بازی ghostrunner

کمپانی ۵۰۵Games حق ساخت بازی Ghostrunner را خرید

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۳

کمپانی ۵۰۵Games با پرداخت مبلغ ۵ میلیون یورو، حق ساخت بازی Ghostrunner را از کمپانی All In Games خرید تا بدین ترتیب به تنها مالک این آی‌پی بدل شود. همراه دنیای بازی باشید.

محصول جدید استودیو One More Level یکی از عناوین سال گذشته بود که بسیاری از مخاطبان پیش از عرضه پیگیر آن بودند و پس از انتشار نیز با ارئه یک پلتفرمر خوش ساخت و اکشن پر زد و خورد و مهیج فرمول موفقیت را به خوبی پیاده سازی کرد. فروش بیش از ۵۰۰ هزار نسخه در کمتر از ۴ ماه گواه این قضیه است.

کمپانی ۵۰۵Games که در کنار «All In Games» مسئولین نشر این عنوان را بر عهده داشت، اعلام کرد حق ساخت بازی را از شریک سابق خود به خریده‌است. این خرید شامل تمام تکنولوژی‌های به کار رفته در بازی نیز می‌شود. ارزش این قرار ۵ میلیون یورو است. البته کمپانی All In Games همچنان پس از فروش این آی‌پی نیز در سود حاص از فروش نسخه اول روی پلتفرم‌های مختلف شریک خواهد بود.

Ghostrunner هم اکنون روی پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه PS5 و Xbox Series X/S بزودی عرضه خواهند شد.

تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوئیچ بازی Ghostrunner تاخیر خورد

اگر به صفحه فروش eShop بازی Ghostrunner مراجعه کرده باشید، متوجه خواهید شد نسخه نینتندو سوییچ این عنوان با تاخیر رو به رو شد و تا نوامبر منتشر نمی‌شود. این در حالی که بوده که استودیو سی دی پراجکت رد نیز خبر از تاخیر بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 داد.

استودیو All In! Games و شرکت ۵۰۵Games به تازگی این خبر را تایید کرده و اعلام نمودند Ghostrunner در نوامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. Ghostrunner را اکنون می‌توان روی پلتفرم رایانه شخصی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان تجربه کرد.

شایان ذکر بوده این بازی در سال آینده برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس انتشار پیدا خواهد کرد.

نظر شما درباره تاخیر پیدا کردن نسخه نینتندو سوییچ عنوان Ghostrunner چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: