رئیس-جدید-استودیو-Santa-Monica

آگهی استخدام جدید استودیو Santa Monica خبر از ساخت عنوانی فانتزی می‌دهد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۲:۵۰

با توجه به آگهی جدید استخدام استودیو Santa Monica ظاهرا آن علاوه بر God of War Ragnarok، روی یک بازی فانتزی دیگر نیز کار می‌کنند. همراه دنیای بازی باشید.

مجموعه خدای جنگ همواره نماد اصلی استودیو سانتا مونیکا سونی بوده و اعضای این استودیو موفقیت و شهرت خود را وامدار موفقیت این مجموعه هستند. نسخه جدید God of War با پسوند Ragnarok در دست توسعه است و به جرئت یکی از عناوین مورد انتظار نسل نهم است. در کنار این پروژه ظاهرا اعضای استودیو روی یک عنوان فانتزی دیگر نیز کار می‌کنند.

Santa Monica اخیرا آگهی استخدام منتشر کرده‌است. آن‌ها به دنبال اسختدام فردی هستند که به عنوان طراح ارشد شخصیت‌ها در استودیو فعالیت کند. فرد مورد نظر باید ویژگی‌هایی نظیر “خلاقیت بالا، توانایی طراحی قوی برای خلق شخصیت‌ها و موجودات و اشیا واقع گرایانه و باور پذیر در جهانی فانتزی” را داشته باشد.

در روند توسعه بازی‌ها، برنامه‌ها و تصمیمات دایئما تغییر می‌یابد، بویژه اینکه یک پروژه در مراحل اولیه توسعه قرار داشته باشد اما، یکی از مواردی که اکثر اوقات تیم سازنده در همان ابتدا بر سر آن توافق می‌کنند و به آن پایبند می‌مانند، زمینه و درون مایه کلی بازی است.

استودیو Santa Monica در حال استخدام نویسنده ارشد برای عنوانی اعلام نشده است

اولین نسخه بازی God of War در سال ۲۰۰۴ منتشر شد و جدیدترین نسخه نیز به عنوان God of War در سال ۲۰۱۸ به طور انحصاری دردسترس دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ قرار گرفت. البته در سال جاری سونی طی رویداد رونمایی پلی استیشن ۵ آشکار کرد که نسخه جدید God of War تحت عنوان God of War Raganork تحت توسعه قرار دارد.

براساس گزارش تازه انتشاریافته، این استودیو خلاق در حال جذب نویسنده ارشد برای یک عنوان معرفی نشده است. پیدا نیست این عنوان چه بازی خواهد بود و آیا باید شاهد نسخه جدید God of War در آینده نزدیک باشیم یا خیر. پیش بینی شده همان عنوان God of War Raganork باشد که پیشتر تیزر تریلر آن منتشر شده است.

اینکه این یک IP جدید است یا یک اسپین آف از God Of war، مشخص نیست. تجزیه و تحلیل اینکه چقدر یک پروژه طول می‌کشد بدون دانستن دامنه آن و ماهیت ساخت بازی به این معنی است که افراد به طور مکرر دنبال توسعه آن هستند و شاید چند سالی زمان ببرد. اما با جستجوی این موقعیت‌ها، احتمال وجود هرگونه شانس برای این موارد را افزایش خواهد داد.

استودیو Santa Monica چندین سال است که بعنوان استودیوی God of War شناخته می‌شود، البته آن‌ها در پروژه‌های دیگری نیز مشارکت داشته‌اند، اما این مجموعه تمام فکر و ذهن آن‌ها بوده است. بدیهی است که بازی God of War بخش جدا نشدنی این مجموعه در سال‌های آینده است، اما به‌نظر می‌رسد که آن‌ها درحال توسعه عناوین دیگری نیز هستند.

همانطور که در لیست شغلی جدید این استودیو که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، موقعیت شغلی «کارگردان هنری» دیده می‌شود، آنها پروژه دیگری به غیر از نسخه جدید بازی God of War دارند. در این لیست آمده است که آن‌ها به دنبال استخدام افراد به منظور «توسعه عنوان جدید معرفی نشده» هستند که امیدوارند یک بازی «تعریف کننده نسل» باشد. در همین حال ، در توییت این استودیو آمده است که به دنبال ارائه «بهترین کیفیت بصری» است.

جالب است که ببینیم پروژه جدید استودیو Santa Monica چیست. با توجه به استعداد و سابقه سازنده، احتمالاً یکی از بهترین عناوین آینده باشد. زیر نظر گرفتن خواهد بود.

رئیس جدید استودیو Santa Monica بعد از عزیمت خانم شانون به گوگل، توسط گوگل معرفی شد و یومی یانگ که پیش‌تر در تیم توسعه بازی God of War هم حضور داشت، به این سمت برگزیده شد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، دیروز گوگل خبری مبنی بر افتتاح یک استودیوی فرست پارتی دیگر در پلایا ویستا ایابت کالیفورنیا منتشر کرد که توسط شانون استادستیل رهبری خواهد شد. شانون سابقه کار در پلی‌استیشن را هم داشته است و از مهم‌ترین کارهای وی می‌توان ریاست استودیوی سانتا مانیکا ناشر بازی God of War اشاره کرد. حال شانون به‌دنبال جدایی شانون از این استودیو، پلی‌استیشن در گفتگو با IGN تائید کرد که یومی یانگ را که سابقه کار در پلی‌استیشن را دارد، جایگزین وی در سانتا مانیکا خواهد کرد. سخنگوی سونی در این رابطه اظهار داشت:

توانمندی مدیریت پروژه وی و نظارت دقیق وی روی بازی God of War کمک زیادی به تحقق پتانسیل‌های پیشگام بازی کرد و بعد از گذشت دو دهه از مشارکت‌های قابل توجه و بی‌شمار وی در میراث غنی استودیوی سانتا مانیکا، یومی بدون شک از احترام و اعتماد کاملی بین اعضای استودیو برخوردار است. او با تجربه‌ی گسترده و درک عمیق خود از DNA متفاوت و خلاقانه‌ی استودیو، موقعیتی عالی برای رهبری تیم سانتا مانیکا برای آینده‌ای جسورانه و هیجان‌انگیز برخوردار داست.

یانگ در سال ۲۰۰۱ به‌عنوان یک تولید کننده ارشد وارد تیم سانتا مانیکا شد. وی پس از گذراندن مدت زمان کوتاهی در EA، به‌عنوان مدیر پروژه به‌استودیوی God of War بازگشت. او قبل از اینکه به سمت مدیر توسعه محصول کمپانی منصوب شود، تا سال ۲۰۱۴ در تیم سازنده بازی همکاری می‌کرد.

اگرچه هنوز چیزی مشخص نیست که استودیوی سانتا مانیکا در حال حاضر روی چه پروژه‌ای کار می‌کند، اما بسیار محتمل است که این پروژه دنباله‌ بازی God of War باشد. نظرات خود را در مورد رئیس جدید استودیو Santa Monica با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: