Bridgerton

رگه ژان پیج دیگر به سریال Bridgerton بر نخواهد گشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ , ۲۳:۰۵

رگه ژان پیج، بازیگر نقش سایمون بست دیگر در این سریال ظاهر نخواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در ابتدا صفحه اینستاگرام رسمی این سریال فاش کرد که پیج از این مجموعه خداحافظی کرده است و در ادامه پیج در گفتگو با نشریه ورایتی این خبر را تایید کرد و در این باره گفت:

این نقش در یک فصل روایت می‌شود. یک شروع، میانه و پایان دارد – پس یک سال به ما فرصت دهید. به نظرم این طرح جالب بود. چون بدین شکل – این فصل – حس بازی در یک سریال محدود را داشت که من توانستم در آن بازی کنم و سهم کوچکی در ساخت آن داشته باشم و پس از این خانواده بریجرتون به پخش خود ادامه خواهد داد.

وی در ادامه افزود:

تنها شور و اشتیاق من این است که سریال Bridgerton  همچنان مسیر موفقیت را طی کند و نظر تمامی مخاطبان را در جهان به خود جلب کند. اما تکمیل قوس‌های داستانی و پایانی مناسب نیز اهمیت زیادی دارد.

استودیوی شوندلند و نتفلیکس نیز پیش بینی کرده بودند که داستان عاشقانه‌ی سایمون (پیج) و دفنی (فیبی دینور) در فصل اول سریال خاتمه می‌یابد‌ و در ادامه، داستان بر سایر اعضای خانواده‌ی بریجرتون تمرکز خواهد کرد. پیج بعد از این مجموعه در نقش‌آفرینی‌های بعدی خود قرار است در فیلم‌های Dungeons and Dragons و Gray Man ظاهر شود.

Bridgerton

به سرعت پس از انتشار در روز کریسمس، Bridgerton با ثبت ۸۲ میلیون خانوار که سریال را در ماه اول پخش می کند، به یک محبوب بزرگ در Netflix تبدیل شده است. مجموعه فیلم های Shondaland براساس کتاب های جولیا کوین ساخته شده است.

سریال Bridgerton بعد از آغاز پخش خود در روز کریستمس موفق به جلب نظر بسیاری از مخاطبان شد و در اولین ماه ۸۲ میلیون بیننده داشت، این مجموعه بر اساس رمان‌های جولیا کوئن ساخته شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: