فیلم Spaceman

کری مولیگان و دو بازیگر دیگر در فیلم Spaceman با آدام سندلر همکاری خواهند کرد

توسط امیررضا صادقی در ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ , ۲۳:۳۳

کری مولیگان، پل دینو و کونال نایر به آدام سندلر برای فیلم Spaceman شبکه استریم نتفلیکس پیوستند. آدام سندلر نقش اصلی این علمی-تخیلی را ایفا خواهد کرد. همراه دنیای بازی باشید.

آدام سندلر که با فیلم Uncut Gems به دوران درخشان برگشته، در فیلم Spaceman به عنوان یک فضانورد ظاهر می‌شود. این فضانورد وظیفه‌ی جمع‌آوری غباری باستانی در کهکشان‌ها را دارد. از طرفی او متوجه از هم پاشیدن زندگی واقعی خود می‌شود. تنها یک صدا می‌تواند او را به وضعیت نرمال برگرداند. صدایی که متعلق به موجودی از آغاز زمان است. کری مولیگان که امسال دومین نامزدی اسکار خود را با فیلم Promising Young Woman به دست آورده است، نقش همسر فضانورد را ایفا خواهد کرد.

فیلم Spaceman

به گزارش Deadline، پل دینو، نامزد جایزه گلدن گلوب و کونال نایر، نامزد ۶ جایزه SAG Awards هم به تازگی در تیم بازی فیلم Spaceman قرار گرفته‌اند. کالبی دی براساس کتاب Spaceman of Bohemia نوشته‌ی یاروسلاو کالفر، فیلم‌نامه‌ی Spaceman را نوشته است. یوهان رنک که پیش‌تر با سریال چرنوبیل، موفق به دریافت جایزه امی شد، اکنون در مقام کارگردانی این فیلم قرار گرفته است. این نهمین قرارداد آدام سندلر و پنجمین قرارداد کری هانا مولیگان با نتفلیکس است.

حال باید دید که آدام سندلر با این فیلم چه تفاوتی در کارنامه‌ی غالبا کمدی خود ایجاد خواهد کرد. آدام سندلر با فیلم جواهرات تراش‌نخورده به کارگردانی برادران سفدی توانست نگاه مخاطبان و منتقدان زیادی را به خود جلب کند. امید است که فیلم Spaceman نیز نقطه‌ی عطفی در دوران بازیگری وی محسوب شود. نتفلیکس به زودی اطلاعات جامع‌تری نسبت به این پروژه منتشر خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: