مارتین اسکورسیزی

فیلم Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی وارد مرحله‌‌ی تولید شد

توسط امیررضا صادقی در ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۰

پس از سال‌ها تلاش، مارتین اسکورسیزی توانست فیلم اقتباسی Killers of the Flower Moon را به مرحله فیلم‌برداری برساند.

اسکورسیزی با همکاری پارامونت پیکچرز و اپل اورجینال فیلم Killers of The Flower Moon را وارد فاز اجرایی و ساخت کردند. اسکورسیزی می‌گوید: «ما برای شروع ساخت Killers of the Flower Moon در ایالت اُکلاهاما هیجان‌زده هستیم. برای روایت این داستان و اتفاقات پیش رو نیاز به مکان و موقعیتی داشتیم که به ما اجازه به تصویر کشیدن دقیق ماجرا را دهد. ما از اپل و اکلاهاما فیلم برای این فرصت فراموش‌نشدنی سپاس‌گزاریم.»

رابرت دنیرو و لئوناردو دی‌کاپریو، ستارگان مشهور آخرین فیلم مارتین اسکورسیزی به نام Killers Of The Moon هستند. همچنین جسی پلمونز که پیش‌تر در The Irishman با اسکورسیزی همکاری کرده بود، در فیلم جدید وی، نقش کلیدی خواهد داشت.

فیلم The Killers of the Moon

کتاب منبع اقتباس، روایت‌گر گروهی از بومیان آمریکایی و سرخ‌پوست‌ها در ۱۹۲۰ میلادی است که در ایالت اکلاهما به نفت دست پیدا می‌کنند، اما حقیقتی تاریک و خونین در پشت این امر قرار گرفته است. این اثر حواشی خاص خود را داشت. در ابتدا نتفلیکس می‌خواست با ۲۱۵ میلیون دلار، ساخت و حق پخش آن را در دست بگیرد، ولی اپل به یکباره از راه رسید. در نتیجه نقش‌های فیلم هم تغییر کردند و اریک راث مجبور به تغییر نیمی از فیلم‌نامه برای جلب رضایت دی‌کاپریو شد.

جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی محترم، به سرویس استریم Apple TV+ اختصاص دارد. این فیلم پس از اکران سینمایی، وارد مرحله پخش اختصاصی از این شبکه آنلاین خواهد شد. تا به این جا ۲۵۰ میلیون دلار، رقم تقریبی بودجه فیلم The Killers of The Moon است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فیلم Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی وارد مرحله‌‌ی تولید شد”

  1. حسین گفت:

    آقا اسکورسیزی یدونه باشه.

    ۳ ۰