بازی های انگری بردز

مجموعه بازی های انگری بردز – تمام آثار فرانچایز Angry Birds

توسط محمد حسن نجفی در ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ , ۲۲:۱۱

از ابتدای شکل گیری فرانچایز انگری بردز یا بازی های انگری بردز تا به امروز، در حدود ۲۲ بازی از این سری محبوب منتشر شده است. بعضی از بازی های Angry Birds مثل Angry Birds Fight، Angry Birds Action و Angry Birds Stella از دسترس خارج شده‌اند و در هیچ فروشگاهی موجود نیستند. از طرفی دیگر دو اثر Angry Birds Champions وAngry Birds Blast Island  در مراحل بتا و پیش‌ساخت قرار دارند و هنوز عرضه عمومی نشده‌اند. پس ما در این مقاله با ۱۷ بازی از سری پرندگان خشمگین روبه‌‎رو هستیم که تک تک به توضیح مختصری از آن‌ها می‌پردازیم.

بازی پرندگان خشمگین – انگری بردز (دسامبر ۲۰۰۹)

بازی پرندگان خشمگین بردز - انگری بردز (دسامبر 2009)

اولین انگری بردز که شروع کننده‌ی ماجرای این فرانچایز بود. هدف شما در بازی از بین بردن خوک‌ها با استفاده از کمترین پرنده‌ی ممکن است تا امتیاز بیشتری بگیرید. این بازی در حدود ۱۱ سال پیش عرضه شده ولی هنوز از شرکت Rovio Entertainment بروزرسانی دریافت می‌کند تا روی تمامی دستگاه‌های جدید هم قابل بازی باشد.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردز (دسامبر ۲۰۰۹) برای اندروید 

بازی پرندگان خشمگین – انگری بردز فصل‌ها  (اکتبر ۲۰۱۰)

شما هم بازی های پرندگان خشمگین قبلی را دوست داشتید؟ با خودتان می‌گفتید که ای کاش محتوای بیشتری داشت؟ این نسخه‌ی جدید با محتوای بیشتر و عمیق‌تر برای شما ساخته شده است. بهار، تابستان، پاییز و زمستان نقشه‌های کامل متفاوت و خاصی دارند که حس و حال دیگری را به شما منتقل می‌کنند. حتی با این حال نیز این نسخه به مرور تکراری می‌شود و شما را خسته می‌کند.

لینک بازی در ایران اپس: دانلود بازی انگری بردز فصل‌ها برای اندروید

بازی پرندگان خشمگین – انگری بردز ریو (مارس ۲۰۱۱)

بازی پرندگان خشمگین - انگری بردز ریو (مارس 2011)

تا به حال دقت کرده‌اید که در تمام بازی های angry birds قبلی دشمنان شما خوک‌های سبز رنگ هستند؟ اصلاً می‌دانید که فلسفه‌اش چیست؟ خب وقتی در سال ۲۰۰۹ اولین نسخه‌ از این بازی ساخته شد، سازنده بازی با الهام از یکی از خطرناک‌ترین بیماری های آن دهه خوک‌های سبز رنگ را خلق کرد. حالا شاید خیلی از شما دوست نداشتید که به خوک‌های بیچاره پرنده پرت کنید و پشت سر هم آزارشان بدهید. در این نسخه از سری مجموعه بازی های angry birds برای اندروید دشمنان شما یعنی خوک‌ها با میمون جایگزین شد‌ه‌اند تا تنوعی در دشمنای بازی ایجاد شود.

لینک بازی در ایران اپس: دانلود بازی انگری بردز ریو برای اندروید

بازی انگری بردز – انگری بردز دوستان (فوریه ۲۰۱۲)

این نسخه از مجموعه بازی های angry birds دقیقاً همان نسخه‌ی انگری بردز فصل‌ها است اما با تغییرات جزئی؛ مثل خرید درون‌ برنامه‌ای برای بمب یا آیتم‌هایی که به شما در پیشرفت در مراحل کمک می‌کند. به نظر می‌رسد Rovio Entertainment در این  سری بازی های angry birds، اولین قدم‌های خود در راه خرید‌های درون برنامه‌ای و تبلیغات را برداشته و باید در نسخه‌های بعدی منتظر تعداد بیشتری از این قبیل باشیم.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردز دوستان برای اندروید

بازی های انگری بردز – انگری بردز فضا (مارس ۲۰۱۲)

بازی های انگری بردز - انگری بردز فضا (مارس 2012)

بر خلاف انتظار عموم، این نسخه از انگری بردز با نام فضا، بازی را میزبان تغییرات زیادی می‌کند که همه‌ی آن‌ها با کمک مکانیک نیروی جاذبه انجام می‌شوند. به علت وجود مکانیک نیروی جاذبه شما باید برای اصابت پرنده‌ی خود به دشمن تصمیم‌گیری دقیق‌تری بکنید و موانع سنگی که در فضا وجود دارند را، نیز در نظر بگیرید. نقشه بازی روی سیاره‌هایی جریان دارد؛ از سیاره‌های بزرگ گرفته تا چندین سیاره‌ی کوچک در کنار هم.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردز فضا برای اندروید

بازی های انگری بردز – خوک‌های بد (سبتامبر ۲۰۱۲)

در این نسخه از بازی پرتاب پرندگان خشمگین، پرنده ای در بازی وجود ندارند و بازی تمرکز خود را روی خوک‌های سبز رنگ گذاشته است. گیم‌پلی این بازی با تمامی بازی‌ها از سری انگری بردز متفاوت است. شما باید با قطعاتی مثل چرخ و جعبه که به شما داده می‌شود، وسیله‌ی نقلیه بسازید تا مرحله را به اتمام برسانید. بعد از ۵ بازی شبیه به هم انگری بردز، خوک‌های بد واقعاً جان تازه‌ای به فرانچایز انگری بردز و طرفداران آن می‌دهند. همچنین در بازی پرندگان نقش مهمی ندارد و فقط در مراحل به سوی شما پرت می‌شوند. در همین حال خوک‌های باهوش در حال ساخت و ساز هستند.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردزر خوک های بد برای اندروید

بازی های انگری بردز – انگری بردز جنگ ستارگان (نوامبر ۲۰۱۲)

بازی های انگری بردز - انگری بردز جنگ ستارگان (نوامبر 2012)

نسخه‌ای از سری که شاید به اندازه‌ی خوک‌های بد ایده‌های جذاب و جدید ندارد، ولی با ترکیب ساختار مراحل کلاسیک و المان‌های جاذبه از نسخه‌ی انگری بردز فضا، تجربه‌ی جدیدی را ابداع می‌کند. همچنین این نسخه‌ راه نسخه‌ی قبلی در تبلیغات را ادامه می‌دهد و قابلیت دیدن تبلیغ و کسب امتیاز را به بازی اضافه می‌کند. اما از طرفی این بازی نیز به راحتی تکراری می‌شود و چیز جدیدی ارائه نمی‌کند.

لینک بازی در ایران اپس: دانلود بازی انگری بردز جنگ ستارگان برای اندروید

بازی های انگری بردز – پرندگان خشمگین جنگ ستارگان ۲ (سبتامبر ۲۰۱۳)

یک نسخه‌ی دیگر از انگری بردز با چاشنی استاروارز، اما با پسرفت و البته باز هم تبلیغ و خریدهای درون برنامه‌ای بسیار زیاد که باعث می‌شود شما از تجربه‌ی بازی پشیمان شوید.

لینک بازی در ایران اپس: دانلود پرندگان خشمگین بردز جنگ ستارگان ۲ برای اندروید

بازی های انگری بردز – انگری بردز گو (دسامبر ۲۰۱۳)

بازی های انگری بردز - انگری بردز گو (دسامبر 2013)

به نظر می‌رسد مجموعه بازی های angry birds از جنگ و دعوا خسته شده‌اند و حالا آماده یک مسابقه ریسینگ هستند. این نسخه بر خلاف ظاهرش واقعاً عملکرد خوبی دارد؛ چه در زمینه‌ی مسابقات کارتی و چه در سادگی گیم‌پلی. همچنین برخلاف دو نسخه‌ی قبلی، این بازی تبلیغات بسیار کمی دارد و مشکلی برای بازیکن ایجاد نمی‌کند. در کل با اثری ساده اما در عین حال جذاب و سرگرم‌کننده رو به رو هستیم.

لینک بازی در ایران اپس: دانلود بازی انگری بردز گو برای اندروید

بازی Angry Birds -پرندگان خشمگین حماسه (ژوئن ۲۰۱۴)

پرندگان خشمگین: حماسه، اولین نسخه‌ از سری بازی های angry birds با حضور تمام شخصیت‌های محبوب در قالب نقش‌آفرینی نوبتی است. به مانند همیشه در این نسخه نیز دشمنان شما خوک‌ها هستند که تخم پرنده‌‌ها را دزدیده‌اند. گیم‌پلی این بازی واقعاً ساده است و از نبود عمق و جزئیات رنج می‌برد. ولی رنگ‌بندی جذاب و کات‌سین‌های زیبا باعث شده که از بسیاری از بازی‌های هم سبک در استوری یک سر و گردن بالاتر باشد.

لینک بازی در ایران اپس: دانلود بازی انگری بردز حماسه برای اندروید

بازی Angry Birds – انگری بردز تبدیل شوندگان (اکتبر ۲۰۱۴)

بازی Angry Birds - انگری بردز تبدیل شوندگان (اکتبر 2014)

این بازی شباهت زیادی به سبک شوتر سوم شخص دارد اما در اصل یک بازی پازل با مکانیک‌های عجیب است. بازیکنان باید از لیزر و سلاح خود استفاده کنند تا ساختمان و ساختار‌هایی را نابود کنند که در آن‌ها خوک وجود دارد. همچنین زمان کمی برای این کار وجود دارد وگرنه خوک‌ها به سرعت فرار می‌کنند.

لینک بازی در استور: دانلود بازی پرندگان خشمگین تبدیل شوندگان برای اندروید

بازی Angry Birds – انگری بردز پاپ (مارس ۲۰۱۵)

پرندگان خشمگین - بازی Angry Birds

در طی سال‌ها استودیو سازنده تمام بازی های پرندگان خشمگین در سبک‌های مختلفی قدم گذاشته و در بعضی شکست خورده، به مانند این عنوان در سبک bubble Popping که در اصل با بازی‌های مثل لوکسور مشهور شد. شما در این نوع بازی‌ها که به شکلی پازل هستند باید توپ‌های همرنگ را در کنار هم قرار دهید و برای اینکار می‌تواند هر چند ثانیه یک بار توپی را با رنگ اتفاقی شلیک کنید.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردز پاپ برای اندروید

بازی Angry Birds -پرندگان خشمگین بردز ۲ (جولای ۲۰۱۵)

بازی Angry Birds -پرندگان خشمگین بردز 2 (جولای 2015)

بالاخره بعد از سال‌ها انتظار طرفداران، یک دنباله واقعی برای پرندگان خشمگین عرضه شد. دوازدهمین نسخه از فرانچایز که در گیم پلی به تکامل و بلوغ رسیده است. شما می‌توانید از میان چند پرنده انتخاب کنید و همچنین پرنده‌های زیادی برای آزاد کردن همراه با پیشرفت در بازی وجود دارد. یکی دیگر از پیشرفت‌های بازی مدل‌های سه‌بعدی با جزئیات‌تر و همچنین استایل هنری شکیل‌تر است.

لینک بازی در استور: دانلود بازی پرندگان خشمگین ۲ برای اندروید

بازی Angry Birds – انگری بردز انفجار (دسامبر ۲۰۱۶)

پرندگان خشمگین - بازی Angry Birds

یکی دیگر از آثار انگری بردز، که به موفقیت نرسیده است. بر خلاف گیم پلی متفاوت آن، تفاوت‌های زیادی با آثار هم سبک وجود ندارد و چیز جدیدی را ارائه نمی‌دهد. همچنین می‌توانید برای پرنده‌ها از رنگ‌های مختلفی را استفاده کنید.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردز انفجار برای اندروید

بازی انگری بردز -پرندگان خشمگین تکامل (ژوئن ۲۰۱۷)

بازی انگری بردز -پرندگان خشمگین تکامل (ژوئن 2017)

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سری پرندگان خشمگین جذاب و بانمک بودن کاراکتر‌ها است، که می‌توانست به راحتی مشکلات دیگر را از دید کاربر مخفی کند. اما شرکت سازنده تصمیم گرفته که در این نسخه استایل هنری را به کل نابود کند و البته آن را با استایلی خشن و بدون هیچ جذابیتی جا به جا کند.

لینک بازی در استور: دانلود بازی Angry Birds تکامل برای اندروید

بازی های انگری بردز – انگری بردز مچ (آگوست ۲۰۱۷)

بازی های انگری بردز - انگری بردز مچ (آگوست 2017)

بالاخره استودیوی سازنده Angry Birds هم یک بازی در سبک Match-3 منتشر کرد شما در این اثر باید اشیاء را به صورت سه تایی با هم مچ کنید و پازل را کامل کنید. این بازی تقریباً هیچ ارتباطی با پرندگان خشمگین ندارد و فقط اسم آن برای بازایابی روی آن گذاشته شده است.

لینک بازی در استور: دانلود بازی انگری بردز مچ برای اندروید

بازی های انگری بردز -Angry Birds انفجار آرزو (سپتامبر ۲۰۱۸)

پرندگان خشمگین - بازی Angry Birds

پرندگان خشمگین انفجار آرزو، یکی دیگر از بازی‌هایی که شما باید اشیاء همرنگ را درکنار هم قرار دهید است. این نسخه نیز بدون هیچ چیز جدید و جذاب از کاربر انتظار دارد تا به سمت آن جذب شود. پرندگان خشمگین دریم بلست نسبت به دیگر سری های قبل از مجموعه بازی های پرندگان خشمگین برای اندروید و کامپیوتر یک اثر حوصله سربر و خسته کننده از همه لحاظ است.

لینک بازی در استور: دانلود بازی پرندگان خشمگین انفجار آرزو برای اندروید

بعضی این آثار در استور گوگل موجود هستند و البته بعضی دیگر قابل دانلود از سایت‌های دیگر هستند. همچنین بعضی از آنها برای کامپیوتر نیز عرضه شده که در ادامه ما لینک دانلود مجموعه بازی های angry birds برای کامپیوتر قرار داده ایم و شما می توانید تمام آن‌ها را به صورت یکجا دانلود کنید:

دانلود مجموعه بازی های پرندگان خشمگین برای کامپیوتر

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: