سریال The Witcher

فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Witcher به پایان رسید

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ , ۰۰:۳۰

چهره‌پرداز سریال ویچر فاش کرد که فیلم‌برداری فصل دوم این مجموعه به پایان رسیده است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

ژاکلین راتور چهره‌پرداز سریال ویچر روز چهارشنبه در پست اینستاگرام خود با انتشار عکسی فاش کرد که فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Witcher به پایان رسیده است، و انتظار می‌رود فیلمبرداری این مجموعه بطور رسمی در اول آپریل به پایان برسد.

شبکه نتفلیکس تولید و فیلم‌برداری فصل دوم سریال را در ماه آگوست از سر گرفت و  به روزرسانی مهم بعدی در ماه نوامبر بعد از دومین قرنطینه ملی در انگلیس منتشر شد زمانیکه هنری کویل فاش کرد فیلمبرداری سریال دوباره شروع شده است. با این حال، کمتر از یک هفته بعد، به دلیل چندین آزمایش مثبت کووید-۱۹، فیلم‌برداری بار دیگر متوقف شد.

اخبار مربوط به پایان این فیلم‌برداری در حال منتشر شد که پیوستن چند بازیگر جدید به فصل دوم سریال برای بازی در نقش‌هایی که احتمالاً برای طرفداران آندری ساپکوفسکی آشناست، منتشر شد، از جمله آدجو آندو (Bridgerton) در نقش ننکه، که در رمان‌‌ ویچر به کاهن ملیتل معروف است و ریاست معبد ملیتل در الاندر، درست در خارج از شهر اصلی را بر عهده دارد.

سریال Witcher

از بازیگران جدید دیگری که در فصل دوم به ایفای نقش می‌پردازند می‌توان به به کاسی کلر (Brave New World) در نقش فیلیپا الهارت، لیز کار (Silent Witness) در نقش فن، گراهام مک‌تاویش (Outlander) در نقش دایکسترا، کوین دویل (Downton Abbey) در نقش بالین، سیمون کالو (A Room with A View) در نقش کودرینگر و کریس فالتون (Bridgerton) در نقش راینس – شخصیت شرور کتاب‌های ویچر اشاره کرد.

فصل دوم سریال با حضور گرلت از ریویا آغاز می شود که پرنسس سیریلا را به امن ترین مکانی که می شناسد، یعنی خانه‌ی کودکی اش کر موهن می‌برد، جایی که او تلاش می‌کند تا سیری را از قدرت مرموزش محافظت کند، در حالی که پادشاهان قاره، الف ها، انسان ها، و شیاطین برای کسب قدرت در خارج از دیوارهای قلعه کر، واقع در قلمرو پادشاهی کادئن با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

تاریخ پخش فصل دوم هنوز اعلام نشده است. اگر چه احتمال می‌رود ساخت فصل سوم این سریال در زمانی که هنوز مشخص نیست اعلام شود، شبکه نتفلیکس همچنین در حال کار بر روی اسپین آف The Witcher: Blood Origin است، که یک مجموعه پیش درآمد شش قسمتی است که داستان آن ۱۲۰۰ سال قبل از آنکه گرلت در سرزمین های پادشاهی شمالی قدم بگذارد رخ می‌دهد، علاوه بر این The Witcher: Nightmare of the Wolf که یک فیلم بلند انیمیشن با محوریت شخصیت وزمیر، دوست نزدیک گرلت است، قرار است از شبکه نتفلیکس پخش شود.

مصدومیت هنری کویل و قرنطینه انگلستان می‌توانند تاخیری برای سریال The Witcher به وجود آورد

همانطور که می‌دانید هنری کویل در ماه گذشته حین فیلمبرداری سریال The Witcher دچار مصدومیت شد. حال به نظر رسیده این مصدومیت التیام پیدا نکرده و احتمالا تاخیری برای سریال به وجود آورد. با دنیای بازی همراه باشید.

در حساب کاربری اینستاگرام کویل، وی اظهار داشت که در حال حاضر در کل هفته تحت درمان است زیرا پس از تصادف در فیلمبرداری برای فصل دوم Witcher، سعی دارد پای خود را سریع‌تر بهبود دهد. او همچنین ادامه می‌دهد که اوقات صبح “ناخوشایند است، اما من همیشه می‌توانم طلوع آفتاب را تا پایان کار ببینم.” گفته می‌شود، حتی زمانی که آسیب دیدگی کویل بسیار بهتر شود، محدودیتی که در انگلستان برقرار است، می‌تواند شرایط را بسیار دشوارتر کند. استثنائاتی در مورد قانون قرنطینه برای افرادی مانند صنعت فیلم وجود دارد اما اگر وضعیت کنونی در انگلیس بهتر نشود، دولت می‌تواند جبران کند.

تیم سازنده The Witcher در حال حاضر در استودیوی Arborfield محصور شده و اندکی اطلاعات می‌توان کسب کرد، بنابراین هیچ جزپیات دیگری در دسترس نیست که احتمال تأخیر را اعلام کند اما امنیت تیم و بازیگران مهمترین موضوع در حال حاضر است.

Witcher اکنون برای پخش در Netflix در دسترس است.

سازندگان سریال The Witcher اعلام کردند که هنری کویل هنگام ساخت فصل دوم مصدوم شد. با اینحال، مصدومیت وی جدی نیست اما فیلمبرداری را به تعویق انداخت. با دنیای بازی همراه باشید.

نشریه ی انگلیسی The Sun گزارش داد که هنری کویل۳۷ ساله در حین فیلمبرداری یک سکانس مربوط به تاب خوردن از ارتفاع مصدوم شد. با اینحال، آسیب دیدگی کویل نسبتاً جزئی به‌نظر می‌رسد. این نشریه اظهار داشت: «او فقط ناگهان از جای خود بالا کشیده شد و به وضوح درد زیادی داشت. مشخص نبود که آیا یک شی به پای او برخورد کرده است یا نوعی مصدومیت از ناحیه همسترینگ رخ داده است، اما در آن حد جدی نبود که به آمبولانس نیاز داشته باشد. با اینحال، برنامه فیلمبرداری را به‌هم ریخته است زیرا وی نمی‌تواند به درستی راه برود.»
ظاهرا در سکانس مربوطه، هنری کویل باید زرهی سنگین بر تن کند و این موضوع سبب آن شده که فیلمبرداری تا بهبود کامل هنری کویل به تعویق بیفتد.
این سومین ضربه‌ی مهم به تولید سریال The Witcher در فصل ۲ پس از دو توقف اولیه به دلیل ویروس کرونا در اوایل سال جاری است.

موارد مثبت COVID 19 تولید فصل ۲ سریال The Witcher را متوقف کرد.با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس گزارشی از Deadline،نتفلیکس پس از ۴ نتیجه مثبت تایید شده برای COVID-19،تولید فصل دوم سریال The Witcher را متوقف کرده است.آزمایشات جداگانه‌ای روی کلیه کارکنان و بازیگران انجام خواهد شد.با این حال،موارد تایید شده از بازیگران اصلی نیستند.تولید و فیلمبرداری فصل دوم این سریال در استودیو Arborfield واقع در غرب لندن،پس از منفی شدن تمامی آزمایشات از سر گرفته خواهد شد.
این دومین بار است که تولید برای فصل ۲ متوقف می‌شود،زیرا اولین بار در ماه مارس به دنبال آزمایش مثبت یک بازیگر اصلی انجام شد که به دلیل قرنطینه‌ها در انگلیس تا اواسط آگوست کشیده شد.آقای Thue Rasmussen،بازیگری که در این سریال نقش Eskel را بازی می‌کرد،به دلیل مشکلات برنامه‌ریزی COVID-19 مجبور به ترک سریال شد. علی رغم این مشکلات،فصل سوم ظاهراً در دست ساخت است.
نت فلیکس رسماً اعلام کرد که کیم بودنیا در فصل ۲ در نقش وسمیر بازی خواهد کرد.این خبر پس از رونمایی از سریال انیمیشنی The Witcher: Nightmare of the Wolf که با همان شخصیت ارائه می‌شود،منتشر شد.شخصیت‌های تکراری دیگر عبارتند از: Sorceress Tissaia de Vries با بازی MyAnna Buring،استرگوبور با بازی Lars Mikkelsen،خانم Therica Wilson-Read در نقش Sorceress Sabrina و Vilgefortz،جادوگر و عضو فصل جادوگران با بازی Mahesh Jadu.

به تازگی مطلع شدیم که بازیگر سریال Killing Eve به عنوان بازیگر نقش وزمیر در فصل دوم سریال The Witcher انتخاب شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

مراحل تولید و فیلم‌برداری فصل دوم از سریال «ویچر» (The Witcher) چندی وقتی می‌شود که آغاز شده است. با این حال به نظر می‌رسد که روند اضافه شدن بازیگران به فصل جدید سریال فانتزی شبکه نتفلیکس ادامه دارد. به دنبال اضافه شدن کریستوفر هیویو، بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)، امروز در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شاهد معرفی بازیگر نقش وزمیر بودیم. طبق گزارش ددلاین، کیم بودنیا که اخیرا در سریال «کشتن ایو» (Killing Eve) هنرنمایی کرده است، نقش وزمیر را در فصل دوم ویچر ایفا خواهد کرد.

در کنار کریستوفر هیویو و کیم بودنیا، حضور شش بازیگر دیگر در فصل دوم از سریال The Witcher نیز تایید شده است. پاول بولیون در نقش ویچری به نام لمبرت، یاسن آتور در نقش ویچری از منطقه Poviss به نام کوئن، اگنس بیورن در نقش یک جادوگر قدرتمند به نام ورینا، توئه ارستد راسموسن در نقش دوست گرالت از دوران جوانی به نام اسکل، آیشا فابیان راس در نقش جادوگری به نام لیدیا و مسیا سیمسون در نقش یک الف به نام فرانچسکا در فصل جدید ویچر حضور یافته و به هنرنمایی خواهند پرداخت.

هنری کویل در نقش گرالت آو ریوا، فریا آلن در نقش سیری، آنیا چالوترا در نقش ینیفر، آنا شافر در نقش تریس مریگولد، جودی می در نقش ملکه کلانته، میمی دیونی در نقش  فرینجیلا، ریکا ویلسون-رید در نقش سابرینا، میلی برادی در نقش شاهزاده رنفری ترد شده، آدام لوی در نقش کشیش ماوس‌سک، بیورن هیریون هارلدسون در نقش شوهر ملکه کلانته یا شوالیه‌ای به نام Eist و می‌آنا بورینگ در نقش تیسایا، رئیس آکادمی جادو از جمله بازیگرانی بودند که در فصل اول سریال The Witcher حضور داشتند و یه ایفای نقش پرداختند.

لورن اشمیت هیسریش به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و شورانر در سریال ویچر حضور دارد. او برای نویسندگی و تهیه‌کنندگی اجرایی سریال‌هایی مانند «مدافعان» (The Defenders)، «دردویل» (Daredevil) و «پاور» (Power) شناخته می‌شود. فصل دوم سریال «ویچر» (The Witcher) برای پخش در سال ۲۰۲۱ میلادی از شبکه نتفلیکس برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: