بازی Life is Strange: True Colors

بازی Life is Strange: True Colors معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۵:۴۳

شرکت اسکوئر انیکس بازی Life is Strange: True Colors را معرفی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

قسمت بعدی بازی Life is Strange در ۱۰ سپتامبر منتشر خواهد شد. این بازی یک ماجراجویی جدید را با یک قهرمان جدید به نام الکس روایت می‌کند. الکس به شهر هیون سفر می‌کند تا در کنار برادرش گیب زندگی کند اما یک فاجعه ناگوار دنیای او را زیر و رو می کند. تریلر این بازی را می‌توانید در زیر مشاهد کنید.

در ادامه وقایع پنهان شهر کم کم آشکار می‌شود و الکس متوجه می‌شود همه چیز همانطور که در هیون به نظر می رسد نیست. او شروع به تحقیق در مورد این شهر می کند و تلاش می‌کند تا حقیقت و دلیل مرگ برادرش را کشف کند و در این مسیر از شخصیت‌های دیگر داستان چون استفانی – شخصیت بازی اول- کمک می‌گیرد، الکس همچنین دارای قدرتی عجیب است و می‌تواند احساسات دیگران را بر اساس رنگهایی که از بدن آن‌ها ساطع می‎‌شود بخواند.

این قدرت به او این اجازه را می‌دهد تا بفهمد چه کسی خوشحال، ناراحت، عصبانی و یا وحشت‌زده است  (اگرچه این احساسات اگر خیلی قوی باشند می توانند او را آلوده کنند). علاوه بر محیط، شخصیت‌ها و توانایی‌های جدید، انیمیشن و ارزش تولیدی این بازی نیز بهبود یافته است. بازی Life is Strange: True Colors اواخر سال برای کنسول‌های ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس / اس، پلی‌استیشن ۵ ، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و سرویس گوگول استادیا منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: