بازی Zombie-Army-4-Dead-War

آپدیت نسل نهمی بازی Zombie Army 4: Dead War منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۴

استودیو Rebellion، سازنده بازی Zombie Army 4: Dead War آپدیت نسل نهمی این عنوان را به رایگان منتشر کرد. این آپدیت رزولوشن و نرخ فریم اجرای بازی را روی کنسول‌های نسل نهمی بهبود می‌بخشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه چهارم مجموعه Zombie Army شاید جزو بزرگ‌ترین و مطرح‌ترین عناوین شوتر سوم شخص نباشد اما، مسلما بازی خوش ساختی است که نقاط قوت خود را به خوبی درک کرده و سعی دارد به کمک همین نقاط بهترین تجربه را به طرفداران این ژانر و زامبی کشی ارائه کند. این عنوان در زمان عرضه شرایط خوبی نداشت اما، با پشتیبانی مداوم سازندگان اکنون به بازی مفرحی تبدیل شده و توانسته تا حد نسبتا مطلوبی توجه مخاطبان را به خود جلب کند. در جدیدترین آپدیت بازی نسخه نسل نهمی بازی شامل بهبودهای گرافیکی و عملکردی می‌شود.

مخاطبان می‌توانند نسخه PS5 بازی را با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه تجربه کنند. نسخه‌ Xbox Series X بازی به مخاطبان بین دو گزینه گرافیکی حق انتخاب می‌دهد. مخاطبان می‌توانند این بازی را یا با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۱۲۰ فریم بر ثانیه یا رزولوشن ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند. بازی روی کنسول Xbox Series S با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. در هر نسخه نسل نهمی مدت زمان بارگذاری بازی بسیار سریع‌تر از قبل شده‌است.

پچ نسل نهمی بازی Zombie Army 4: Dead War برای کنسول PS5 هم‌اکنون در دسترس است. آپدیت Xbox Series X هشتم آوریل منتشر خواهد شد.
محصول جدید استودیو Rebellion هم‌اکنون روی پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این عنوان از هشتم آوریل روی سرویس گیم پس برای کنسول و PC در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: