The Falcon and The Winter Soldier

سریال The Falcon and the Winter Soldier با بقیه پروژه‌های MCU در ارتباط خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۱:۵۰

به گفته‌ی رئیس استودیوی مارول، سریال The Falcon and the Winter Soldier با بقیه پروژه‌های دنیای سینمایی مارول در ارتباط خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

پخش سریال سریال فالکون و سرباز زمستانی از جمعه‌ی این هفته آغاز می‌شود و گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال ساخت فصل دوم آن با بازی آنتونی مکی و سباستین استن همچنان ادامه دارد. رئیس استودیوی مارول؛ کوین فایگی در اظهارات قبلی خود خبر از ساخت سریال‌هایی چند فصلی داده بود.

The Falcon and the Winter Soldier

فایگی در مصاحبه اخیر خود با مجله EW فاش کرد که نمی‌تواند هم‌کنون پاسخی دقیق را در مورد آینده‌ی سریال فالکون و سرباز زمستانی به طرفداران بدهد از آنجاکه این سریال در حال وارد شدن به دنیای سینمایی مارول است و او نمی‌خواهد داستان آن را لوث کند. فایگی در این مورد گفت:

ما آینده‌ای جدید را برای شخصیت‌های که پس از سریال The Falcon and the Winter Soldier – وارد داستان‌ می‌شوند – ترسیم کرده ایم، اما نمی خواهم چیز بیشتری در این باره بگویم.

علاوه بر این، مالکوم اسپلمن، نویسنده اصلی سریال با تأیید این موضوع که دقیقاً مانند ارتباط سریال وانداویژن با فیلم دکترDoctor Strange in the Multiverse of Madness ، سریال فالکون و سرباز زمستانی نیز با دیگر پروژه‌های دنیای سینمایی مارول در ارتباط هستند گفت:

سه پروژه است که من می‌توانم نام ببرم اما فعلاً اجازه ندارم در مورد آن‌ها صحبت کنم.

در این مجموعه آنتونی مکی (Captain America: Civil War) در نقش فالکون (سم ویلسون) و سباستین استن (Captain America: The Winter Soldier) در نقش سرباز زمستانی (باکی بارنز) به همراه دانیل برول در نقش هلموت زیمو، امیلی ون‌کمپ در نقش شارون کارتر و دان چیدل نیز بار دیگر در نقش جیمز رودی معروف به ماشین جنگی ظاهر خواهند شد.

The Falcon and the Winter Soldier یک مجموعه شش قسمتی به کارگردانی کاری اسکاگلند و نویسندگی مالکوم اسپلمن است. خالق جان ویک، درک کلستاد، نیز به جمع تیم نویسندگان این سریال پیوسته است. این مجموعه در روز جمعه ۱۹ مارس ۲۰۲۱ از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

۱۰ عکس جدید از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد

استودیو مارول عکس‌های جدیدی را از سریال بعدی خود The Falcon and the Winter Soldier منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

تا شروع پخش سریال Falcon and the Winter Soldier زمان زیادی باقی نمانده و استودیوی مارول همچنان گوشه‌های جدیدی از ماجراجویی بعدی سم و باکی را در MCU با طرفداران به اشتراک می‌گذارد. در آخرین بروزرسانی مارول ۱۰ عکس جدید از سریال پیش رو را منتشر کرده است. که می‌توانید آن‌ها را در گالری زیر مشاهد کنید.

جای هیچ تعجب نیست که بیشتر این عکس‌ها شخصیت‌های اصلی سریال را (گاه با هم، گاه به تنهایی) نشان می‌دهند. در این میان، عکس جدید بازوی سایبرنتیک باکی خودنمایی می‌کند، و بر خلاف فیلم‌های قبلی این بازوی نقره‌ای رگ با بازویی سیاه و طلایی تعویض شده است. همچنین عکس جدیدی از سم ویلسون را می‌بینیم که او در آن سپر کاپیتان آمریکا را به دست دارد.

در تصاویر دیگر برخی بازیگرهای مکمل سریال را مشاهده می‌کنیم. یک شات به ویژه سم و باکی را در کنار شارون کارتر (امیلی ون‌کمپ) نشان می‌دهد که آخرین بار در فیلم Captain America: Civil War  در سال ۲۰۱۶ ظاهر شد. علاوه بر این یک تصویر جدید از پشت صحنه‌ی سریال، آنتونی مکی ادپرو اودیه را در کنار کارگردان سریال کاری اسکاگلند نشان می‌دهد.

جزئیات نقش اودیه در این سریال هنوز بطور کامل مشخص نشده است. اما توضیحات عکس نشان می‌دهد که وی نقش سارا ولیسون، خواهر سم در کتاب‌های کمیک را بازی می‌کند. متاسفانه هیچ کدام از عکس‌ها تصاویر جدیدی از بارون زیمو (دنیل برول) و مامور آمریکا (وایت راسل) را نشان نمی‌دهند.

سریال The Falcon and the Winter Soldier در تاریخ ۱۹ مارس از شبکه دیزنی پلاس خواهد شد.

نظر شما در مورد این آخرین تصاویر این مجموعه چیست؟ نظرات خود را در ادامه با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

منبع : comingsoon

تماشا کنید: تریلر سریال جدید The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد

تریلر رسمی سریال جدید مارول و شبکه دیزنی پلاس، The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه The Falcon and the Winter Soldier  با بازی آنتونی مکی (Captain America: Civil War) در نقش فالکون (سم ویلسون) و سباستین استن (Captain America: The Winter Soldier) در نقش سرباز زمستانی (باکی بارنز) بازی می‌کنند. این دو شخصیت که در آخرین لحظات فیلم Avengers: Endgame دور هم جمع شده بودند، در یک ماجراجویی جهانی با هم همکاری می‌کنند که توانایی ها و صبر آنها را آزمایش می کند.

از چهر‌های قدیمی دیگر سینمایی مارول که در این سریال حضور دارند می‌توان به دانیل برول در نقش هلموت زیمو و امیلی ون‌کمپ در نقش شارون کارتر اشاره کرد. هیچ یک از این دو شخصیت از زمان پایان فیلم Captain America: Civil War در سال ۲۰۱۶ در مقابل هم ظاهر نشده‌‍‌اند. همچنین دان چیدل نیز بار دیگر در نقش جیمز رودی معروف به ماشین جنگی ظاهر می‌شود.

در طی رویداد D23 Expo در سال ۲۰۱۹ استودیوی مارول فاش کرد که ویات راسل (Lodge 49, Black Mirror) برای بازی در نقش شخصیت شخصیت‌ کمیک مارول جان واکر / افسر نیروی دولتی آمریکا به این مجموعه پیوسته است. همچنین میکی ایشیکاوا (The Terror: Infamy)، دزموند چیام (Now Apocalypse)، کارل لامبلی (Doctor Sleep, Supergirl)، نوا میلز (The Enemy Within) و دنی رامیرز از بازیگران دیگری هستند که برای بازی در این مجموعه انتخاب شده‌اند.

The Falcon and the Winter Soldier یک مجموعه شش قسمتی به کارگردانی کاری اسکاگلند و نویسندگی مالکوم اسپلمن است. خالق جان ویک درک کلستاد، نیز به جمع تیم نویسندگان این سریال پیوسته است. این مجموعه قرار است در ۱۹ مارس ۲۰۲۱ از شبکه دیزنی پلاس پخش شود.

منبع : comingsoon

نماد‌های قهرمانان سریال The Falcon and The Winter Soldier منتشر شد

یکی از اعضای تیم‌ بدل‌کاری سریال The Falcon and The Winter Soldier طرح نمادهای جدید دو قهرمان سریال را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

تا شروع پخش سریال The Falcon and The Winter Soldier در شبکه دیزنی پلاس فقط چند ماه دیگر باقی مانده است. پس از پخش کامل سریال WandaVision، آنتونی مکی و سباستین استن بار دیگر در نقش‌های سام ویلسون (فالکون)  و باکی بارنز (سرباز زمستانی) ظاهر خواهند شد.

طبق روال معمول مارول، بجز جزئیاتی که در تریلرهای تبلیغاتی دیزنی دیده شد، اطلاعات زیادی درباره داستان سریال منتشر نشده است. با این وجود چند عکس جدید از پشت صحنه‎‌ی ساخت سریال به تازگی منتشر شده که نماد‌های فالکون و سرباز زمستانی را نشان می‌دهد.

در عکس های گرفته شده یکی از بدل‌کاران سریال، عسکی از ژاکت یونیفرم هدیه بخش تولید را به اشتراک گذاشته که آرم اصلی سریال را روی سینه و آرم قهرمان‌های آن را روی آستین نشان می‌دهد. با اینکه که استودیو مارول و دیزنی قبلاً از نماد سرباز زمستانی در جاهای دیگر استفاده کرده بودند، به نظر می رسد که آرم فالکون بروز شده است.

مارول

رئیس تهیه کمپانی مارول، کوین فایگی در مورد پخش این سریال و دیگر عناوین آینده‌ی مارول گفت:

در طول ساخت ۲۳ فیلم مارول، ما شماری از بازیگران شگفت انگیز و فیلمسازان با استعداد را گرد هم آوردیم و همچنان از ادامه کار با این افراد برای روایت داستان‌ها در فرمی طولانی و با روشهایی جدید که قبلاً هرگز انجام نداده‌ایم، بسیار هیجان زده هستیم.

این سریال‌های با همان کیفیتی که شما از استودیوی مارول انتظار دارید، ساخته خواهند شد و ما از این آزادی خلاقانه که شبکه دیزنی پلاس برای کاوش جهان سینمایی مارول با شخصیت های مورد علاقه ما در چندین قسمت ارائه می‌کند،  نهایت استفاده را خواهیم برد.

سریال The Falcon and the Winter Soldier از ۱۹ مارس سال آینده پخش خود را روی شبکه‌ی دیزنی پلاس آغاز خواهد کرد.

منبع : Comicbook

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: