Shazam! Fury of the Gods

 لوسی لیو به جمع بازیگران فیلم Shazam! Fury of the Gods پیوست

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۹:۳۵

لوسی لیو نقش شخصیت شرور فیلم پرانتظار Shazam! Fury of the Gods را بازی خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت رپ چند هفته پس از پیوستن برنده جایزه اسکار، هلن میرن به جمع بازیگران دنباله‌ی Shazam ، نامزد جایزه امی، لوسی لیو (Why Women Kill) نیز برای بازی در نقش یکی دیگر از شخصیت‌های شرور داستان، به این جمع اضافه شد.

این بازیگر ۵۲ ساله قرار است نقش کالیپسو، دومین دختر اطلس و خواهر میرن، هسپرا را بازی کند. کمیک شزم توسط جک کربی در سال ۱۹۷۵ و با الهام از داستان‌های اساطیری یونان و قهرمانان تایتان نوشته شد. علاوه بر میرن و لیو، ستاره اصلی ریبوت فیلم West Side Story، ریچل زگلر،  در این فیلم ایفای نقش می‌کند، اگرچه ماهیت نقش وی هنوز به درستی فاش نشده است.

فیلم Shazam! Fury of the Gods به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ و فیلم‌نامه‌ای از هنری گیدن در حال ساخت است. پیتر سفران نیز به عنوان تهیه کننده در ساخت این فیلم مشارکت دارد. علاوه بر این ستارگان فیلم اول از جمله زکری لی‌وای ، جک دیلن گریزر ، مارتا میلانس، آشر آنجل، مگان گود ، فیث هرمان و آدام برودی بار دیگر در نقش قبلی خود ظاهر خواهند شد.

Shazam! Fury of the Gods

فیلم اول این فرنچایز داستان یک نوجوان به نام بیلی بتسون را روایت می‌کند که توسط یک جادوگری باستانی برای نجات جهان انتخاب ‌می‌شود و با گفتن نام خود شزم به یک ابرقهرمان بزرگسال با قدرت‌های هیجان انگیز تبدیل شود، بیلی در حالی که هنوز شخصیت نوجوان خود را حفظ کرده، محدودیت توانایی‌های خود را آزمایش می کند و با کمک برادر‌خوانده‌اش فردی فریمن با شخصیت شرور داستان دکتر تادئوس سیوانا و هفت گناه کبیره مبارزه می‌کند.

فیلم Shazam! Fury of the Gods قرار است درتاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: