استودیو People Can Fly

استودیو People Can Fly استودیو Phosphor Games را خرید

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۰

استودیو People Can Fly سازنده عنوان «Outriders» استودیو Phosphor Games را خرید نام آن را به People Can Fly Chcago تغییر داد. با دنیای بازی همراه باشید.

بر خلاف تصور بسیاری از عموم مردم People Can Fly یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین استودیوهای مستقل فعال حال حاضر صنعت گیم است. آن‌ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در انتشار بازی‌خای محبوب و پرفروش زیادی در سال‌های اخیر دست داشته‌اند و نتیجتا این موضوع منجر به رشد آن‌ها شده‌است و حال نوبت به برداشتن گام بعدی رسیده‌است.

مطابق اعلامیه دو کمپانی People Can Fly و Phosphor Games، استودیو PCF استودیو Phosphor Games را به زیر مجموعه‌های خود اضافه کرد تا در مجموعه تعداد کارمندان شرکت به بالغ ب ۳۲۰ نفر برسد. این سومین شعبه PCF در آمریکا است. استودیو Phosphor Games سابقه ساخت عناوینی The Brookhaven Experiment و Heroes Reborn: Gemini and Nether را در کارنامه دارد.

استودیو People Can Fly در حال توسعه دو بازی جدید است

استودیو People Can Fly که سابقه توسعه عناوینی همچون «Bulletstorm» و «Gears of War: Judgment» را در کارنامه دارد. قصد دارد آی‌پی جدید خود به نام «Outriders» را با همکاری کمپانی اسکوئر انیکس روانه بازار کند. ظاهرا این بازی تنها پروژه در دست توسعه استودیو نیست آن‌ها هم‌زمان چند پروژه دیگر را نیز پیش می‌برند. در سایت رسمی این استودیو ذکر شده‌است آن‌ها دو پروژه معرفی نشده جدید را نیز توسعه می‌دهند.

یکی از این عناوین، یک بازی AAA خواهد بود که برای کنسول‌های نسل بعد توسعه می‌یابد. قرار است کمپانی «Take-Two Interactive»، کمپانی مادر راک استار ناشر این بازی باشد. ظاهرا شعبه نیویورک این استودیو مسئول توسعه بازی است. پروژه دیگر اما، از قرار معلوم به عنوان بخشی از قرار همکاری استودیو با کمپانی Square Enix توسعه می‌یابد.
در وبسایت بازیث روند توسعه این دو بازی اینگونه ذکر شده‌است:

در راستای همکاری با کمپانی Take-Two Interactive اخیرا تیم توسعه ما در نیویورک مشغول تولید یک عنوان AAA جدید شده‌است. بازی سوم استودیو یک پروژه به شدت هیجان انگیز با همکاری Square Enix است که جزئیات آن بزودی منتشر خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از هیچ از این بازی‌ها در دسترس نیست. کمپانی تیک تو چندی پیش در وبسایت خود اطلاعیه مبنی بر توسعه “یک عنوان اکشن ماجراجویی خیره‌کننده و به شدت جاه‌طلبانه” خبر داده بود که می‌تواند با پروژه جدید People Can Fly مرتبط باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: