Dontnod Entertainment بین ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵ پنج عنوان مستقل منتشر خواهد کرد

توسط مهتاب جهاندار در ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

استودیو فرانسوی Dontnod Entertainment از زمان انتشار بازی Life is Strange بسیار موردتوجه قرار گرفت. همین امر موجب شد تا به توسعه عناوین خود ادامه دهد و طبق گزارش جدید، برنامه‌های بزرگی دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که به نظر می‌رسید استودیو Dontnod Entertainment هیچ عنوانی را در دست ساخت قرار ندارد، اما گویی بین ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵ چندین اثر جدید منتشر می‌کند. به عنوان بخشی از بررسی مشاغل سال ۲۰۲۰، این شرکت جزئیات مالی و همچنین برنامه‌های آینده را شرح داد.

در آن ذکر شده که چندین پروژه در حال توسعه دارند، چیزی که با توجه به گفته‌های گذشته تعجب آور نیست. با این حال، آنچه تعجب آور است این بوده که آنها می‌گویند ۵ عنوان مستقل جدای از عناوین مشترک دارند، یعنی بازی که آنها با Focus Home Interactive کار می‌کنند و هنوز معرفی نشده، شامل نمی‌گردد. آنها ظاهراً امیدوارند که این موارد در یک بازه زمانی بسیار محدود، بین سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۵ منتشر شود.

از هم اکنون، ما نمی‌دانیم که Dontnod روی چه چیزی کار می‌کند، چه توسط خود آنها و چه با شرکا. آخرین عناوین آنها هر دو در سال ۲۰۲۰ با Tell Me Why و Twin Mirror منتشر شد. ۵ عنوان منتشر شده در طی سه سال کاملاً هدف است، بنابراین جالب است که ببینید در چند سال آینده چه عواملی حاصل می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: