بازی judgment

احتمالا دنباله بازی Judgment هفدهم اردیبهشت معرفی شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۶

روز شما جدید وبسایت رسمی سگا به طور ضمنی به انتشار یک خبر مهم درباره بازی Judgment در هفدهم ماه جاری اشاره دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی سگا به تازگی یک روز شمار جدید در وبسایت خود بارگذاری کرده که «روز قضاوت (Judgment)» نام دارد. به طور هم زمان استودیو Ryu ga Gotoku Studio، سازنده عنوان Judgment نیز این روز شمار را در وبسایت استودیو بارگذاری کرده‌است. یک تریلر جدید در روز جمعه مورخ ۱۷ام اردیبهشت ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت تهران آپلود می‌شود.

سگا مدتی قبل ریمستر نسخه اول را برای کنسول‌های سل نهم و گوگل استدیا منتشر کرد، بنابراین انتظار می‌رود با توجه به تمامی این شواهد، تریلرمذکور مربوط به نسخه دوم مجموعه باشد اما، برای تایید رسمی با ۱۷ام اردیبهشت منتظر ماند.

Judgment هم‌اکنون برای PS4 ،PS5، گوگل استدیا و کنسول‌های Xbox Series X/S در دسترس است.

تماشا کنید: تریلر جدید بازی judgment شیوه مبارزه معرکه آن را به نمایش می گذارد

تاکنون قسمت بزرگی از تمرکز شرکت «سگآ» (sega) در زمینه مارکتینگ بازی Judgment مربوط به ارائه یک برگردان عالی انگلیسی برای بازی بوده که بتواند فروش آن را در بازارهای غربی تضمین کند. به همین دلیل آنها در حرکتی غیر معمول کلیپ‌هایی از پشت صحنه های صداگذاری و ترجمه بازی را نیز ارایه کرده‌اند. اما حکایت تریلر امروز کاملا جداست. بر خلاف ویدئو‌های قبلی حالا سازندگان بازی گوشه ای از سیستم مبارزات آن را به نمایش گذاشتند که انصافا فوق العاده است.

حرکات زیبای «یاگامی» (yagami) قهرمان داستان در حالیکه بین چند شیوه مبارزه در رفت و آمد است و شهر را به آشوب می‌کشد دیدنی است. شاید شیوه مبارزات بازی برای طرفداران سری «یاکوزا» (yakuza) بسیار آشنا به نظر بیاید ولی بین قهرمانان این دو بازی تفاوت‌های زیادی وجود دارد. قهرمان judgment حرکات بیشتر و پر جزئیات تری دارد. بازی Judgment در تاریخ ۲۵ ژوئیه برای PS4 ارائه خواهد شد.

در ادامه در سایت دنیای بازی تماشاگر تریلر جذاب بازی  باشید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: