فیلم‌برداری سریال House of the Dragon آغاز شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۰

فیلم‌برداری پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت آغاز شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

 این مجموعه تلویزیونی ۱۰ قسمتی در سال ۲۰۲۲ از شبکه‌های HBO و HBO Max پخش خواهد شد. علاوه بر انتشار این خبر عکس‌های جدیدی از بازیگران سریال در حال خواندن متن فیلم‌نامه منتشر شده که در این بین می‌توان به اما دی آرسی در نقش شاهزاده رانیرا تارگرین، پدی کانسیداین در نقش شاه ویسریس تارگرین، مت اسمیت در نقش شاهزاده دیمون تارگرین، اولیویا کوک در نقش آلیسنت هایتاور، ریس ایفانز در نقش اوتو هایتاور و استیو توسان در نقش مار دریایی اشاره کرد.

اولین طرح‌های مفهومی از اژدهایان اسپین‌آف سریال Game of Thrones منتشر شد

مدیرعامل وارنر مدیا، جیسون کیلار، از اولین طرح‎های مفهومی پیش درآمد و اسپین‌آف سریال Game of Thrones به نام House of the Dragon رونمایی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

علاوه بر این، کیلار خبر داد که فیلم‌برداری این سری جدید تا چند ماه دیگر آغاز می‌شود. سریال اسپین‌آف House of the Dragon در انگلستان فیلمبرداری می‌شود و از لوکیشن اصلی در بلفاست، ایرلند شمالی که برای فیلم‌برداری Game of Thrones از آن استفاده می‌شد به جایی دیگر انتقال یافته است.

این سریال ۱۰ قسمتی بر اساس کتاب جرج آر. آر. مارتین، آتش و خون (Fire & Blood) در دست ساخت است و داستان آن تاریخ ظهور و سقوط تارگرین‌ها ، تنها خاندان از اربابان اژدها‌یان که از فاجعه‌ی والریا جان به در بردند را روایت می‌کند. داستان این سریال ۳۰۰ سال قبل از وقایع سریال اقتباسی Game of Thrones که قسمت آخر آن در ماه می ۲۰۱۹ پخش شد، رخ می‌دهد.

برنده‌ی جایزه بفتا ، پدی کانسیداین (Tyrannosaur, Dog Altogether, The Outsider) در این سریال نقش اصلی شاه ویسریس اول ، پدر رانیرا و ایگون دوم را بازی خواهد کرد. پادشاه ویسریس تارگرین توسط لردهای وستروس برای جانشینی پادشاه پیر، جاهاریس تارگرین در شورای بزرگ هارنهال انتخاب شد. شخصیت ویسریس به عنوان مردی مهربان و شایسته توصیف شده، که فقط می خواهد میراث پدربزرگ خود را حفظ کند با این حال، مردان خوب لزوماً پادشاهان بزرگی نمی‌شوند.

فیلم‌نامه سریال House of the Dragon توسط جرج آر. آر. مارتین و راین کاندال (Colony) نوشته شده و میگل ساپوچنیک کارگردانی قسمت اول و قسمت های دیگر این سریال را بر عهده دارد. ساپوچنیک و کاندال همچنین به عنوان شورانر‌های این پیش درآمد انتخاب شده‌اند.

مارتین، ساپوچنیک، کاندال، وینس جراردیس و سارا لی هس تهیه کنندگی اجرایی این سریال را بر عهده دارند. پخش این سریال قرار است از اوایل سال ۲۰۲۲ آغاز شود.

نام پیش‌درآمد سریال «بازی تاج و تخت» House of the Dragon خواهد بود

شبکه HBO دستور ساخت پیش‌درآمدی بر اساس کتاب «آتش و خون» اثر جورج آر. آر. مارترین، تحت نام House of the Dragon را داده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با دنیای‌بازی همراه باشید.

بعد از لغو شدن پیش‌درآمد «بلادمون» از مجموعه «بازی تاج و تخت»، شبکه HBO دستور ساخت پیش‌درآمدی دیگر تحت نام House of the Dragon را داد. این پیش‌درآمد روایت‌گر داستان خاندان «تارگریان»، ۳۰۰ قبل از حوادثِ مجموعهِ «بازی تاج و تخت» است. «میگل سپاچنیک» که قبلا وظیفه کارگردانی تعدادی قسمت‌های مجموعه «بازی تاج و تخت» را داشته است، قرار است قسمت پیلوت یا آغازین این پیش‌درآمد را کارگردانی کند.

این پیش‌درآمد قرار است یک مجموعه ۱۰ قسمتی باشد. جورج آر. آر. مارتین درکنار Ryan Condal سازندگان این مجموعه هستند. «سپاچنیک» و Ryan Condal درکنار شورانر بودن این مجموعه، به همراه Vince Geradis وظیفه تهیه‌کنندگی این مجموعه را نیز برعهده دارند.

این مجموعه اولین همکاری «سپاچنیک» با HBO به صفت تهیه‌کننده و شورانر خواهد بود. «سپاچنیک» قبلا ۶ قسمت از مجموعه «بازی تاج و تخت» منجمله قسمت‌های «هاردهوم»، «نبرد حرامزاده‌ها» و «بادهای زمستان» را کارگردانی کرده است.

مدیر برنامه‌ریزی HBO، یعنی Casey Bloys در رابطه با این پیش‌درآمد چنین می‌گوید:

دنیای «بازی تاج و تخت» از لحاظ داستان‌گویی بسیار غنی است. در این پیش‌درآمد قصد داریم تا ریشه‌های خاندان «تارگریان» را به کمک «جورج»، «میگل» و «رایان»؛ کاوش کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: