بازی Outriders

پچ جدید بازی Outriders باگ‌ها و ایرادات فنی مربوط به دشمنان را رفع می‌کنند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۶

پچ جدید بازی Outriders در ادامه روند پچ‌های پیشین به دنبال رفع باگ‌ها و سایر ایرادات مربوط به بخش‌های مختلف بازی از جمله دشمنان، مراحل و منو بازی منتشر شد. همراه دنیای بازی باشید.

نزدیک به یک ماه از عرضه Outriders، تازه‌ترین محصول People Can Fly می‌گذرد و تیم توسعه بازی همچنان بخش رفع ایرادات و بگ‌های زمان عرضه بازی هستند. اخیرا پچ جدیدی برای بازی منتشر شده که علاوه بر رفع کردن ایراد کرش کردن‌های گاه و بی‌گاه بازی، باگ‌های مربوط به بخش سلاح‌ها، درخت مهارت‌، ماموریت‌ها و … را رفع می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی‌ این آپدیت را می‌توان رفع ایراد گیر کردن در صفحه Sign in بازی دانست. باگ مربوط به اسنایپرها نیز رفع شده و اکنون بازیکن فرصت بیشتری برای جا خالی دادن، پیش از تیر اندازی آن‌ها را دارد. به طور کلی برخی از باگ‌های محیطی نیز رف شده‌اند.

شما می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به این پچ را از اینجا مطالعه نمایید.

بازی Outriders بسته‌های گسترش دهنده زیادی در آینده دریافت خواهد کرد

هفته گذشته عنوان Outriders روانه بازار شد و توانست توجه اکثر منتقدان را جلب کند و نمرات قابل قبول دریافت کند. با اینکه هنوز بسیاری از مخاطبان تنها مشغول اتمام بخش داستانی این بازی هستند، تیم توسعه از هم اکنون به فکر آینده این بازی است و قصد پشتیبانی طولانی مدت از آن را دارد.

آقایان Bartek Kmita و Piotr Nowakowski، کارگردان و طراح ارشد بازی اخیرا در مصاحبه‌ای با وبسایت Forbes به صحبت درباره آینده Outriders پرداختند. آن ها می‌گویند کار استودیو هنوز با این عنوان تمام نشده و قصد دارند محتواهای جدید برای آن عرضه کنند. به گفته کارگردان بازی داستان‌هایی برای بازی ساخته شده که به نسخه اصلی راه نیافتنند و ممکن است در آینده در قالب بسته الحاقی روانه بازار شوند.

سازندگان بازی Outriders به دنبال راهی برای رفع مشکل نبود چت صوتی در بازی هستند

از زمان معرفی Outriders تا به امروز، سازندگان بازی دائما روی این نکته تاکید داشته‌اند که این عنوان مانند ده‌ها شوتر چند نفره آنلاین نیست و نوآوری‌های زیادی دارد. دمو بازی نوید یک عنوان خوش ساخت را می‌دهد که از عناوین مشابه متفاوت است. البته همچنان بخش اساسی از بازی حول حال کو-آپ و چند نفره آنلاین می‌چرخد که چت صوتی یکی از نیازهای اصلی این حالت‌ها است.

چندی پیش وبسایت GamingBolt با کارگردان و طراحی ارشد بازی مصاحبه‌ای داشته‌است. آقای Bartek Kmita، کارگردان بازی اعلام کرد علت اصلی نبود چت صوتی بنا به دلایل فنی و قانونی است اما، مشکلات و شکایت‌های ایجاد شده به دلیل نبود این حالت فراتر از حد تصور تیم سازنده پیشروی کرده و آن‌ها در تلاش هستند تا با اتخاذ یک راه حل درست این ویژگی جدید را به بازی Outriders اضافه کنند.

آپدیت جدید دمو بازی Outriders مشکلات سیستم Matchmaking بازی را رفع می‌کند

ماه آینده و پس چندین بار تغییر در زمان انشار بازی، بالاخره عنوان Outriders، محصول جدید اسکوئر انیکس و People Can Fly روانه بازار می‌شود. سازندگان برای بهبود عملکرد بازی مدتی قبل دمو کوتاهی از آن را منتشر کردند و در دسترس عموم قرار دادند. پس از دریافت بازخوردها و نارضایتی‌ها مخاطبان، تیم توسعه با انتشار آپدیتی اقدام به رقع برخی ایرادات بازی کرده‌است.

تیم سازنده بازی در اکانت رسمی بازی Outriders در توئیتر خبر از انتشار آپدیت جدیدی برای نسخه دمو دادند. این آپدیت مشکلا سیستم Matchmaking و باگ‌ها و کرش‌ کردن‌ها بازی را رفع می‌کند. این آپدیت هم‌اکنون برای نسخه پلی‌استیشن و PC بازی در دسترس است و آپدیت نسخه ایکس باکس بازی نیز بزودی منتشر می‌شود.

دلیل اصلی تاخیرهای متعدد بازی Outriders رفع باگ‌ها و ایرادات جزئی بوده‌است

کم‌تر از دو ماه دیگر جدیدترین محصول استودیو «People Can Fly»، عنوان Outriders عرضه می‌شود. این بازی در ابتدا قرار بود خیلی زودتر از زمان نهایی عرضه شود و در واقع هم‌زمان با عرضه کنسول‌های نسل نهم وارد بازار شود. تیم توسعه ابتدا تاریخ انتشار بازی را به فوریه ۲۰۲۱ میلادی موکول کرد و سپس با تاخیر مجدد، زمان انتشار بازی به آوریل سال میلادی جاری موکول شد.

آقای Bartek Kmita، کارگردان بازی اخیرا در مصاحبه‌ای با وبسایت Wccftech به توضیح درباره علل تاخیرهای پرداخته‌‍است. شایعاتی اشاره به ایجاد مشکلات اساسی در روند توسعه بازی اشاره داشتند. وی ضمن رد این شایعات اعلام کرد، علی رغم اینکه مشکلاتی در تولید بازی ایجاد شده بود اما، این مشکلات چندان جدی نبودند و هدف اصلی از به تعویق انداختن تاریخ انتشار بازی، در اختیار داشتن زمان کافی برای هر چه تکمیل‌تر کردن آن بوده‌است.

بازی Outriders فاقد سرورهای اختصاصی است

به گفته طراح ارشد بازی Outriders، این عنوان فاقد سرورهای اختصاصی است، البته این بدان معنا نیست که بازیکنان امکان دسترسی به بازی بدون وارد شدن به بخش آنلاین را دارند. همراه دنیای بازی باشید.

طراح ارشد Outriders در مصاحبه‌ای با وبسایت VG247 اعلام کرد بنا به دلایلی تیم تسوعه بازی از اختصاص دادن یک سرور مشخص به بازی منصرف شده‌است:

چند سال قبل زمانی که شروع به توسعه بازی کردیم، با یک سوال اساسی مواجه بودیم: آیا برای بازی سرور خاصی را اختصاص دهیم یا خیر. بنا به دلایل نظر چالش‌های فنی و هزینه از این تصمیم منصرف شدیم.
بازی ما به صورت کو-آپ سه نفره جریان دارد و ظاهرا با همین امکانت فعلی نیز، می‌توان بدون مشکل به اجرا بازی پرداخت.

اگر پپس از عرضه بازی با مشکل مواجه شدیم، بدون شک به اشتباه خود اعتراف می‌کنم اما، تا به حال که ظاهرا تصمیم درستی اتخاذ کرده‌ایم.

آقای Piotr Nowakowski داد احتصاص نیافتن یک سرور مشخص به بازی به معنای آن نیست که تمامی محاسبات و پردازش داده روی کنسول یا پلتفرم شخصی هر بازیکنان انجام می‌شود و وی به راحتی امکان تقلب و هک بازی را داشته باشد. همچنان بخش اصلی و مهم انتقال و پردازش دادهاز طریق سرورهای آنلاین بازی صورت می‌گیرد و تنها بخشی به پلتفرم شخصی بازیکن سپرده شده‌است.

بازی Outriders برای گوگل استادیا نیز منتشر می‌شود

بازی Outriders یکی از اولین عناوین نسل بعدی بود که رونمایی شد و قرار بود نوامبر گذشته در کنار کنسول‌های جدید عرضه شود، اما این اتفاق نیفتاد. اثر مذکور دو بار با تاخیر مواجه شد.

اسکوئر انیکس امروز در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که بازی Outriders در همان روز اعلام شده، در کنار پلتفرم‌های دیگر برای گوگل استادیا نیز منتشر می‌شود. این بازی همچنین از Stream Connect نیز پشتیبانی می‌کند که به شما امکان می‌دهد گیم‌پلی دوستتان را تماشا کنید. اثر مذکور اکنون برای پیش‌خرید در دسترس است.

بازی Outriders اول آوریل برای PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر می‌شود.

دارندگان کنسول Xbox برای مدت زمان محدودی قادر به تجربه‌ی بتای بازی Outriders هستند. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Outriders یک عنوان شوتر است که قرار بود در زمان راه‌اندازی کنسول‌های نسل نهمی عرضه شود، اما افسوس که اینطور نبود. این بازی تا اوایل سال آینده به تعویق افتاد. با اینحال، از آن زمان ما به طور منظم اطلاعات مربوط به عنوان را دریافت می‌کنیم، و اگر از دارندگان Xbox هستید، اکنون برای مدت زمان محدودی قادر به تجربه بتای بازی خواهید بود.
اگر از مشترکین Xbox Insider هستید، برای مدت زمان محدودی می‌توانید Beta بازی Outriders را امتحان کنید. همانطور که در سایت رسمی Xbox منتشر شده است، ظاهراً باید این کار را از طریق Xbox One یا Xbox Series X/S انجام دهید. وارد سیستم شوید و برنامه Insider خود را راه‌اندازی کنید، به پیش‌نمایش‌ها بروید، Outriders را انتخاب کنید و سپس Outriders BETA را نصب کنید. به خاطر داشته باشید که مدت زمان محدودی قادر به تجربه‌ی آن هستید، پس زمان را از دست ندهید.
بازی Outriders در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۱(۱۴ بهمن) برای اکثر سیستم‌عامل‌های بزرگ راه‌اندازی می‌شود.

امروز کمپانی اسکوئر انیکس، ناشر بازی Outriders بار دیگر خبر از تاخیر در تاریخ انتشار این عنوان داد. این بازی فوریه سال آینده میلادی عرضه می‌شود و از قابلیت کراس پلی بهره می‌برد. با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان شوتر استودیو «People Can Fly»، بازی Outriders برای عرضه دربازه تعطیلات سال میلدی جاری برنامه‌ریزی شده بود. این عنوان در ابتدا قرار بود تابستان امسال روانه بازار شود اما بنابر شیوع جهانی ویروس کووید-۱۹ ایم امر محقق نشد. امروز کمپانی اسکوئر انیکس بار دیگر خبر از تاخیر در تاخیر عرضه این عنوان داد. روز سه شنبه ۱۴ام بهمن‌ماه سال جاری، تاریخ جدیدی عرضه این عنوان خواهد بود.

به گفته اسکوئر انیکس، استودیو «People Can Fly» مانند بسیار استودیوهای دیگر متاثر از شیوع ویروس کرونا، موفق نشد روند توسعه بازی را به نحوه احسن پیش ببرد و بنابراین ناچار است بار دیگر تاریخ عرضه این عنوان را به تاخیر بیاندازد. این بازی از قابلیت کراس پلتفرم بهره می‌برد و دارندگان نسخه‌های ایکس باکس وان و PS4 می‌توانند آپدیت نسل بعد را به رایگان دریافت کنند.

احتمال تاخیر بازی Outriders از قبل مطرح شده بود

بازی Outriders اثری از استودیو موفق People Can Fly بوده و قرار است توسط شرکت Square Enix منتشر شود. یکی از نخستین بازی‌هایی که اعلام شد برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر می‌شود، همین عنوان بود.

در حال حاضر استودیو سازنده یا شرکت ناشر به تاریخ انتشار Outriders اشاره نکردند و دقیقا نمی‌دانیم در چه تاریخی باید شاهد انتشار آن باشیم. به تازگی در شبکه استیم برای کسانی که این عنوان را پیش خرید کردند، تاریخ انتشار فوریه ۲۰۲۱ ذکر شده است. این در حالی بوده که اسکوئرانیکس یا People Can Fly اشاره‌ای به این موضوع نکردند.

تاریخ دقیق انتشار دوم فوریه سال آینده خواهد بود اما پیشتر برنامه ریزی شد در تعطیلات ۲۰۲۰ منتشر شود. به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت سازنده واکنشی نشان دهد.

یکی از اولین بازی‌هایی که عرضه آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس Series X اعلام شده، بازی Outriders ساخته استودیو نام‌آشنای Square Enix و People Can Fly بوده است. از Outriders پس از معرفی آن، به‌طور جسته و گریخته اطلاعاتی منتشر شده است. از اسکرین‌شات‌های محیط و سیستم تیر‌اندازی بازی تا برخی تصاویر از گیم‌پلی آن. چندی پیش نیز تریلری از بازی و مبارزه با یک باس‌فایت منتشر شده بود. اما اکنون به نظر می‌رسد که اطلاعات مهم و ارزشمندی به‌زودی و به شکلی مستمر ارائه خواهد شد.

کمپانی Square Enix با انتشار تیزری کوتاه اعلام کرد که از این پس به‌طور ماهانه برنامه جدیدی را پخش خواهد نمود که در آن به بازی Outriders خواهد پرداخت. در این برنامه قرار است به جزئیات فراوانی از تنظیمات بازی، مناطق و ناحیه‌های درون بازی، اسلحه‌ها، کلاس‌های شخصیت‌ها و بسیاری موارد دیگر پرداخته شود. قسمت اول این برنامه در پایان هفته و در تاریخ ۲۸ می (۸ خرداد) پخش خواهد شد. هرچند که تیزر منتشر شده نشان نمی‌دهد که در حقیقت قرار است چه چیزی در این برنامه‌ی ماهانه ببینیم، اما به هر شکل، دریافت اطلاعات از بازی Outriders همواره برای طرفداران ساخته‌های استودیو بازی‌سازی Square Enix جالب بوده است. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

توسعه‌دهندگان بازی Outriders، این روزها در خانه و به شکل دورکاری در حال کار روی این عنوان هستند. این مساله مطابق با سایر دورکاری‌های اجباری که دامن صنعت ویدئوگیم را نیز گرفته، بوده است. بسیاری از استودیو‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کارمندان خود را مجبور به دورکاری کرده‌اند. به هر صورت با در نظر داشتن توسعه Outriders به‌صورت دورکاری، تاکنون هیچ اشاره‌ای به تاخیر در عرضه این عنوان نشده است. بنابراین بازی Outriders همچنان قرار است برای کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعدی بازی‌های ویدئویی و رایانه‌های شخصی، در تاریخی نامشخص در سال جاری منتشر شود.

نظرات خود را در مورد برنامه خبری بازی Outriders با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: