Captain America 4

فیلم Captain America 4 در حال ساخت است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۶

به گزارش سایت هالیوود ریپورتر فیلم Captain America 4 توسط مالکوم اسپلمن، تهیه کننده‌ی سریال فالکون و سرباز زمستانی در حال ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

چهارمین فیلم کاپیتان آمریکا داستان سریال فالکون و سرباز زمستانی از شبکه‌ی دیزنی پلاس را دنبال خواهد کرد و دالان موسون نویسنده سریال هم اکنون در حال نوشتن فیلمنامه‌ی این اثر است. در حال حاضر هیچ کارگردانی برای هدایت این پروژه سینمایی انتخاب نشده است.

نام هیچ بازیگری نیز به طور رسمی برای این فیلم اعلام نشده و حدس و گمان‌های زیادی در مورد بازیگر نقش کاپیتان آمریکا در فیلم بعدی مطرح شده است، پیش از این، کریس ایوانز این نقش را در سه فیلم قبلی کاپیتان آمریکا و سری فیلم‌های انتقام جویان ایفا کرده بود.

Captain America 4

طبق گزارش منتشر شده احتمال زیادی وجود دارد که آنتونی مکی، بازیگر نقش سام ویلسون / فالکون ایفاگر این نقش کاپیتان آمریکا باشد، با توجه به این که این شخصیت در حال حاضر سپر کاپیتان آمریکا و عنوان آن را در اختیار دارد، این دلیل کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. سباستین استن، بازیگر نقش باکی بارنز / سرباز زمستانی نیز به احتمال زیاد در این فیلم ظاهر خواهد شد. با توجه به اینکه چندین کاپیتان آمریکا در داستان‌های کمیک مارول وجود دارد، احتمال اینکه این روند داستانی را در دنیای سینمایی مارول شاهد باشیم کم نیست.

علاوه بر این مدتی پیش خبری منتشر شد که کریس ایوانز در حال مذاکره برای بارگشت به نقش استیو راجرز در دنیای سینمایی مارول است اما در یک پروژه جداگانه، طبق این گزارش ایوانز به احتمال زیاد حداقل در یک پروژه مارول به همراه دنباله‌ی آن ظاهر خواهد شد و کاپیتان آمریکا ۴ از این پروژه جداست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: