استودیو media molecule

سونی همه جانبه از استودیو Media Molecule حمایت می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۰

به گفته کارگردان نوآوری استودیو Media Molecule شرکت سونی به صورت تمام و کمال از تصمیمات این استودیو و پروژه‌های آن‌ها حمایت می‌‌کند و قصد دارد به سرمایه گذاری روی پروژه‌‌ها آتی و فعلی استودیو ادامه دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو مدیا مولکول با خلق مجموعه LittleBigPlanet نام خود را در میان استودیوهای خلاق و نوآور مطرح کرد و در کم‌ترین زمان در میان مخاطبان صنعت گیم مطرح شد. پروژه جدید آن‌ها، بازی Dreams توانست ابعاد جدیدی از توانایی‌های اعضای استودیو را به اهالی گیم نشان دهد و هدف اصلی استودیو مبنی بر “بازی، خلق و به اشتراک گذاری” را در یک قالب کاملا جدید به مخاطبان عرضه شد. هر چند استعداد و پتانسیل بالای این استودیو بر هیچ کس، بویژه سونی پوشیده نیست اما، در سال‌های اخیر ظاهرا منابع سونی بیشتر صرف استودیوهایی نظیر ناتی داگ و سانتا مونیکا شده‌است.

البته ظاهرا سونی از مدیا مولکول نیز قافل نشده و قصد دارد روی پروژه‌های آینده این استودیو و رشد بیشتر آن‌ها همچنان سرمایه گذاری کند. کارگردان نوآوری استودیو در مصاحبه‌ای با وبسایت Kotaku درباره همین موضوع صحبت کرد. به گفته خانم Siobhan Reddy اعضای استودیو Media Molecule با قدرت در حال پیش بردن برنامه‌های خود هستند و سونی نیز همه جانبه از آن‌ها حمایت می‌کند. خانم Reddy در اثبات این ادعا اعلام کرد جذب برنامه‌ نویس‌ها و طراحان جدید از پیشنهادهای سونی بوده‌است.

مدیا مولکول علاوه بر پشتیبانی طولانی مدت از Dreams، هم زمان روی توسعه چند عنوان جدید نیز کار می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: