بازی Dead Cells

آمار فروش بازی Dead Cells به بالغ بر ۵ میلیون نسخه رسید

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۵:۲۷

طبق اطلاعیه ناشر بازی Dead Cells این عنوان از زمان عرضه تا به امروز بالغ بر ۵ میلیون نسخه به فروش رفته‌است. همراه دنیای بازی باشید.

بیش از سه سال از زمان عرضه Dead Cells می‌گذرد اما، به لطف آپدیت‌های متوالی بازی و پشتبانی دائمی سازنده و ناشر از این عنوان، وضعیت این بازی بسیار مطلوب است. استودیو Motion Twin و کمپانی Evil Empire نه تنها توانسته‌اند آمار بالای مخاطبان بازی را حفظ کنند، بلکه روز به روز بر تعداد مخاطبان بازی نیز افزوده شده‌است. نرخ رشد مخاطبان بازی نسبتا بالاست و نتیجتا آمار فروش بازی نیز برای ناشر رضایت بخش خواهد بود.

Evil Empire ناشر بازی Dead Cells در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرد آمار فروش این بازی تا کنون بالغ بر  میلیون نسخه بوده که ۱.۵ میلیون نسخه از بازی در بازه سه ماه اول سال ۲۰۲۱ میلادی به فروش رفته‌است. علت اصلی این رشد ناگهانی عرضه نسخه موبایل بازی در چین است. این بازی در کشور تا کنون بالغ بر ۱ میلیون نسخه فروش رفته‌است.

آپدیت جدید بازی Dead Cells اسکین‌ها و دشمنان جدیدی را به بازی می‌افزاید

استودیو «Motion Twin» برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای برای بسته الحاقی جدید بازی Dead Cells اتخاذ کرده‌است. این بسته که «Fatal Falls» نام دارد، قرار است اوایل سال میلادی آینده عرضه شود. سازندگان آپدیت جدیدی را باری بازی عرضه کرده‌اند که تغییرات نسبتا بنیادی را روی جلوه‌های بصری و گیم‌‌پلی بازی اعمال می‌کند.

مهم‌ترین تغییری که آپدیت «۲۱ Alpha» در گیم‌پلی بازی اعمال می‌کند، تغییر مکانیزم «Malaise» است. پیش از عرضه این آپدیت دشمنان بازی با وارد کردن ضربه می‌توانستند شبب پر شدن نوار Malaise بشوند اما، زین پس نوار Malaise با گذشت زمان پر می‌شود و تنها برخی مکان‌های خاص رشد آن متوقف می‌شود. هر چه نوار Malaise بیشتر رشد می‌کند حرکت دشمان سریع‌تر، و ضربات آن‌ها دمیج بیشتری به بازیکن وارد می‌کند.

تمام تغییرات این آپدیت به نکات ذکر شده محدود نمی‌شود. «۲۱ Alpha» علاوه بر اعمال بهبودهایی در رنگ آمیزی و نورپردازی بازی، اسکین‌ها و دشمنان جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و قابلیت‌ برخی سلاح‌های بازی را نیز تغییر می‌دهد.

به روزرسانی جدید بازی Dead Cells هم‌اکنون برای PC دردسترس است

در به روزرسانی جدید بازی Dead Cells شاهد اضافه شدن یک بیوم جدید در Derelict Distillery هستیم. مضمون اصلی این بروزرسانی بشکه‌ها هستند؛ و کارحانه شراب سازی (distillery) آنها را به سوی شما پرتاب می‌کنند. این آپدیت همچنین دشمنان جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که بشکه‌ها را درست در مقابل شما پرتاب می‌کنند. همچنین دشمنانی که به نوعی تقلید کننده هستند، شکل خود را به صورت یک بشکه در می‌آورند، و زمانی که به اندازه کافی به آنها نزدیک شوید منفجر می‌شوند.

البته خوشبختانه شانس اینکه شما توسط barrel launcher بشکه ها را پشت سر دشمنان منفجر کنید نیز وجود دارد. علاوه بر این می‌توانید آنها را با tesla coil شوکه کنید. در این به روزرسانی موسیقی جدید نیز به بازی اضافه شده است. همچنین کل موسیقی متن در chiptune موجود است که بخشی از آن در تریلر منتشر شده نیز به گوش می‌رسد.

بروزرسانی “Barrels o’ Fun” هم‌اکنون برای PC دردسترس است و در آینده برای کنسول‌های بازی نیز عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد بازی Dead Cells با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: