بررسی بازی Assassin's Creed Valhalla - بازی اساسین کرید 2020 - اساسین کرید 2020 - نقد بازی اساسین کرید والهالا - سیستم مورد نیاز assassin's creed valhalla - اساسین کرید والهالا برای ps4 - گیم پلی بازی assassins creed valhalla - اساسین والهالا

تاخیر در انتشار بسته الحاقی Wrath of the Druids بازی Assassin’s Creed Valhalla

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

شرکت یوبیسافت به تازگی اعلام کرد که بسته الحاقی آینده Wrath of the Druids بازی Assassin’s Creed Valhalla، با تاخیر در آینده نزدیک دردسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. همراه دنیای بازی باشید.

طی پستی در صفحه رسمی توییتر با Assassin’s Creed، یوبیسافت اعلام کرد که برای توسعه بهتر این بسته، تصمیم گرفته شد تا انتشار بسته الحاقی Wrath of the Druids با تاخیر رو به رو خواهد شد.

با این بسته بازیکنان در نقش ایوور به سرزمین ایرلند خواهند رفت. در این منطقه ایوور با فرقه‌ای به نام the Children of Danu رو به رو خواهد شد و باید آنها را نابود سازد. با چنین بسته در سراسر سرزمین ایرلند می‌توانید گشت و گذاری داشته باشید، که بیشتر نشان دهند تاریخ این منطقه است.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of Druids قرار است برای Xbox Series X | S ،Xbox One ،PlayStation 5 ،PlayStation 4 و PC در تاریخ ۱۳ می امسال عرضه شود.

جدیدترین نسخه مجموعه قدیمی و محبوب Assassin’s Creed اواخر سال میلادی گذشته عرضه شد. این بازی تنها عنوانی از مجموعه بود که هم زمان برای کنسول‌های دو نسل متوالی منتشر شد، هر چند منتقدان و بازیکنان به دلیل گیم‌پلی پر باگ بازی و تکراری شدن فعالیت‌ها به این بازی ایراداتی وارد کردند اما، اغلب مخاطب با داستان بازی ارتباط خوبی برقرار کردند و از تجربه حضور در جایگاه Evoir لذت بردند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla

آقای Darby McDevitt نویسنده عناوینی همچون Assassin’s Creed Valhalla و Black Flag پس از ۱۲ سال همکاری با کمپانی یوبی سافت تصمیم به ترک این استودیو فرانسوی گرفت. آقای McDevitt کسب تجربه‌های جدید را هدف اصلی این تصمیم بیان کرد.

تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید Assassin’s Creed Valhalla مشخص شد

بسته الحاصی جدید Assassin’s Creed Valhalla به نام Wrath of the Druids روز پنجشنبه ۹ام اردیبهشت برای پلتفرم‌های مقصد بازی عرضه خواهد شد. همراه دنیای بازی باشید.

محتوای The Ostara Festival هم‌اکنون برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در دسترس است و مطابق وعده سازندگان برای عرضه محتواهای بیشتر در آینده، Wrath of the Druid اولین بسته گسترش دهنده پولی بازی از ۹ام اردیبهشت ماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

هنوز اطلاعات چندانی درباره Wrath of the Druids در دسترس نیست اما، ماموریت‌های داستانی جدید، سلاح‌ها و قابلیت‌های جدید تا کنون تایید شده‌اند. پس از عرضه این بسته سازندگان یک حالت سختی جدید نیز برای بازی عرضه خواهند کرد که چالش برانگیزتر از تمامی حالت‌های پیشین خواهد بود.

شرکت یوبیسافت به تازگی آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرد که اکنون برای تمامی پلتفرم‌های مقصد این بازی دردسترس است و بازیکنان می‌توانند آن را دریافت کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

حجم آپدیت تازه انتشاریافته یوبیسافت بین ۲.۳ تا ۶.۴ گیگابایت است، بنابراین بروزرسان کوچکی توسط شرکت فرانسوی برای دارندگان بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر نشده است. این آپدیت جشنواره Yule را به بازی خواهد افزود و موجب بهینه سازی گرافیکی و حل برخی مشکلات ساختاری دیگر می‌شود.

آپدیت جدید به عنوان نسخه ۱.۱.۰ شناخته شده و مشکلات بسیاری را برطرف خواهد کرد. از جمله تغییرات بهبود سطح رفتار NPC، تغییر قدرت NPCها، ایجاد تغییرات برای درجه گیم پلی سخت و برخی دیگر اشاره کرد.

یوبیسافت جزئیات کامل را در وب سایت بازی شرح داده که با مراجعه به آن می‌توان بدست آورد. عمده تغییرات ساختاری هستند و بهبود گیم پلی را به دنبال خواهد داشت.

بازی Assassin’s Creed Valhalla به صدر جدول فروش هفتگی انگلستان بازگشت

درحالی که بازی Assassin’s Creed Valhalla دوباره به صدر جدول فروش هفتگی انگلستان بازگشته است، بازی Cyberpunk 2077 با ۸۰ درصد افت میزان فروش به رتبه سوم سقوط کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین ساخته‌ی استودیو CD Project Red یعنی بازی Cyberpunk 2077، هفته گذشته در بالای نمودارهای فروش فیزیکی انگلیس شروع به کار کرد اما این روند کوتاه بود. این هفته، به لطف تخفیفات قبل از کریسمس و به دنبال آن افزایش ۶۶ درصدی میزان فروش، بازی Assassin’s Creed Valhalla به صدر جدول صعود کرد.
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با فروش ثابت همان هفته گذشته در جایگاه دوم قرار گرفت. فروش بازی Cyberpunk 2077 نسبت به هفته گذشته ۸۰ درصد کاهش یافته است. این افت برای اکران‌های بزرگی که مشکل فنی دارند، عادی است، برای مثال بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز در هفته دوم انتشار افت مشابهی در فروش داشته است.
بدون در نظر گرفتن این موارد، بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ هنوز از FIFA 21 که فروش خود را ۴۰ درصد افزایش داد، جلوتر است. بازی Animal Crossing: New Horizons در مکان پنجم قرار دارد و فروش آن در هفته،۱۱ درصد کاهش یافته است. شایان ذکر است که رقابت میان پنج بازی برتر بسیار زیاد است و بازی Animal Crossing: New Horizons تنها با ۹۰۰۰ واحد از بازی Assassin’s Creed Valhalla عقب است. البته، این جدول فقط میزان فروشی فیزیکی عناوین را می‌سنجد، بنابراین با در نظر گرفتن فروش دیجیتالی ممکن است تغییراتی را شاهد باشیم. شما در زیر می‌توانید لیست ده بازی پرفروش هفته را مشاهده کنید.

Assassin’s Creed Valhalla

Call of Duty: Black Ops Cold War

Cyberpunk 2077

FIFA 21

Animal Crossing: New Horizons

Spider-Man: Miles Morales

Mario Kart 8: Deluxe

Just Dance 2021

Ring Fit Adventure

Super Mario 3D All-Stars

تعداد بازیکنان بازی Assassin’s Creed Valhalla دو برابر بازی Assassin’s Creed Odyssey است

تعداد بازیکنان فعال بازی Assassin’s Creed Valhalla دو برابر بازی  Assassin’s Creed Odyssey است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

بازی  Assassin’s Creed Valhalla از زمان عرضه‌ی خود تا کنون شروع بسیار خوبی داشته است. شرکت یوبی‌سافت دیروز اعلام کرد که تعداد بازیکنان فعال در روز انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla دو برابر عنوان Assassin’s Creed Odyssey  در سال ۲۰۱۸ است. این شرکت انتظار دارد تعداد این بازیکنان با عرضه‌ی بیشتر کنسول‌های نسل جدید پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس افزایش یابد.

اگرچه یوبی‌سافت تعداد دقیق این بازیکنان را فاش نکرد، اما به وضوح می‌توان مشاهده کرد که بازی در روز اول طیف وسیعی از بازیکنان را به خود جذب کرده است. Valhalla اولین عنوان سری Assassin’s Creed است که پس از راه‌اندازی سرویس اشتراکی یوبی‌سافت پلاس (یو‌پلی پلاس سابق) در سال ۲۰۱۹، به این سرویساضافه شد.

این بازی همچنین در مقایسه با سایر عناوین Assassin’s Creed در زمان عرضه‌ی خود روی پلتفرم‌های بیشتری در دسترس است. بازی Valhalla هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، پلی‌استیشن ۵ ، ایکس باکس سری ایکس / اس و سرویس‌های استریم گوگل استدیا و لونا در دسترس است. اگرچه انتشار این بازی بر روی پلتفرم‌های بیشتر هنوز این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که مردم از ابتدا علاقه داشتند که Valhalla را بازی کنند، و این دلیل اصلی موفقیت این عنوان است.

 Assassin’s Creed Valhalla بزرگترین عنوان لانچ یوبی‌سافت روی رایانه‌های شخصی است

بازی Assassin’s Creed Valhalla عنوان بزرگترین لانچ شرکت یوبی‌سافت را روی رایانه‌های شخصی ازان خود کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

قبلاً انتظار می‌رفت که بازی Assassin’s Creed Valhalla تعداد بازیکنان Odyssey را تا دو برابر افزایش دهد، اما یوبی‌سافت همچنین اعلام که Valhalla موفق‌ترین عنوان لانچ این شرکت روی رایانه‌های شخصی است. در یک بیانیه مطبوعاتی، شرکت یوبی‌سافت توضیح داد که Valhalla بیش از سایر عناوین سری Assassin’s Creed در این بازه‌ی زمانی فروش داشته است، اما با توجه به اینکه این عنوان یکی از معدود بازی‌های موجود روی کنسول‌های نسل بعدی مانند پلی استیشن ۵ است، چندان تعجب آور نیست که بازیکنان بیشتری آن را خریداری کنند.

بگفته‌ی شرکت یوبی‌سافت بخشی از این موفقیت ناشی از عرضه‌ی این عنوان از طریق استور یوبی‌سافت کانکت است که رکورد بزرگترین عنوان بفروش رفته روی این استور را نیز به خود اختصاص داده است. البته این شرکت هیچ اشاره‌ای به فروش این بازی روی فروشگاه‌های دیجیتالی دیگر مثل اپیک‌استور یا اینکه چند نسخه از بازی Valhalla تا کنون روی رایانه‌های شخصی به فروش رفته نکرد.

تهیه کننده‌ی بازی جولین لافریر، دربار‌ی این موفقیت گفت:

 ما واقعاً از استقبال پرشور بازیکنان خوشحالیم و از هواداران برای حمایت خارق العاده‌شان تشکر کنیم. عرضه‌ی این بازی در میان همه‌گیری جهانی – ویروس کرونا- یک اقدام پیروزمندانه از سوی تیم‌های سازنده‌ی ما بود و مشاهده‌ی لذت بردن بازیکنان از بازی واقعاً فوق العاده است.

 بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla گزینه‌های بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد

بروزرسانی جدید بازی  Assassin’s Creed Valhalla به بازیکنان کنسول‌های نسل بعد اجازه می‌دهد تا بین مد گرافیکی و اجرا یکی را انتخاب کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

پس از یک سال وقفه، مجموعه بازی Assassin’s Creed بار دیگر با عنوان جدید Valhalla به بازار بازی‌های ویدیویی بازگشته است. این عنوان اکشن – ماجراجویی با ثبت رکورد بیشترین فروش در هفته اول برای این فرنچایز مورد استقبال اکثر طرفداران قرار گرفت. همچنین این عنوان اولین بازی جدید از این سری است که روی کنسول‌های نسل جدید منتشر شده است. البته کل داستان به اینجا ختم نمی‌شود اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که این عنوان را روی کنسول‌های نسل بعد تجربه کنید، گزینه‌های بیشتری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

به روزرسانی بعدی بازی، ۱.۰۴، یک گزینه‌ی جدید را برای انتخاب بین حالت گرافیکی و عملکرد اجرای بازی به نسخه‌ی کنسول‌های نسل بعدی اضافه می‌کند. گزینه‎‌ی عملکرد اجرا سطح گرافیک بازی را به شکلی تنظیم می‌کند که بازی با نرخ ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا شود، در حالی که مد گرافیکی که به آن مد کیفیت نیز گفته می‌شود بازی را با نرخ ثابت ۳۰ فریم بر ثانیه و با حداکثر وضوح تصویر اجرا می‌کند. این گزینه ها برای هر سه سیستم نسل بعدی پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: