Nordisk سی درصد سهام Supermassive Games را خریداری کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۹ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

به تازگی اعلام شد که استودیو Supermassive Games بخشی از سهام خود را به شرکت دانمارکی Nordisk فروخته است. حال باید دید چه عناوینی را باید در آینده از این استودیو مشاهده کنیم. با دنیای بازی همراه باشید.

Supermassive Games سازنده عناوینی چون Until Dawn  و The Dark Pictures Anthology بوده که توانسته آثار جذابی را در اختیار مخاطبان قرار دهد. مدیر عامل شرکت Supermassive Games پیت ساموئلز گفت: “ما خوشحالیم که Nordisk Games را در کنار Supermassive برای آنچه که مطمئن هستیم زمان های بسیار مهیج پیش رو خواهد داشت، داریم.” از لحظه ای که من و جو با مارتین (والفیس) و میکل (ویدر) ملاقات کردیم، اطمینان داشتیم که Nordisk شرکای بزرگی برای ما خواهد بود و ما احساس می کنیم که از تخصص Nordisk Games در هیئت مدیره خود استقبال می کنیم.

Supermassive در حال حاضر با Bandai Namco ناشر The Dark Pictures Anthology همکاری می کند. در حال حاضر برنامه ریزی شده است که در مجموع هشت بازی داشته باشد، دو مورد از آن Man of Medan و Little Hope قبلاً منتشر شده اند، در حالی که بازی سوم، House of Ashes، در حال حاضر ، هیچ تاریخ مشخصی برای House of Ashes اعلام نشده است. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود این خرید چه تاثیری روی بازی‌های سوپرمسیوگیمز خواهد گذاشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: