Bloober Team به دنبال فروش سهام خود نیست

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

استودیو Bloober Team در یک دهه گذشته توانسته آثار ترسناک و ماجراجویی متعددی را تولید کرده که بسیار مورد توجه قرار گرفتند. این امر موجب شد تا پرسشی را در ذهن به وجود بیاورد که آیا شرکتی به دنبال خرید این استودیو است؟ با دنیای بازی همراه باشید.

موفقیت Bloober Team موجب شد تا برخی شرکت‌ها تمایلی برای خرید سهام آن پیدا کنند اما گویی عوامل این استودیو چندان موافق نیستند که شرکتی را برای فروش انتخاب کنند. حتی برخی شرکت‌های بزرگ که نامشان برده نشده مذاکراتی جهت خرید استودیو Bloober Team داشتند که چندان موفقیت آمیز نبود.

توسعه دهنده تصمیم گرفته است که در حال حاضر اکثریت سهام را به هیچ کس نفروشد (از طریق Bankier.pl). دلیل ذکر شده “خطر بالایی برای از دست دادن اهداف کلان استراتژیک خود” است، در حالی که Bloober همچنین احساس می کند یک خرید در این زمان “ناسازگار” با “فرهنگ سازمانی” آن است و مانعی برای رشد خواهد بود.

همچنین ذکر شده است که بلوبر “مذاکرات مربوط به همکاری استراتژیک با یکی از نهادهای صنعت را آغاز خواهد کرد” ، و این در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ نهایی خواهد شد، اما اینکه این بدان معنی است که باید منتظر ماند. مدیر عامل بلوبر تیم، Piotr Babieno اخیراً فاش کرده است که سازنده بیش از یک سال است که در حال کار بر روی یک بازی ترسناک دیگر است و در حال کار بر روی این پروژه با همکاری “یک ناشر بازی بسیار معروف” است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: