بازی Life is Strange Remastered Collection

تماشا کنید: بازی Life is Strange Remastered Collection معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۸:۱۴

بازی Life is Strange Remastered Collection که شامل عناوین Life is Strange و Life is Strange: Before the Storm معرفی شد. همچنین تاریخ انتشار آن نیز اعلام شد. با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Square Enix همراه با رونمایی از نسخه جدید سری Life is Strange، بازی Life is Strange Remastered Collection را معرفی کرد. این عنوان شامل بازسازی عناوین Life is Strange و Life is Strange: Before the Storm با تصاویر و انیمیشن‌های بهبود یافته است. شما در زیر می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را تماشا کنید.

تصاویر بهبود یافته شامل عملکرد کامل انیمیشن صورت همراه با به‌روزرسانی موتور و نورپردازی است. شخصیت‌ها و محیط‌ها نیز به‌روز شده‌اند. جالب است که گیم‌پلی و معماها نیز به‌روز و اصلاح شده‌اند. این مجموعه بازسازی شده همچنین شامل محتوای نسخه دیلاکس قبلی منتشر شده مانند لباس‌های Chloe و قسمت پاداش Farewell است‌.

عنوان Life is Strange Remastered Collection در پاییز ۲۰۲۱ برای Xbox Series X/S, PC, PS4, PS5, Xbox One و گوگل استادیا منتشر می‌شود. همچنین این نسخه هم به صورت مستقل و هم بعنوان بخشی از Life is Strange: True Colors Ultimate Edition در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده با ما همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: