنامه پیش نرفت، این عنوان شوتر با تاخیر تا سال ۲۰۲۱ مواجه شد. در حال حاضر، این عنوان تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما به‌نظر می‌رسد بازی در بهار ۲۰۲۱ منتشر شود زیرا بیشتر روند توسعه آن به پایان رسیده است.
در مصاحبه اخیر، اقای بروس توماس، بازیگر و صداپیشه Master Chief، گفت که بازی برای بهار ۲۰۲۱ آماده است. چندی پیش نیز یکی از افراد Halo گفت که بخش عمده‌ای از توسعه بازی به پایان رسیده و استودیو ۳۴۳ Industries تمرکز خود را روی انتشار بازی در سال ۲۰۲۱ قرار داده است.
اثر مذکور هر زمان که منتشر شود، برای Xbox Series X / S ، Xbox One و PC در دسترس قرار خواهد گرفت.

به گفته مدیر روبط عمومی استودیو «۳۴۳Industries»، آن‌ها بسیار مشتاق هستند تا بیشتر درباره پروژه جدید خود صحبت کنند و طی ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از بازی هیلو اینفینیت را با مخاطبان خود در میان خواهند گذاشت. با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به یک ماه عرضه کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت می‌گذرد و این کمپانی در مقایسه با رقیب سنتی خود، در زمینه‌ عناوین انحصاری AAA خود عمل نکرده‌است. در ابتدا قرار بود به همراه کنسول‌های Xbox Series X/S جدیدترین نسخه مجموعه افسانه‌ای هیلو، بازی هیلو اینفینیت عرضه شود اما، ظاهرا مراحل توسعه بازی هنوز به پایان نرسیده و اعضای استودیو ۳۴۳Industries تصمیم گرفتند تاریخ انتشار بازی را به تعویق بیاندازند و از آن زمان تا کنون اخبار جدید رسمی‌ای پیرامون بازی منتشر نشده‌است.

در جدیدترین پست وبسایت Halo Waypoint، مدیر روابط عمومی استودیو، آقای John Junyszek اعلام کرد او و تیم سازنده بازی از اینکه چندان پیرامون بازی صحبت نمی‌کنند، بسیار ناراحت هستند و امیدوارند بتوانند طی ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری از بازی خود را با هواداران به اشتراک بگذارند. هر چند ایشان به موضوعی مشخصی اشاره نکردند اما، به طور ضمنی انتشار یک خبر مهم از بازی را پیش از پایان یافتن سال میلادی جاری تایید کردند.

فیل اسپنسر از زمان جدید انتشار بازی Halo Infinite کاملا راضی است

مسلما تاثیر عدم عرضه بازی Halo Infinite در بازه عرضه کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت کاملا در آمار فروش کنسول‌های Xbox Series X/S مشهود بود. هر چند عملکرد این کنسول‌های به هیچ عنوان ضعیف تلقی نمی‌شود اما، عدم وجود عناوین فرست پارتی برای آن‌ها، شاید بزرگ‌ترین ضعف کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت در حال حاضر باشد. آقی فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، اما نظر دیگری دارد.

وی در مصاحبه‌ای با وبسایت The Verge توضیحاتی در این باره ارائه کرد. زمانی از وی درباره تعویق در زمان انتشار هیلو اینفینیت پرسیده شد، وی پاسخ داد هر چند امیدوار بود بازی در بازه برنامه‌ریزی شده آماده عرضه باشد اما، این موضوع چندان هم منفی نیست.

واقعا با تمام وجود دوست داشتم در زمان عرضه کنسول‌ها، یک هیلو جدید در اختیار هواداران قرار گیرد. ما از زمانی عضره اولین کنسول ایکس باکس تا به حال، چنین کاری نکرده‌ایم.
مطمئنا این زمان اضافی سبب می‌شود تا ما نسخه بهتر و بی‌ایرادتر بازی را تجربه کنیم و از طرفی تا آن زمان قفسه تمام فروشگاه‌ها از Xbox Series X/S پر می‌شود و تمام هواداران به این کنسول‌ها دسترسی خواهند داشت.

بازی Halo Infinite نمایش جدیدی در مراسم The Game Awards نخواهد داشت

بازی Halo Infinite قرار بود هفته گذشته در کنار Xbox Series X و Series S منتسر شود. هرچند که این بازی قرار بود یک عنوان میان نسلی باشد، اما می‌توانست افراد زیادی را برای خرید کنسول نسل بعدی مایکروسافت متقاعد کند.با اینحال، تاریخ انتشار اثر مذکور به طور غیر منتظره‌ای به سال آینده موکول شد. از آن زمان اتفاقات نگران کننده‌ای برای روند توسعه بازی رخ داده است، مانند خروج ناگهانی اعضای اصلی و همچنین احتمال انتشار بخش چندنفره و تک‌نفره بازی به صورت جداگانه.امروز نیز اعلام شد که بازی در مراسم The Game Awards امسال نمایش جدیدی نخواهد داشت.
در پاسخ به سوال رسمی Reddit، یک کارمند استودیو ۳۴۳ Industries تأیید کرد که هیچ برنامه‌ای برای TGA 2020 وجود ندارد. با برنامه‌ریزی جدیدی که به دلیل تأخیر در نظر گرفته شده است، انتشار یک تریلر یا نمایشی جدید در این برهه از زمان امکان پذیر نیست.
وی گفت: «در حال حاضر ما همچنان با طیف وسیعی از پیامدها و عواقب مربوط به تغییر بخش‌ها روبه‌رو هستیم و تیم سازنده روی تمام جنبه‌های بازی کار می‌کند. ما هیچ برنامه‌ای برای TGA نداریم، اما امیدواریم که ظرف چند هفته آینده حداقل یک به‌روزرسانی ارائه دهیم تا بعد از آن به تعطیلات برویم و سپس دوباره کار را آغاز کنیم. ساخت یک نمایش جدید آن‌هم در این زمان کم باقی مانده تا مراسم TGA، حجم بسیار زیادی از کار را می‌طلبد. می‌دانم که صبر کردن سخت است، اما تیم از این وقت اضافی نهایت استفاده را خواهد برد و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که در مسیر درست قرار داریم.»
مراسم The Game Awards امسال در تاریخ ۲۰ آذر برگذار خواهد شد.بازی هیلو اینفینیت هنوز قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود، اما تاکنون تاریخ دقیقی برای زمان انتشار آن وجود ندارد.

گزارش شده است که استودیو ۳۴۳ Industries اکنون بر جنبه‌های فنی توسعه متمرکز شده است و احتمال عرضه بازی Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ وجود دارد.با سایت دنیای بازی همراه باشید.

اخبار اخیر در مورد کناره‌گیری کارگردان بازی Halo Infinite یعنی آقای کریس لی از سمت خود با نگرانی بسیاری از طرفداران این مجموعه روبرو شده است،به خصوص با توجه به این واقعیت که وی تنها شخص اثرگذار در تیم نبود که از تیم توسعه بازی جدا شد.از آن زمان سوالاتی درمورد چگونگی تأثیر این امر بر پیشرفت بازی و اینکه آیا باید انتظار تأخیر دیگری را داشته باشیم یا خیر،مطرح شده‌اند،اما طبق گفته Klobrille یکی از اینسایدرهای Xbox، چنین چیزی وجود ندارد.
وی اخیرا در توییتر خود اشاره کرده است که روند توسعه بازی Halo Infinite در مراحل پایانی خود قرار دارد و محتوای بازی کم و بیش کامل است(این بدان معنا است که استودیو ۳۴۳ Industries تمام محتوای قابل پخش در بازی را توسعه داده است).طبق گفته Klobrille،این استودیو اکنون تقریباً به طور کامل بر جنبه‌های فنی توسعه و پرداخت بازی متمرکز شده است و به همین ترتیب،انتشار در سال ۲۰۲۱ برای بازی کمابیش قطعی به نظر می‌رسد.
بازی Halo Infinite در هر زمان که عرضه شود،برایXbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One و PC در دسترس خواهد بود.

دومین کارگردان بازی Halo Infinite از تیم توسعه بازی جدا شد.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

مشکلات آشکار توسعه بازی Halo Infinite ادامه دارد.کریس لی،رئیس استودیو،تهیه کننده و مدیر ۳۴۳ Industries،که پیشگام توسعه پروژه Halo Infinite بوده است،دیگر روی بازی کار نمی‌کند.لی در صحبت با Bloomberg این موضوع را تأیید کرد و گفت که از تیم توسعه این پروژه خارج شده است.
مایکروسافت همچنین تأیید کرده است که با وجود اینکه آقای کریس لی دیگر روی Halo کار نمی‌کند،اما همچنان در مایکروسافت باقی مانده است.
این اولین بار نیست که یکی از اعضای مهم تیم توسعه‌دهنده Halo Infinite این پروژه را در طی سال گذشته ترک می‌کند.در آگوست ۲۰۱۹ ، کارگردان خلاق این بازی آقای تیم لونگو کنار رفت،در حالی که در اکتبر همان سال،تولید کننده اصلی یعنی خانم مری اولسون نیز از ۳۴۳ Industries جدا شد.
در ماه آگوست سال جاری،۳۴۳ Industries آقای جوزف استاتن را که از همان دوران ساخت این مجموعه‌ توسط استودیو Bungie روی این سری کار می‌کرده است را اضاف کردند تا به عنوان سرپرست پروژه در بخش کمپین Halo Infinite عمل کند.
بازی Halo Infinite در حال توسعه برای Xbox Series X / S ، Xbox One و PC است و در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

با توجه به مصاحبه اخیر آقای فیل اسپسنر با سایت کوتاکو،احتمال عرضه بخش تک نفره و چند نفره بازی Halo Infinite به صورت جداگانه وجود دارد.با سایت دنیای بازی همراه باشید.

از آنجا که بازی هیلو اینفینیت که قرار بود یکی از بازی های روز عرضه کنسول Xbox Series x باشد در ماه اوت گذشته تاخیر خورد و هیچ تاریخ انتشار مشخصی ندارد،سرنوشتش در هاله ای از ابهام قرار گرفت.حتی مصاحبه آقای فیل اسپنسر که روز گذشته منتشر شد نیز چیز زیادی را روشن نکرد.وقتی از او در مورد این بازی سوال کردند،اسپنسر پاسخ داد که او بازی را تجربه کرده است اما در حال حاضر نمی‌تواند تاریخ انتشار مشخصی را برای بازی تعیین کند.
سپس از ایشان این سوال پرسیده شد که آیا آنها انتشار بخش تک نفره و چند نفره به صورت جداگانه را در نظر گرفته‌اند یا خیر که آقای فیل اسپسنر به این سوال پاسخ قطعی و دقیقی نداد.در عوض،او به بانی راس،رئیس فعلی مجموعه Halo و بقیه تیم Halo اشاره کرد.اسپنسر گفت:«من فکر می کنم ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مردم احساس کنند در حال تجربه یک بازی Halo هستند.»وی افزود:«من فکر می کنم ما می توانیم گزینه هایی مانند آن را بررسی کنیم. بنابراین،بله،بنظرم این موضوعی است که باید درباره آن صحبت کنیم،اما ما می خواهیم مطمئن شویم که این کار را درست انجام می‌دهیم.»
در کل،بنطر می‌رسد که این تصمیم به صورت کامل تحت کنترل فیل اسپسنر نیست.به طور قطع،در طول توسعه هیلو اینفینیت مشکلات زیادی وجود داشته است که بازی باید بدون تاریخ مشخصی به تأخیر بیفتد و استودیو ۳۴۳ به سراغ آقای جوزف استاتن،یکی از طراحان اصلی مجموعه Halo برود تا به آنها کمک کند.در حال حاضر،قطعاً نمی توانیم بگوییم که این بازی به صورت یک بسته کامل منتشر خواهد شد یا در بخش‌های جداگانه.مسئولیت این تصمیم به عهده تیم ۳۴۳ است.

کمپانی ۳۴۳ Industries به‌تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر کرده است که یکی از این موارد، دشمن جدید شخصیت Master Chief است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی ۳۴۳ Industries به‌تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر کرده است که یکی از این موارد، دشمن جدید شخصیت Master Chief است.

برخی می‌گویند این یک آزمایش بود. آزمایشی علیه نوع خود. برخی دیگر می‌گویند که نقشه اما اشتباه پیش رفت. اما تعداد کمی حقیقت را می‌دانند. تعداد کمی هنوز درباره آن صحبت می‌کنند. یک چیز اما مسلم است. او قبلا شیاطین را شکار می‌کرده و به عنوان اولین عضو پذیرفته شده در Hand of Atriox باز هم این‌کار را خواهد کرد.

در کنار این اطلاات تازه، دو کانسپت‌آرت جدید از زره‌های بازی نیز منتشر شده است. این زره‌ها توسط دکتر Halsey ساخته شده و برای بسیاری از طرفداران فرنچایز هیلو آشنا است.

در واقع بازی Halo Infinite محصول استودیوی ۳۴۳ ایندستریس (۳۴۳ Industries) قرار بود قبل از تاخیر در زمان انتشار و تعویق آن به سال ۲۰۲۱، در آبان‌ ماه سال جاری در دسترس هواداران قرار گرفته و یکی از عناوین قدرتمند زمان عرضه کنسول Xbox Series X باشد.  تیم سازنده بازی مذکور بدلیل مشکلاتی که در بازی آن‌ها وجود دارد مجبور به عقب انداختن پروسه عرضه بازی‌ شده‌اند تا مشکلات را رفع و یک بازی کم نقص تحویل هواداران دهند.

حالا ما می‌دانیم که تاریخ انتشار این بازی، روزی در سال ۲۰۲۱ خواهد بود؛ چرا که هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه آن وجود ندارد. چندی پیش فروشگاه آمازون به اشتباه تاریخ عرضه این بازی را تعطیلات سال ۲۰۲۱ اعلام کرده بود.  با توجه به لیست بازی‌‌های ایکس باکس سری ایکس در فروشگاه آمازون و نگاهی به صفحه فروش بازی Halo Infinity خواهیم دید که تعطیلات سال ۲۰۲۱ زمان عرضه این بازی است، اما آقای تام وارن (Tom Warren) شخصی که در افشا کردن اطلاعات کنسول Xbox Series S هم نقش تاثیرگذاری داشت اعلام کرد که تاریخ انتشار در نظر گرفته شده در فروشگاه آمازون کاملا اشتباه است.

اگر مورد خاص دیگری نباشد، خوشبختانه ما نباید تا تعطیلات سال آینده میلادی صبر کنیم و شاید بتوانیم زودتر داستان مستر چیف را به سرانجام برسانیم.

آیا توسعه نسخه ایکس باکس وان بازی هیلو اینفینیت لغو شده است؟

به گفته منابع نزدیک مایکروسافت، این شرکت ردموندی قصد دارد به لغو نسخه اکس باکس وان هیلو اینفینیت بپردازد تا تیم توسعه تنها روی نسخه نسل نهمی تمرکز داشته باشد. کمتر کسی تصور می‌کرد که Halo Infinite در انتشار با تاخیری رو به رو شود و ما در هنگام عرضه اکس باکس سری ایکس چنین بازی لانچی را شاهد نباشیم.

پس از نمایش نسخه دمو گیم پلی بازی در رویداد اخیر اکس باکس سری ایکس، بسیاری از منتقدین واکنش منفی به انتشار زودهنگام آن نشان دادند. با تمام این تفاسیر سازندگان هم تصمیم گرفتند با تاخیر بیشتر، نسخه نهایی را بدون نقص عرضه دارند.

مایکروسافت و استودیو ۳۴۳ Industries می‌خواهند بازی نهایی کاملا باکیفیت باشد و همین امر موجب شده تا به لغو نسخه اکس باکس وان بیاندیشند. این خبر توسط کاربر ResetEra توییتر آشکار شد. از آنجایی که بازی روی اکس باکس وان با کیفیت کمتری اجرا می‌شود و تیم توسعه نمی‌خواهند اثر نامطلوبی ارائه دهند، به فکر لغو نسخه نسل هشتمی هستند.

گفته شده بازی باکیفیت ۹۰۰ پیکسل روی اکس باکس وان اجرا شده و قطعا چنین خبری جالب نخواهد بود. همچنین انحصاری کامل بودن در نسل نهم هیلو اینفینیتموجب خواهد شد تا تمرکز بیشتری روی توسعه پیدا شود و نقایص هم زودتر برطرف شود. این کاربر افزود ممکن بوده تاخیر دیگری هم به وجود بیاید و تا سال ۲۰۲۲ بازیکنان شاهد انتشار نباشند.

البته پیش از این چنین سیاستی را از مایکروسافت مشاهده کردیم. در حالی که انتظار داشتیم Fable, Avowed, State of Decay 3, Forza Motorsport و Everwild برای اکس باکس وان منتشر شود اما قرار نیست انتشاری صورت گیرد.

بازی Halo Infinite - هیلو اینفینیت

استودیوی ۳۴۳ Industries به عنوان سازنده بازی Halo Infinite، چندی پیش عرضه این عنوان را به تعویق انداخت تا یک پروژه کامل و کم نقص را تحویل بازیکنان بدهد. البته طبق صحبت‌های پیشین آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) به عنوان رئیس بخش ایکس باکس، با همکاری نزدیک بین مایکروسافت و استودیوی مذکور در ۲۴ ساعت تصمیم به تاخیر در بازی Halo Infinite گرفته‌اند. حالا سوال اصلی اینجاست که آیا این تاخیر برای تغییر کلی در گرافیک بازی‌ خواهد بود یا مشکلاتی از قبیل موشن کپچر، صداگذاری، طراحی انیمیشن و محیط و غیره وقت سازندگان را تلف می‌کند؟

از هفته گذشته که خبر تاخیر بازی مذکور فضای مجازی را تسخیر کرده بود، دیگر صحبتی از این عنوان نشد. به تازگی آقای جان جونیزیک (John Junyszek) از کارمندان استودیوی Industries 343 در پاسخ به سوال مطرح شده در توییتر اینگونه واکش نشان داد.

این هفته خبری از این بازی نخواهد بود. ما می‌دانیم که آن بیرون (خارج از محیط کاری) سوالات بسیار زیادی وجود دارد، بخصوص در رابطه با بازی Halo Infinity، اما فعلا دست نگه دارید. کارهای زیادی باید انجام شود، مثل برنامه‌های ارتباطی، اما لطفا بدانید که در زمان موعود اطلاعات بیشتری در اختیارتان می‌گذاریم.

بازی هیلو اینفینیت تاخیر خورد

بنابر آخرین توئیت سرپرست استودیو یعنی جناب کریس لی، دلیل این تاخیر بیشتر متقاعد کردن تیم سازنده جهت “دادن وقت کافی برای ساخت تجربه هیلویِ مورد انتظار” ذکر شده است. همچنین ایشان دلایل مختلفی را جلودار روند ساخت بازی برشمرده‌اند، که از جمله آنها همه‌گیری ویروس کرونا است.

در حالی که تیم سازنده سخت در تلاش بوده تا با این مشکلات دست و پنجه نرم کند، جناب Lee در ادامه حرف هایش به این اشاره می‌کند که “عرضه بازی در تعطیلات امسال، نه به نفع سلامتی تیم ماست، و نه به سود سطح کیفی بازی”. ایشان با پذیرفتن اینکه این اخبار بسیاری از هواداران را ناامید کرده است، افزود که این زمان اضافی “به ما اجازه می‌دهد تا کار های حیاتی ساخت مورد انتظارترین هیلویِ حال‌حاضر را جلو ببریم و بازی را طوری که مورد انتظار طرفداران هیلو است، به آنها تحویل دهیم”.

از گیم‌پلی بازی Halo Infinite به تازگی و برای اولین بار در همایش بازی های اکس باکس رونمایی شد. در این مدت، این نمایش بازخورد های مختلفی را کسب کرده است. شرکت ۳۴۳ Industries نیز بعد ها بیان کرد که تریلر نمایش داده شده مربوط به مراحل اولیه ساخت بازی بوده و همچنین “بازی بر روی یک کامپیوتر شخصی اجرا شده بود، که قرار بود تجربه ای مشابه با انجام بازی به روی اکس باکس سری اکس به بازیباز بدهد”.

اطلاعات بیشتر از بازی Halo Infinite در ماه های آتی منتشر خواهد شد. از جمله‌ی این اطلاعات می‌توان به بخش چند نفره بازی اشاره کرد. تاکنون رایگان بودن این بخش (F2P) و همچنین اجرای ۱۲۰ فریم در ثانیه مواردی هستند که در بخش چند نفره بازی به چشم می‌خورند. باید دید روند ساخت بازی در طی سال آینده چطور پیش می‌رود، و این سوالی بزرگ برای هوادارن این سری انحصاری و مخاطبان نسل بعدی کنسول مایکروسافت خواهد بود. نظر خود را مورد بازی Halo Infinite با ما در میان بگذارید.

بازی Halo Infinite

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: