بازی آنلاین و رایگان Lord of The Rings

بازی رایگان The Lord of the Rings آمازون کنسل شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

در حالی که طرفداران سریال The Lord of the Rings شرکت آمازون انتظار داشتند بزودی بتوانند این اثر MMO رایگان را تجربه کنند، اما گویی به نظر می‌رسد قرار نیست منتشر شود. با دنیای بازی همراه باشید.

آمازون برای اولین بار MMORPG را بر اساس ارباب حلقه ها در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد ، و به دنبال آن ، هیچکدام از به روزرسانی ها درباره بازی یا توسعه آن به اشتراک نگذاشته اند. همانطور که مشخص است ، آن بازی اکنون لغو شده است. در گزارشی که توسط بلومبرگ منتشر شد ، مشخص شد که MMO به دنبال اختلاف بین آمازون و Tencent کنسل شده است.

این بازی توسط استودیوی آمازون گیم و Leyou Technologies Holding به طور مشترک ساخته شده است. دومی در سال گذشته توسط مجتمع چینی Tencent خریداری شد و متعاقب آن آمازون و Tencent به بحث و گفتگو در مورد قرارداد پرداختند. اختلافات ناشی از این بحث منجر به لغو بازی شد ، سخنگوی آمازون گفت که این شرکت “در حال حاضر قادر به تأمین شرایط برای ادامه این عنوان نبوده است.”

سخنگوی افزود: “ما آی پی ارباب حلقه ها را دوست داریم و از اینکه این بازی را به مشتری نمی رسانیم ناامید هستیم.”

این فاصله زیادی با اولین شکست بزرگ استودیوی بازی آمازون ندارد. اگرچه آنها اخیراً برای ایجاد یک استودیوی توسعه جدید در مونترال گسترش یافته اند ، اما در چند سال اخیر با مانع زیادی مواجه شده اند. Breakaway و Crucible هر دو عمر بسیار کوتاهی داشتند و مدت کوتاهی پس از پرتاب لغو شدند.

در همین حال ، دنیای جدید ، MMORPG دیگر ، قرار است در ماه اوت برگزار شود. امیدوارم که در مقایسه با سایر فعالیتهای آمازون در صنعت بازی بهتر باشد.

بازی آنلاین و رایگان Lord of The Rings توسط استودیوی اتلان گیمز و شرکت آمازون در حال ساخت است و توسط خود شرکت آمازون در خارج از چین منتشر خواهد شد، به نظر می رسد این بازی تا سال ۲۰۲۲ عرضه شود. اتلان گیمز یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی لیو است، که اخیراً توسط شرکت تنسنت خریداری شده است. افشای اسناد این خرید که به عنوان بخشی از این پرونده ثبت شده اند نشان می دهد که این بازی به همراه چند عنوان دیگر از لیو در سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱ – سه ماه اول سال ۲۰۲۳ عرضه شوند.

به طور خلاصه، طرفدارن ارباب حلقه‌ها و جی. آر. آر. تالکین می‌توانند انتظار یک MMO جدید Lord of The Rings را در سال ۲۰۲۲ روی رایانه‌های شخصی داشته باشند. ظاهراً داستان این بازی مدتها قبل از سه‌گانه‌ی اصلی شروع می‌شود. و شاید همانطور که سایت PC Gamer خاطرنشان کرده، یکی از این شخصیت‌ها، پادشاه جادوگر آنگمار باشد.

بازی آنلاین و رایگان Lord of The Rings

این بازی از سال ۲۰۱۸ در حال ساخت است، و شرکت آمازون به عنوان یک شریک بدون نام با استودیوی اتلون در توسعه این بازی همکاری داشته است، این پروژه در سال ۲۰۱۹ معرفی شد.ما هنوز نمی دانیم که کیفیت بازی چگونه خواهد بود، زیرا هیچ یک از شرکت ها سابقه‌ی خوب و درخشانی در زمینه توسعه بازی ندارند. در همین حال بازی فعلی The Lord of the Rings Online  نیز پیش از شروع مجموعه تلویزیونی ارباب حلقه‌ها از شبکه استریم آمازون، از نظر گرافیکی و ویژگی‌های بصری ارتقاء خواهد یافت.

 

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی رایگان The Lord of the Rings آمازون کنسل شد”

  1. amin73 گفت:

    کاش به جاش ادامه middle Earth shadow of war رو میساختن :'( :46:

    ۰ ۰