کنسول Evercade VS

کمپانی Blaze Entertainment از کنسول Evercade VS رونمایی کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۱:۵۶

کمپانی Blaze Entertainment از ورژن خانگی کنسول Evercade که سال گذشته معرفی شده بود، با نام کنسول Evercade VS رونمایی کرد. این کنسول تجربه بازی برای ۴ بازیکن به صورت هم زمان را فراهم می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی Blaze Entertainment دو سال پس از معرفی کنسول دستی Evercade، از ورژن خانگی آن با پسوند VS رونمایی کرد. این کنسول جدید از چهار کنترلر به صورت هم زمان پشتیبانی می‌کند و در جعبه بازی دو کنترلر تعبیه شده‌است. البته VS از کنترلرهای سایر شرکت‌ها نیز پشتیبانی می‌کند. ویژگی‌ اصلی این کنسول این است که کارتریج‌های آن به صورت رسمی توسط توسعه دهندگان و ناشران مختلفی نظیر Namco ،Interplay Jaleco ،Data East،Atari ،Codemasters ،Technos و Piko پشتیبانی می‌شود. اکثر کارتریج‌های موجود برای این کنسول شامل چندین بازی هستند.

تقریبا تمامی کارتریج‌های عرضه شده برای کنسول دستی روی VS قابل اجرا هستند به غیر از دو کارتریج از کمپانی Namco. کمپانی Blaze Entertainment وعده داده تمامی کارتریج‌هایی که در آینده برای کنسول‌ها عرضه می‌شود، هم روی کنسول دستی و هم روی کنسول خانگی قابل اجرا خواهند بود. نسخه خانگی Evercade می‌تواند دو کارتریج به صورت هم زمان اجرا کند و در واقع مخاطبان در یک لحظه به بیش از ۴۰ بازی دسترسی دارند بدون اینکه نیاز به تعویض دستی کارتریج‌ها باشد. برای کنسول Evercade تا کنون بالغ بر ۲۸۰ بازی عرضه شده‌است.

با توجه به اینکه تمامی پیشرفت‌ها و فایل‌ها ذخیره بازی روی کارتریج آن بازی ذخیره می‌شوند، مخاطبان می‌توانند ادامه بازی خود را روی کنسول دستی یا خانگی پیش بگیرند. از کنسول دستی می‌توان به عنوان یکی از کنترلرهای کنسول خانگی استفاده کرد.

کنسول Evercade VS از روز جمعه مورخ هفتم خردادماه سال جاری (۲۸ام می ۲۰۲۱) برای پیش خرید در دسترس خواهد بود. قیمت این کنسول ۱۰۰ دلار است. باندل‌هایی برای کنسول در نظر گرفته شده که به همراه کارتریج‌ها عرضه می‌شوند. قیمت دقیق این باندل‌ها هنوز مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: