نسخه موبایل Battlefield در سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

شرکت الکترونیک آرتز در نظر دارد برخی عناوین خود را به گوشی‌های هوشمند بیاورد. از جمله باید به بازی اخیر Apex و حال بازی Battlefield اشاره کرد که در آینده نزدیک از راه خواهند رسید. با دنیای بازی همراه باشید.

در یک به روزرسانی عمده که روز پنجشنبه ارسال شد ، EA و DICE گفتند که بازی جدید برای iOS و Android توسط استودیوی تابعه Industrial Toys توسعه داده می شود و در سال ۲۰۲۲ وارد بازار می شود. در پست وبلاگ ، DICE GM Oskar Gabrielson گفت که عنوان جدید از زمین ، به ویژه برای تلفن ها و رایانه های لوحی.

گابریلسون نوشت: “همیشه چشم انداز ما این بوده است که Battlefield را به سیستم عامل های بیشتری برسانیم. بنابراین ، پس از سالها نمونه سازی ، بسیار خوشحالم که توانستم به شما اطلاع دهم که دوستان ما در Industrial Toys ، که با همه ما در DIC همکاری نزدیک دارند ، در حال توسعه یک بازی کاملاً جدید Battlefield هستند که جنگ همه جانبه را برای گوشی های هوشمند ایجاد می کند و قرص در سال ۲۰۲۲.

“اشتباه نکنید ، این یک بازی مستقل است. یک بازی کاملاً متفاوت از بازی ما برای کنسول و رایانه شخصی ، که مخصوص پلتفرم موبایل طراحی شده است. توسط iToys در حال ساخت است تا Battlefield-on-the-go را به واقعیت تبدیل کند و شما می توانید یک تجربه کاملاً مبتنی بر مهارت را انتظار داشته باشید. این بازی موبایل اکنون در آستانه راه اندازی سال آینده وارد یک دوره آزمایشی می شود ، بنابراین انتظار می رود جزئیات بیشتری در این باره ارائه شود. “

گابریلسون نمی گوید که آیا این بازی یک بازی چند نفره نبرد رویال مانند Call of Duty: Warzone خواهد بود. احتمالاً این جایی است که پول هوشمند وجود دارد ، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم. اشاره به بازی در حین حرکت ، یک بازی را نشان می دهد که به بازیکن اجازه می دهد به عنوان مثال در هنگام اتوبوس اردک داخل و خارج کنند و ماموریت های چند نفره را بازی کنند.

این بازی موبایل از کنسول “jaw dropping drop” و تجربه رایانه های شخصی که قرار است در اواخر سال جاری منتشر شود ، پیروی می کند ، پنجره و عنوان آن هنوز اعلام نشده است. این شرکت از “مقیاس حماسی” عنوان کنسول جدید صحبت کرد که انتظار داریم در پایان سال برگزار شود.

DICE می گوید این بازی از ویژگی های این بازی برخوردار است: ”لحظات دیوانه وار و غیر منتظره. تخریب در حال تغییر بازی. نبردهای گسترده ، پر از بازیکن و ضرب وشتم بیشتر از هر زمان دیگر. همه با قدرت کنسول های نسل بعدی و رایانه های شخصی زنده شدند. “

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: