Wings of Fire

مجموعه انیمیشن Wings of Fire توسط ایوا دوورنی در حال ساخت است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۴

مجموعه انیمیشن “Wings of Fire” به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایوا دوورنی برای شبکه نتفلیکس در حال ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

این مجموعه اقباسی بر اساس سری کتاب‌های فانتزی و پرفروش “بال‌های آتشین” از تویی تی. سادرلند در دست ساخت است، تا کنون ۱۴ میلیون جلد از آن‌ها به فروش رفته است. داستان این مجموعه در مورد ۵ اژدهای جوان به نام‌های کلی، سونامی، گلوری،استارفلایت و سانی است که به طور مخفی تربیت شده اند و برای پایان دادن به جنگ و خونریزی در سرزمین خود قیام می‌کنند. فصل اول این سریال شامل ۱۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای است.

Wings of Fire

ایوا دوورنی (Selma) در طی بیانیه‌ای در مورد ساخت این مجموعه گفت:

مجموعه کتاب افسانه‌ای تویی سادرلند یک حماسه‌ی زیبا و سرشار از خرد و شگفتی است، که به موضوعاتی چون تعلق ،تعصب، رفاقت و اجتماع می‌پردازد. به نمایندگی از همکارانم سارا برمنر و پول گارنس از استودیوی اری فیلم‌ورکس – باید اعلام کنم که- ما از همکاری با شبکه نتفلیکس و استودیوی انیمیشن برادران وارنر برای ساخت این مجموعه بسیار هیجان زده هستیم، جاییکه پنج اژدهای جوان به آرزوی خود جامه‌ی عمل می‌پوشانند و به بینندگان نشان می دهد چگونه رویاهای خود را تحقق بخشند.

ایوا دوورنی به همراه دن میلانو (Glitch Techs)، کریستا استار (Mystery Science Theater 3000)، جاستین ریج (Star Wars Resistance) تهیه‌کنندگی و ساخت سریال Wings of Fire را بر عهده دارند. تویی تی. سادرلند به همراه دوورنی، میلانو، برمنر به عنوان مدیران تولید مجموعه بر ساخت آن نظارت دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: