بازی Forza Horizon 5

شایعه: بازی Forza Horizon 5 در مکزیک جریان دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۹:۳۶

به ادعای خبرنگار مشهور، آقای Jeff Grubb بازی Forza Horizon 5 در کشور مکزیک جریان خواهد داشت. با دنیای بازی باشید.

علی رغم اینکه کمپانی مایکروسافت و استودیو Playground Games هیچ گونه اظهار نظر رسمی درباره ساخت نسخه پنجم بازی فروزا هورایزن نداشته‌اند، بسیاری از مخاطبان و اهالی رسانه معتقدند Forza Horizon 5 اواخر سال میلادی جاری روانه بازار خواهد شد. در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ شایعات و گزارش‌های زیادی خبر از معرفی بازی در آینده زود هنگام می‌دادند و مدعی بودند این نسخه در کشور ژاپن جریان خواهد داشت. اخبار جدید لوکیشن جدیدی را برای این بازی مطرح کرده‌اند.

خبرنگاران مشهور، آقایان Jez Corden و Jeff Grubb در تازه‌ترین پادکست خود اعلام کردند Forza Horizon 5 در کشور مکزیک جریان خواهد داشت و شایعات مربوط به کشور ژاپن را رد کردند. چندی پیش مقاله‌ای در وبسایت Windows Central منتشر شد که گفته‌های ایشان را تایید نمود.

شایعه : بازی Forza Horizon 5 امکان دارد در اواسط سال ۲۰۲۱ منتشر شود

از زمان عرضه اولین بازی Forza Horizon در سال ۲۰۱۲، فرنچایز مسابقه‌‎ای مایکروسافت همچنان روال انتشار همیشگی خود را طی کرده است و هر ساله عنوان جدیدی از بازی‌های Horizon و Motorsport بصورت یک در میان از این سری منتشر می‌شوند. اگر خبر جدیدی صحت داشته باشد، این سنت ممکن است به زودی شکسته شود. به نظر می رسد بازی بعدی Horizon در صف انتشار است و زودتر از عنوان بعدی Motorsport عرضه خواهد شد.

در جریان پادکست Xbox Empire جف گراب خبرنگار سایت گیمز بیت ادعا کرد که بازی Forza Horizon 5 ممکن است در سال ۲۰۲۱ و زودتر از عنوان بعدی Forza Motorsport که قبلاً معرفی شده است، منتشر شود. گراب اظهار داشت که توسعه بازی به خوبی پیش رفته است و استودیوی پلی‌گراند گیمز در موقعیتی قرار دارد که آماده است بازی خود را قبل از استودیوی Turn 10 منتشر کند. وی همچنین گفت که اطلاع دارد محل مسابقه در بازی قرار است در کجا باشد، اما ترجیح می دهد منتظر معرفی رسمی بازی توسط استودیوی پلی‌گراند بماند تا اینکه خودش خبر را لو دهد.

بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 4 تا سال ۲۰۲۱ سه ساله خواهد شد، بنابراین آماده‌سازی و انتشار دنباله‌ی آن تا آن زمان زیاد دور از تصور نیست ناگفته نماند که ساخت و توسعه هر کدام از بازی‌های قبلی سری Horizon دو سال به طول انجامیده است. در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ هیچیک از دو بازی Forza منتشر نشدند که برای این سری که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ به صورت سالانه عناوین آن منتشر می‌شد بسیار غیرمعمول است، بنابراین وقفه دیگری در زمان انتشار بازی‌های بعدی این سری تعجب‌آور نخواهد بود.

استودیوی پلی‌گراند گیمز در طی دو سال گذشته به طور قابل توجهی در حال گسترش بوده است و هم اکنون تیم بزرگی در استودیو در حال ساخت بازی بعدی Fable هستند. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا استودیوی سازنده Horizon واقعاً بازی دیگری را برای سال آینده آماده خواهد کرد یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: