نود و سومین دوره جوایز اسکار

اسامی برندگان نود و سومین دوره جوایز اسکار اعلام شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۰۸:۰۰

اسامی برندگان نود و سومین دوره جوایز اسکار بلاخره مشخص شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در این دور فیلم Nomadland با کسب ۳ جایزه اسکار برای بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش اول زن از بقیه‌ی عناوین پیشتاز بود، علاوه بر این کلویی ژائو دومین زن و اولین زن آسیایی تبار است که جایزه اسکار را برای بهترین کارگردانی ازان خود می‌کند.

نود و سومین دوره جوایز اسکار

بهترین فیلم

Nomadland

بهترین کارگردانی

کلویی ژائو – Nomadland

بهترین بازیگر مرد

آنتونی هاپکینز در فیلم The Father

بهترین بازیگر زن

فرانسیس مک دورمند در فیلم Nomadland

بهترین بازیگر مکمل مرد

دنیل کولایا در فیلم Judas And The Black Messiah

بهترین بازیگر مکمل زن

یون یو جانگ  Minari

بهترین فیلم‌برداری

Mank

 بهترین موسیقی متن

Soul

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

Promising Young Woman

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

The Father

بهترین تدوین

Sound of Metal

بهترین فیلم خارجی

Another Round

بهترین فیلم انیمیشن

Soul

بهترین فیلم مستند

My Octopus Teacher

بهترین طراحی تولید

Mank

بهترین طراحی لباس

Ma Rainey’s Black Bottom

بهترین جلوه‌های ویژه

Tenet

بهترین صدابرداری

Sound of Metal

بهترین گریم  

Ma Rainey’s Black Bottom

بهترین آهنگ

Fight For You – Judas and The Black Messiah

بهترین فیلم کوتاه

Two Distant Strangers

بهترین فیلم انیمیشن کوتاه

If Anything Happens I Love You

بهترین فیلم کوتاه مستند

Colette

جایزه بشردوستانه ژان هرشولت

تایلر پری

اسامی نامزدهای نود و سومین دوره جوایز اسکار مشخص شد

اسامی نامزدهای نود و سومین دوره جوایز اسکار ساعاتی پیش اعلام شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در این دوره فیلم Mank با کسب ۱۰ نامزدی از بقیه رقیبان پیشتاز است، همچنین ریز احمد اولین بازیگر مسلمان و استیون ین اولین بازیگر آسیایی – آمریکایی است که برای اولین بار موفق به کسب این عنوان می‌شوند، در ادامه لیست اسامی نامزدین را می‌توانید در زیر مشاهد کنید.

اسامی نامزدهای نود و سومین دوره جوایز اسکار

نود و سومین دوره جوایز اسکار

بهترین فیلم

The Father

Judas and the Black Messiah

Mank

Minari

Nomadland

Promising Young Woman

Sound of Metal

The Trial of the Chicago 7

بهترین کارگردانی

کلویی ژائو – Nomadland

دیوید فینچر – Mank

توماس وینتربرگ – Another Round

امرلد فنل – Promising Young Woman

Lee Isaac Chung – Minari

بهترین بازیگر مرد

چادویک بوزمن در فیلم Ma Rainey’s Black Bottom

ریز احمد در فیلم Sound of Metal

آنتونی هاپکینز در فیلم The Father

گری اولدمن در فیلم Mank

استیون ین در فیلم Minari

بهترین بازیگر زن

ویولا دیویس در فیلم Ma Rainey’s Black Bottom

آندرا دی در فیلم The United States v. Billie Holiday

ونسا کربی در فیلم Pieces of a Woman

فرانسیس مک دورمند در فیلم Nomadland

کری مولیگان در فیلم Promising Young Woman

بهترین بازیگر مکمل مرد

دنیل کولایا در فیلم Judas And The Black Messiah

ساشا بارون کوهن در فیلم The Trial of The Chicago 7

لزلی اودم جونیر در فیلم One Night In Miami

پل راسی در فیلم The Sound of Metal

لاکیت استنفیلد در فیلم Judas And The Black Messiah

بهترین بازیگر مکمل زن

ماریا باکالوا در فیلم Borat: Subsequent Moviefilm

گلن کلوز در فیلم Hillbilly Elegy

آماندا سیفرید در فیلم Mank

اولیویا کولمن در فیلم The Father

یون یو جانگ  Minari

 بهترین موسیقی متن

Da 5 Bloods

Mank

Soul

Minari

News of the World

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

Mank

Nomadland

News of The World

The Trial of The Chicago 7

Judas and The Black Messiah

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

Borat: Subsequent Moviefilm

The Father

Nomadland

One Night in Miami

The White Tiger

بهترین تدوین

The Father

Nomadland

Promising Young Woman

Sound of Metal

The Trial of the Chicago 7

بهترین فیلم خارجی

Another Round

Better Days

Quo Vadis Aida?

The Man Who Sold His Skin

Collective

بهترین فیلم انیمیشن

Onward

Over the Moon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

Soul

Wolfwalkers

بهترین فیلم مستند

Time

Crip Camp

The Mole Agent

My Octopus Teacher

Collective

بهترین طراحی تولید

Mank

The Father

Ma Rainey’s Black Bottom

News of the World

Tenet

بهترین طراحی لباس

Ma Rainey’s Black Bottom

Mank

Emma

Mulan

Pinocchio

بهترین جلوه‌های ویژه

Love and Monsters

Mulan

Tenet

The Midnight Sky

The One And Only Ivan

بهترین صدابرداری

Sound of Metal

News of The World

Mank

Soul

Greyhound

بهترین گریم  

Ma Rainey’s Black Bottom

Mank

Hillbilly Elegy

Pinocchio

Emma

بهترین آهنگ

Io Sì (Seen) – The Life Ahead

Speak Now – One Night In Miami

Fight For You – Judas and The Black Messiah

Hear My Voice – The Trial Of The Chicago 7

Husavik – Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

بهترین فیلم کوتاه

Feeling Through

The Letter Room

The Present

Two Distant Strangers

White Eye

بهترین فیلم انیمیشن کوتاه

Burrow

Genius Loci

If Anything Happens I Love You

Opera

Yes-People

بهترین فیلم کوتاه مستند

Colette

A Concerto Is A Conversation

Do Not Split

Hunger Ward

A Love Song for Latasha

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: