بازی The Day Before

احتمال عرضه بازی The Day Before برای کنسول‌های نسل نهمی وجود دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۷:۱۵

بازی The Day Before که برای کامپیوترهای شخصی تایید شده است، امکان دارد به کنسول‌های XBOX Series X|S و پلی استیشن ۵ راه پیدا کند. با دنیای بازی همراه باشید.

با انتشار تریلر بازی «The Day Before» توجه بسیاری از افراد به این بازی جلب شد. بازی جدید دو استودیوی MyTona و Fntastic که در دنیایی پسا آخرالزمانی و Open-World جریان دارد، با گرافیک خیره‌کننده‌ و مکانیک‌های جذابی که به هیجان خوبی به یک بازی Survival داده بودند توانست دل مخاطبان زیادی را به‌دست آورد. تریلر جدید بازی The Day Before بسیار جای صحبت دارد و در نظر اول بسیار جاه‌طلبانه به چشم می‌آید. با این حال تعجبی ندارد که افراد زیادی جذب بازی شده‌اند. در حال حاضر این بازی فقط برای پلتفرم PC تائید شده است و خیلی‌ها مشتاق‌اند که آیا بازی برای پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد شد؟

به تازگی در مصاحبه‌ای موسسان استودیوی Fntastic، اد و آیزن گوتوتسف (Ed and Aisen Gotovtsev)، درباره عرضه بازی روی پلتفرم‌های دیگر صحبت‌هایی کردند. با عرضه‌ی دو کنسول XBOX Series X|S و پلی استیشن ۵، آن‌ها برنامه‌هایی برای عرضه بازی روی این دو پلتفرم دارند.

طبق صحبت این دو برادر، با کنایه‌ای گفتند که توان انتشار بازی روی پلتفرم‌های قدیمی را ندارند اما در نظر دارند که بازی را برای پلتفرم‌های نسل‌ نهمی عرضه کنند. اشاره داشتند که برای یک رونمایی ویژه باید صبر کنیم.

در همین حین، اگر شما هم مشتاق‌اید که بدانید آیا بازی اصلی به اندازه تریلر خوش رنگ و لعاب است، آقایان گوتوتسف گفتند که محصول نهایی قرار است حتی بهتر از تریلر باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: