یوبی سافت

یوبی سافت مجموعه کتابی بر اساس Assassin’s Creed برای کودکان منتشر می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۰

کمپانی یوبی سافت با همکاری نشر «Hachette Heroes» در حال تولید مجموعه کتابی بر اساس فرنچایز Assassin’s Creed برای کودکان است. همراه دنیای بازی باشید.

روز گذشته سخنگو شرکت Ubisoft اعلام کرد این کمپانی فرانسوی با همکاری Hachette Heroes به عنوان ناشر قصد دارد برای اولین بار مجموعه کتابی با محوریت فرنچایز Assassin’s Creed برای کودکان منتشر کند. آقای Adam Hargreaves مسئول به نگارش درآوردن این مجموعه خواهد بود. این مجموعه در قالب ۶ کتاب و به مرور زمان روانه بازار خواهد شد.

آقای Adam Hargreaves نویسنده مشهوری در ژانر کودکان و نوجوان محسوب می‌شود و عناوینی همچون Mr. Men and Little Miss را در کارنامه دارد.  وبسایت خبری یوبی سافت اینگونه خبر تولید این مجموعه را منتشر کرد:

با ترکیب حس ماجراجویی زنده در فرنچایز Assassin’s Creed و جهان چشم نواز و رنگارنگ Mr. Men and Little Miss، مجموعه کتاب‌های Assassin’s Creed برای مخاطبان کودک و بزرگ سال جذاب خواهد بود. در سه نسخه اول با Ezio ،Kassandra و Eivor خانم کوچولو همراه شوید و آن‌ها را در مسیر عمل به وظایف‌شان همراهی کنید!

معاون اجرایی یوبی سافت به دلیل اتهامات وارد به وی از سمت خود استعفا داد

معاون ارشد اجرای یوبی سافت به دلیل فشارهای وارد از اتهامات از سمت خود استعفا داد. آقای بلنک در تحقیقات سابق بی‌گناه شناخته شد. تحقیقات علی رغم استعفا وی همچنان در جریان است.

پس از استفا آقای بلنک، معاون ویراستاری و خلاقیت، آقای تامی فرانکز جایگزین وی شده‌است. در تحقیقات اولیه یکی از کارمندان شعبه تورنتو کمپانی مجرم شناخته شده و بی درنگ اخراج شده‌است. آقای آدرین ژیبانی  سرپرست تیم بازاریابی بازی Watch Dogs 2 که پیشتر و در ماه ژوئن به دلیل اتهام آزار جنسی در شرکت اخراج شده بود. البته سران کمپانی اعلام نکردند وی تحت پیگرد قضایی نیز قرار گرفته‌است یا خیر.

یوبی سافت در متن بیانیه خود پس از آغاز تحقیقات پیرامون آفای بلنک اینگونه سیاست گذاری‌های کلی شرکت را توضیح داد:

یوبی سافت به هیچ عنوان امنیت روانی و فضای کاری شرکت را به خطر نمی‌اندازد و ادامه تحقیقات را پی می‌گیرد. ما از هیچ تلاشی برای ریشه کن کردن تمامی رفتارهای نابهنجار در فضای کاری دریغ نمی‌کنیم. این موضوع خط قرمز ماست.

آقای بلنک پس از مدتی کوتاهی فعالیت در اپیک گیمز، اوایل سال میلادی جاری به Ubisoft بازگشت. وی تا کنون کارگردان خلاقیت عناوین نظیر Splinter Cell Conviction و Splinter Cell Blacklist بوده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: