Brooklyn Nine-Nine

فیلم‌برداری فصل آخر سریال Brooklyn Nine-Nine آغاز شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ , ۲۲:۲۵

فیلم‌برداری آخرین فصل از مجموعه کمدی Brooklyn Nine-Nine شروع شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

ملیسا فومرو با به اشتراک گذاشتن عکسی از پشت صحنه مجموعه  Brooklyn Nine-Nine در صفحه اینستاگرام شخصی خود اعلام کرد که فیلم‌برداری فصل هشتم و پایانی سریال کمدی موفق شبکه NBC آغاز شده است. پخش این فصل ده قسمتی قرار است از سال جاری با حضور فومرو، تری کروز و آندره بروگر شروع شود.

Brooklyn Nine-Nine

در واکنش به مرگ ناگوار جورج فلوید، فصل هشتم چندین بار مورد بازبینی قرار گرفت تا این سریال بتواند به موضوع خشونت پلیس بپردازد. علاوه بر این، دن گوور، شورانر سریال، همچنین تأیید کرد که فصل آخر وقایع داستانی مربوط همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ را نیز پوشش می‌دهد. این اولین بار نیست که یک سریال سیتکام به موضوعات جدی اجتماعی مانند پیش‌داوری نژادی، تبعیض و آزار جنسی در محل کار می‌پردازد.

اندی سامبرگ، آندره بروگر، تری کروز، ملیسا فومرو، استفانی استفانی بیاتریز ، جو لو ترولیو ، چلسی پرتی، دیرک بلوکر و جوئل مک‌کینن میلر از بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش می‌کنند. این سریال کمدی توسط دن گور و مایکل شور (Parks and Recreation) تهیه و تولید شده است.

سریال کمدی Brooklyn Nine-Nine با فصل هشتم به پایان می‌رسد

شبکه NBC اعلام کرد که سریال کمدی Brooklyn Nine-Nine با خاتمه فصل هشتم پایان می‌یابد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم‌برداری فصل هشتم و ده قسمتی این سریال کمدی پلیسی با بازی اندی سمبرگ به دلیل همه‌گیری کنونی ویروس کرونا با مشکل روبه‌رو شد که در نهایت موجب به تاخیر افتادن تاریخ پخش آن به اواخر سال شد.

با انتشار اخبار مربوط به فصل پایانی این سریال، ستاره‌های Brooklyn Nine-Nine و خالق آن، دن گور، خاطرات خوش خود را از زمان کار در این سریال که اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۳ از شبکه فاکس پخش شد به اشتراک گذاشتند. در بیانیه‌ای که در حساب توییتر رسمی این سریال منتشر، گور خاطرات طرح ساخت ابتدایی این سریال را با خالق دیگر مجموعه ، مایک شور یادآوری کرد.

Brooklyn Nine-Nine

وی در این بیانیه نوشت:

پایان دادن به این سریال یک تصمیم دشوار بود، اما در نهایت احساس کردیم که این بهترین راه برای تکریم شخصیت ها، داستان و بینندگان ما است. می دانم که بعضی از مردم از اینکه این سریال خیلی زود پایان می‌یابد ناامید خواهند شد، اما صادقانه بگویم، من از اینکه سریال تا این مدت طولانی ادامه داشت، سپاسگذارم.

 ملیسا فومرو، بازیگر نقش ایمی سانتیاگو، در این باره گفت که حضورش در این مجموعه یکی از بزرگترین شادی‌های وی در زندگی بوده است. در همین حال دیگر اعضای تیم چون تری کروز، درک بلاکر و دواین پرکینز قدردانی خود را از زمانی که در ساخت این سریال سپری کردند اعلام کردند.

تری کروز در پست توییتر خود در مورد خاتمه این سریال نوشت :

از اینکه سریال پایان خواهد یافت ناراحتم، اما خوشحالم که این شانس را داشتم که عضوی از این مجموعه‌ای استثنایی باشم.

منبع: Deadline

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: