IDGA

طه رسولی به عنوان عضو هیئت مدیره IGDA انتخاب شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۶ فروردین ۱۴۰۰ , ۲۲:۳۱

طه رسولی منتقد و طراح بازی  و مدیر برنامه شتابدهی استودیوی آوا گیمز، به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن بین المللی توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی (IGDA) انتخاب شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

انجمن بین المللی توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی یکی از بزرگترین سازمان‌های مستقل جهان است که از تمامی سازندگان بازی‌هایی ویدیویی حمایت می‌کند. هدف IGDA پشتیبانی و توانمندسازی توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان در دستیابی به مشاغل مناسب و پایدار است.

طه رسولی پیش از این به عنوان نماینده IGDA در ایران از سال  ۲۰۱۴ فعالیت داشته و به تأسیس اولین مدرسه بازی در ایران کمک کرد، وی همچنین در برگزاری ده‌ها رویداد فرهنگی و مرتبط با ساخت بازی‌های ویدیویی مانند مراسم جوایز بازی‌های جدی در ایران مشارکت داشته و به بازی سازان مستقل ایرانی برای درخشش در سطح بین المللی کمک کرده است وی همچنین در طول فعالیت خود سعی کرده که ممنوعیت‌ها و موانعی که در سر راه بازی‌سازان ایرانی قرار دارد را از میان بر دارد.

IGDA

از دیگر اعضای انتخابی هیئت مدیره IGDA می‌توان به مدیر عامل شرکت مای‌تیل ناتاشا اسکالت از کشور فنلاند، مدیر ارشد بازاریابی استودیوی اینترپید و شرکت رول‌فورایت، مارگارت کرون و مهندس سامانه شرکت آکیولس تیم کالینگز از کشور آمریکا اشاره کرد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “طه رسولی به عنوان عضو هیئت مدیره IGDA انتخاب شد”

  1. نیما گفت:

    با آرزوی موفقیت برای ایشون.
    همیشه از نقدهای ایشون تو دیبازی لذت بردیم :46:

    ۱ ۰