استودیو Respawn Entertainment

بازی جدید استودیو Respawn Entertainment در مراحل اولیه ساخت قرار دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۰

استودیو Respawn Entertainment سازنده عناوینی همچون The Apex Legends و Fallen Order مشغول توسعه پروژه جدید خود است. همراه دنیای بازی باشید.

استودیو ریسپاون در حال حاضر بیش از همیشه درگیر پروژه‌های جدید و پشتیبانی از عناوین قدیمی خود است. بازی Apex Legends همچنان روند صعودی دارد و روز به روز به تعداد مخاطبان بازی اضافه می‌شود و تیم سازنده بازی قصد دارد آن را روی پلتفرم موبایل نیز عرضه کند. دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، یکی از عناوین تحسین شده سال ۲۰۱۹ نیز در دست توسعه قرار دارد. با تمام این تفاسیر این استودیو قصد دارد باز هم به سراغ پروژه جدیدی برود.

مطابفق آگهی استخدام جدید استودیو، آن‌ها در زمینه‌های مختلف به دنبال جذب افرادی هستند تا روی “یک آی‌پی جدید در دست توسعه” کار کنند. در آگهی آمده‌است این پروژه در مراحل اولیه توسغه قرار دارد، بنابراین احتمالا به این زودی‌ها شاهد رونمایی آن نخواهیم بود.

استودیو Respawn Entertainment درحال کار روی یک بازی جدید است

استودیو Respawn Entertainment سال‌های خوبی را سپری  می‌کند. آنها نه تنها بازی سرویس محور و موفق Apex Legends را توسعه دادند، بلکه در سال گذشته بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را نیز منتشر کردند، اولین عنوان تک نفره و داستانی جنگ ستارگان در سال‌های اخیر که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. حالا به‌نظر می‌رسد که آن‌ها درحال تولید یک بازی جدید هستند.

لیست شغلی جدیدی در وب سایت رسمی مشاغل آنها ظاهر شده است. در این لیست موقعیت شغلی به عنوان یک مهندس نرم‌افزار با توضیحات ذکر شده است که آن‌ها «به تیم کوچکی که برای توسعه IP کاملاً جدید تشکیل شده است خواهند پیوست». بقیه لیست کاملاً کلی است، بنابراین تجزیه و تحلیل چیزی در مورد اینکه واقعاً چه عناوینی خواهد بود دشوار است.

بدون شک محتوای اضافی برای بازی Apex Legends و همچنین دنباله Fallen Order در اولویت قرار، بنابراین هرچه که باشد به احتمال زیاد عنوان کوچک‌تری است. از آنجا که به‌نظر می‌رسد آن‌ها در مراحل ابتدایی توسعه هستند، به احتمال زیاد مدت زمانی طول خواهد کشید تا چیزی از بازی جدید این استودیو بشنویم.

منبع Gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: