توسعه بازی The Last of Us Part 3

طرح کلی داستان بازی The Last of Us Part 3 نوشته شده‌است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۹:۵۵

به گفته آقای نیل دراکمن او و خانم Halley Gross طرح کلی داستان بازی The Last of Us Part 3 را نوشته‌اند اما، روند ساخت بازی آغاز نشده‌است. همراه دنیای بازی باشید.

نزدیک به یک سال از عرضه قسمت دوم مجموعه The Last of Us می‌”ذرد و همچنان در محافل گیمینگ بحث روی داستان بازی و پایانبندی آن داغ است. با توج به سیر اتفاقات بازی، مشخص نیست طرفداران باید منتظر عرضه نسخه سوم نیز باید باشند یا خیر. آقای Neil Druckman، کارگردان بازی در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN اعلام کرد او و خانم Halley Gross نویسندگان قسمت دوم، طرح کلی داستان قسمت سوم را به نگارش درآورده‌اند:

نمی‌دانم تا چه حد اجازه دارم در این باره صحبت کنم اما، من و هالی طرح کلی داستان قسمت سوم بازی را نوشته‌ایم، بازی‌ای که البته قرار نیست ساخته شود اما، امیدوارم روزی برسد که بتوانیم آن را اجرا کنیم. داستان قسمت سوم ادامه رویدادهای The Last of Us Part 2 را روایت خواهد کرد.

در مورد ساخت قسمت سوم بحث‌هایی مطرح شده‌است اما، هنوز تا مرحله اجرا فاصله دارد.

روند توسعه بازی The Last of Us Part 3 از نسخه دوم نیز سخت‌تر خواهد بود

کم‌تر از یک هفته از عرضه The Last of Us Part 2 می‌گذرد و تا همین جای کار این بازی و استودیو سازنده موفق به ثبت رکوردهای جدیدی در صنعت گیم شده‌اند و به طبع این پرسش برای بسیاری از اهالی گیم پیش می‌آید که آینده مجموعه‌ای تا حد موفق و تصمیمات تیم توسعه برای آن چه خواهد بود. طبیعی است که در آینده‌ای نه چندان دور سونی از ناتی داگ درخواست توسعه قسمت جدیدی در مجموعه را داشته باشد و این برای کارگردان مجموعه دغدغه‌های متعدد ایجاد کرده‌است. به گفته وی چالش اصلی نه آمار فروش رضایت بخش، بلکه روایت داستانی است که با معیارهای مجموعه برابری کند.

وبسایت  Indie Wire در مصاحبه‌ای با آقای نیل دراکمن، پیرامون تصمیمات تیم توسعه دهنده برای The Last of Us 3 سوال کرد. دراکمن معتفد است نسخه سوم نیز باید همان مراحلی را تجربه کند که نسخه دوم داشت و بالاخره تیم توسعه‌ دهنده راه حلی برای یک روایت داستانی جذاب پیدا می‌کنند اما، چالش اصلی در این نکته نهفته است که نسخه دوم به حد کافی تجربه سختی برای سازندگان بوده‌است و روند توسعه بازی The Last of Us Part 3 از نسخه دوم نیز سخت‌تر می‌شود و در حال حاضر ایده‌ای برای چگونگی توسعه این بازی وجود ندارد.

فعلا تصمیم گیری برای این موضوع کمی مبهم است. مسئله مشخص این است که روند سعی و خطا برای توسعه نسخه دوم، همان روندی خواهد بود که در نسخه دوم تجربه کردیم. در نسخه اصلی چیزی به عنوان مجموعه و انتظارات وجود نداشت و ما می‌توانستیم هر چیزی را امتحان کنیم اما، حال با یک روند مشخص داستانی با شخصیت‌های تعریف شده و یک پیش زمینه معلوم را در پیش گرفته‌ایم. شاید بتوانیم مانند نسخه دوم تصمیماتی بگیریم که خیلی با سلیقه هواداران همخوانی نداشته باشد اما، با هسته اصلی احساسی مجموعه را حفظ کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: