بازی Destiny 2 - دستنی 2

بخش Trials of Osiris در بازی Destiny 2 به دلیل مشکلات فنی از دسترس خارج شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ , ۲۰:۲۵

بخش Trials of Osiris در بازی Destiny 2 به دلیل مشکلات فنی از دسترس خارج شد. احتمال انتشار یک به‌روزرسانی در تاریخ ۲۳ مارس (۳ فروردین ۱۴۰۰) وجود دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

مشکلات بخش Trials of Osiris در بازی Destiny 2 همچنان ادامه دارد. به دلیل مشکلات فنی در عملکرد Fireteam Rejoin، رویداد PvP برای بقیه آخر هفته غیرفعال شده است. این اولین بار نیست که رویداد مورد بحث لغو می‌شود. حالت Win-trading اخیراً به دلیل در دسترس نبودن مورد سرزنش قرار گرفت، گرچه Bungie این امر را تأیید نکرد.

با این حال، مدیر رسانه‌ای خاطرنشان کرد که اشکال فعلی جدی است و تیم توسعه سخت درحال تلاش است تا این مشکل را حل کند. به احتمال زیاد با به‌روزرسانی آینده که در تاریخ ۲۳ مارس (۳ فروردین ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد، این مشکل نیز رفع می‌شود. خوشبختانه، سازنده تلاش خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که به دلیل تأخیر در این فصل جوایز از دست نرود.

اگرچه آپدیت هفته آینده به Stasis و زیرمجموعه Revenant و Behemoth می‌پردازد، فردا نیز یک به‌روزرسانی منتشر می‌شود. این به‌روزرسانی بیشتر روی اشکالات و مسائل مربوط به Devil’s Lair و Fallen S.A.B.E.R تمرکز دارد.

شخصت Xur در آیتم‌های پیشنهادی این هفته خود برای بازیکنان بازی Destiny 2 یک سلاح، یک زره و یک جفت دستکش جدید را ارائه می‌کند. همراه دنیای بازی باشید.

Xur بار دیگر به Destiny 2 برگشته تا مخاطبان را برای نبرد با دشمنان آماده سازد. مکان این هفته وی برج واقع شده در پشت Dead Orbit است. وی تا فردا در آنجا خواهد بود و پس از آن وارد فاز هفته بعدی می‌شود پس بازیکنانی که دنبال دریافت آیتم‌های این هفته هستند، فرصت چندانی ندارند.

اولین آتیم پیشنهادی وی سلاحی به اسم Monte Carlo است. این تفنگ علاوه بر آسب رسانی به دشمن، مدت زمان Cooldown وی برای melee attack را نیز بالا می‌برد و امکان شارژ کامل برای melee attack را نیز از وی صلب می‌کند. آیتم بعدی یک ست زره شامل Knucklehead Radar به عنوان کلاه‌خود و دو جفت دستکش Synthoceps و Winter’s Guile است. بازیکنان برای دریافت هر یک از این آیتم‌ها باید بیست و سه Legendary Shard پرداخت کنند.

امسال رویداد Crimson Days بازی Destiny 2 برگزار نمی‌شود

رویداد Crimson Days بازی Destiny که که روز ولنتاین را با Crimson Doubles در Crucible جشن می‌گیرد، امسال برگزار نمی‌گردد. در آخرین به‌روزرسانی هفتگی خود، استودیو Bungie اظهار داشت که احساس می‌کند این رویداد از نظر کیفیت در چند سال گذشته افت کرده است و تصمیم گرفته است که آن را متوقف کند. با این حال، این استودیو برای فصل سیزدهم دستنی ۲ برنامه‌ریزی مفصلی کرده است، فصلی که در حال حاضر به عنوان “فصل [REDACTED]” شناخته می‌شود.

اگرچه استودیو Bungie هنوز بخش اصلی و جذاب فصل ۱۳ بازی Destiny 2 را فاش نکرده است، اما اولین تریلر آن در تاریخ ۲ فوریه منتشر خواهد شد و اطلاعات زیادی را به اشتراک خواهد گذاشت. چالش‌های فصلی جایگزین پاداش‌های هفتگی می‌شوند، بازیکنانی که از ماوس و کیبورد استفاده می‌کنند شاهد جمع شدن سلاح‌های بیشتری با نمونه‌های اولیه هستند. همچنین، Umbral Engrams نیز در دسترس قرار می‌گیرد در حالی که جوایز The Dreaming City و Moon به سطح قدرت فعلی بهروز می‌شود.

آپدیت جدید بازی Destiny 2 برخی از باگ های بازی را رفع و قدرت اسلحه‌ها را کم‌تر می‌کند تا گیم‌پلی بازی متعادل‌تر شود. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی بانجی آپدیت جدیدی برای بازی دستینی ۲ عرضه کرد که تغییرات مهمی در کلاس‌ها و اسلحه‌ها به همراه داشت. با انتشار آپدیت جدید باگ های متعددی هم برطرف شدند و تاثیرات خوبی در گیم‌پلی بازی داشت. در این آپدیت قدرت‌های زیر کلاس ‌Revenant از کلاس Hunter نرف شده است و میزان خسارت Shatterdrive را هم کاهش پیدا کرده است. کاهش خسارت Shatterdrive در بخش PvP بازی هم تاثیرگذار بوده و بازیکنان صدمه کمتری از این قدرت خواهند دید. همین‌طور باگی در Deep stone crypt که یکی از ماموریت های Raid بازی بود به صورت دائمی برطرف شد.

آپدیت ۳.۰.۲ که به تازگی منتشر شده است خیلی از مشکلات اسلحه‌ها را هم درست می‌کند. برای مثال باگ اسلحه Cold Front SMG باعث تداخل در تجهیزات شما می‌شد و این مشکل تصحیح شد. زین پس هم شلیک های Cloudstrike به صندوقی که Divinity می‌سازد دو تا حساب نمی‌شود و این باگ هم بر طرف شد.

اگر شما از افرادی هستید که در حال تجربه بازی دستینی ۲ هستید و می‌خواهید از جزییات این آپدیت مطلع شوید می‌توانید از اینجا به اطلاعات کامل دست پیدا کنید.

بانجی وعده داده است که محتوای بیشتری برای فصل بعدی بسته الحاقی Beyond light تدارک ببینید و قرار است جزییات بیشتری به شهر ها و اسلحه‌ها اضافه کند.

توسعه دهندگان بازی Destiny 2 قصد ندارند تمام کلاس‌های بازی را همگون سازی کنند

بیش از سه سال از عرضه بازی Destiny 2 می‌گذرد و تقریبا از ابتدا زمان عرضه تا کنون، به ظور متوالی شاهد اعمال و تصمیمات عجیبی از سوی سازندگان درباره محتوای آپدیت‌های بازی بودیم که همیشه باعث نارضایتی و واکنش منفی مخاطبان بازی شده‌است. اخیرا آقای لوک اسمیت کارگردان بازی در مصاحبه‌ای با وبسایت Polygon اعلام کرد توسعه دهندگان بازی به دنبال این هستند تا زیرکلاس‌ها و Superها بازی را کنار بگذرند و یک سیستم مرکزی برای مدیریت کردن کلاس‌های بازی طراحی کنند که این موضوع سبب یک تحول کلی در سیستم شخصی سازی بازی می‌شود.

مسلما این تصمیم موجب نگرانی طرفداران بازی، بویژه افرادی که به پیشروی با یک کلاس خاص عادت کرده‌اند، می‌شود. آقای اسمیت ضمن تکذیب این امر توضیح داد:

قطعا از دید یک توسعه دهنده، بهتر است بازی از کلاس‌های متنوعی برخوردار باشد که هر کدام از این کلاس‌ها هویت ویژه و خاص خود را در گیم‌پلی بازی داشته باشند تا اینکه از یک همگون سازی بی‌رمق و یکنواخت بازی رنج ببرد. در حال حاضر ما قصد چنین کاری را نداریم.

به‌روزرسانی جدید بازی Destiny 2 علاوه‌بر رفع مشکلات، جزئیات جدیدی را به آن اضافه می‌کند

استودیو Bungie به‌تازگی به‌روزرسانی ۳.۰.۰.۲ را برای Destiny 2 منتشر کرده است.این به‌روزرسانی به رفع مشکلاتی که بازیکنان ایکس باکس هنگام استفاده از دخمه‌های برج با آن روبرو شده‌اند،کمک کرده است. همچنین برخی از تغییرات هم برای بهبود ثبات کلی سرویس اضافه شده است.از زمان انتشار بسته الحاقی Beyond Light سرورها تحت فشار بوده‌اند،امیداوریم که این به‌روزرسانی موجب رفع کل مشکلات سرورها شود.

با کمال تعجب، این به‌روزرسانی موفق شده است که Legendary handcannon Rose را دوباره فعال کند، اما اکنون به جای ۱۵۰ دور در دقیقه با سرعت ۱۴۰ دور در دقیقه شلیک می‌کند.یکی دیگر از تغییرات،حذف مسلسل سنگین Heir Apparent که مختص به رویداد Guardian Games بود،است.
سرانجام،مشکل دارندگان نسخه Collectors که نشان‌هایشان اعطا نمی‌شود یا در مجموعه‌های آنها به چشم نمی.خورد،حل شده است.این پایان موضوعات تأثیرگذار بر بازی دستنی ۲ در پی انتشار بسته الحاقی Beyond Light نیست.Witerhoard هنوز غیرفعال است و به دلیل مشکلات،Trials of Osiris به ۲۷ نوامبر موکول شده است.

فروشنده‌ی عجیب و غریب در بازی Destiny 2 به برج برگشته است و آیتم‌های جالبی را پیشنهاد می‌دهد.با دنیای بازی همراه باشید.

شخصیت Xur به برج بازگشته است.این مکان احتمالاً بهترین منطقه است زیرا بسیاری دیگر از سیارات مورد علاقه او توسط تاریکی تصرف شده‌اند.فروشنده عجیب و غریب را می‌توانید در Hangar در پله پشت Dead Orbit پیدا کنید.

این هفته،Xur دارای شاتگان Exotic Energy با نام Lord of Wolves است.این شاتگان گلوله‌های آتشین شلیک میکند.با نگه داشتن دکمه بارگیری(Reload)، میزان آتش گلوله‌ها بیشتر می‌شود،اگرچه دامنه(Range) آن کم است.شما با ۲۹ شارد افسانه‌ای می‌توانید این تفنگ را خریداری کنید.
در همین حال،وسایل Exotic این هفته شامل Raiden Flux (زره شکارچی)، Aeon Safe (دستکش تیتان) و Chromatic Fire (زره Warlock) است که می‌توانید هرکدام را با ۲۳ شارد افسانه‌ای خریداری کنید.Raiden Flux برای Arcstriders توصیه می‌شود و با حملات پی‌درپی مدت و آسیب Arc Staff را افزایش می‌دهد.Aeon Safe در صورت برخورداری باقی افراد از زره پوش مشابه،به آنها توانایی جذب انرژی را می‌دهد.زره Chromatic Fire امکان ایجاد انفجارهای اساسی منطبق با زیر گروه خود را فراهم می‌کرد.این زره با کلاس جدید Stasis کار نمی‌کند اما شاید ارزش آزمایش داشته باشد.

استودیو Bungie جدیدترین بسته‌ی گسترش دهنده بازی Destiny 2 را منتشر کرد.با دنیای بازی همراه باشید.

بسته گسترش دهنده بازی دستنی ۲ امروز برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia در دسترس قرار گرفت.به همین مناسبت،تریلر جدیدی ارائه شده است که مختصری از جنگ بین نور و تاریکی را ارائه می‌دهد.همچنین در مورد ارامیس و تهدیدی که در انتظار اروپا است صحبت می‌شود.
همراه با یک مقصد جدید،ماموریت‌های داستانی جدید،Exotic جدید و غیره، Cosmodrome از Destiny 1 نیز بازگشته است که تجربه جدیدی را ارائه می‌دهد.در آینده‌ای نزدیک، دارندگان این بسته گسترش دهنده می‌توانند انتظار دریافت Light’s raid, Deep Stone Crypt را در تاریخ ۲۱ نوامبر داشته باشند.
در همین حال،فصل شکار نیز با ماموریت‌ها و فعالیت‌های جدید در دسترس قرار گرفته است.برخلاف سال گذشته،محتوای فصلی و تجهیزات آن اکنون یک سال در دسترس خواهد بود و فرصت بیشتری را برای لذت بردن بازیکنان فراهم می‌کند.شما در زیر میتوانید تریلر بسته گسترش دهنده را تماشا کنید.

استودیو بانجی امروز از آیتم‌های مخصوص این هفته شخصیت «Xur» در بازی دستنی ۲ رونمایی کرد. ظاهرا آیتم‌های این هفته به عجیبی و نوآوری هفته قبل نیست. با دنیای بازی همراه باشید.

پس اینکه آیتم‌های هفته گذشته Xur توجهات زیادی را به خود جلب کرد و توانست رضایت مخاطبان بازی Destiny 2 را جلب کند. سازندگان تصمیم گرفتند آیتم‌های این هفته وی را نیز با دقت و جذاب تعبیه کنند. بازیکنان می‌توانند وی را در «The Rig on Titan» پیدا کنند و پس از پایان مدت یک هفته‌ای Xur باز هم نقل مکان خواهد کرد.

اسحله پیشنهادی این هفته وی Skyburner’s Oath خواهد بود که توانایی شلیک تیرهای انفجاری را دارد. دو آیتم دیگر شامل Ophidia Spathe و Eternal Warrior خواهد بود. Ophidia Spathe در دسته Hunter chest و Eternal Warrior در دسته Titan helm قرار می‌گیرد.

تماشا کنید: لانچ تریلر بازی Destiny 2: Beyond Light منتشر شد

در این تریلر شما مشاهده می‌کنید که بیشتر نیروهای خاندان فالن در اطراف ارامیس تجمع کرده‌اند و به کمک هم قبیله‌ی تاریکی را تشکیل داده‌اند و به وسیله‌ی یک هرم باستانی قدرت تاریکی را به شکل استاسیس (عنصری برای انجماد دشمنان) به چنگ خود درآورده‌ا‌ند. نگهبان منتخب به درخواست کمکی که از طرف یاران خود دریافت کرده پاسخ می‌دهد و متعهد می‌شود تا با کمک استرنجر، دریفتر و اریس مورن با نیروهای ارامیس مقابله کند.

همراه با یک مقصد و مأموریت‌های داستانی جدید ، یک مد حمله‌ی جدید، سلاح ها و زره‌های عجیب و غریب جدید برای قفل‌گشایی، و سه کلاس جدید استاسیس برای استفاده وجود دارد. بازی Destiny 2: Beyond Light قرار است در روز سه‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه (۱۰ نوامبر) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌ی شخصی و سرویس استریم گوگل استدیا عرضه شود این در حالی است که نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و پلی‌استیشن ۵ در ماه دسامبر وارد بازار خواهند شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای، با دنیای بازی همراه باشید.

این هفته بازیکنان می‌توانند آیتم های جذابی را در بازی Destiny 2 خریداری کنند

این هفته بازیکنان می‌توانند با مراجعه به Exotic vendor در بازی Destiny 2 آیتم‌های جالبی را خریداری کنند. برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

امروز زمان جالبی برای بازدید از Xur در بازی دستنی ۲ است.نه فقط به این دلیل که او Exotic جدیدی برای فروش دارد بلکه به دلیل اینکه برخی از آنها غیر معمول هستند.سری به غار پیچ در پیچ در منطقه مرده اروپا بزنید تا خودتان ببینید. بازیکنان تا هفت ی آینده فرصت دارند تا با مراجعه به Xur آیتم‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.
اسلحه Exotic این هفته Cerberus + 1 است،یک تفنگ اتوماتیک با چند دهانه شلیک که همه همزمان شلیک می‌کنند. این اسلحه یک اثر شاتگان مانند ایجاد می‌کند اگرچه آسیب آنها متفاوت می‌باشد.
تجهیزات Exotic شامل Lucky Pants،Heart of Inmost Light و Felwinter’s Helm می‌باشد.Heart Of Inmost Light امکان استفاده از توانایی برای قدرت بخشیدن به دیگران را فراهم می‌آورد،و در نتیجه باعث احیای سریعتر توانایی ها و نارنجک ها می‌شود. Felwinter’s Helm باعث ضعیف شدن کشتارهای اصلی در نزدیکی می‌شود – شعاع و قدرت این اثر در برابر دشمنان قوی‌تر و از طریق فینیشرها افزایش می‌یابد.

بسته الحاقی Beyond Light جدیدترین و بزرگ‌ترین بسته گسترش دهنده دستنی ۲ چندی بعد عرضه خواهد شد و برای تجربه آن، بازیکنان می‌بایست از ابتدا نسخه اصلی را دانلود و نصب نمایند. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بانجی قصد دارد با عرضه Beyond Light، بسته گسترش دهنده جدید بازی دستنی ۲ بار دیگر مخاطبان بازی را به سمت این عنوان بدست آورد. این بسته قرار است در ماه نوامبر عرضه شود و پس از نصب آن تمامی محتواها و بسته‌های پیشین بازی به شکل یک مجموعه منسجم به نام Destiny Content Vault درخواهد آمد.

امروز استودیو بانجی در وبسایت رسمی خود اعلام کرد برای تجربه بسته جدید بازی، با نسخه اصلی مجددا از ابتدا دانلود و نصب شود و با این کار حجم کل محتوا ۳۰ الی ۴۰درصد کاهش خواهد یافت. در مجموعه بازی بین ۵۹ تا ۷۱ گیگابایت حجم خواهد داشت و بسته به پلتفرم مقصد متفاوت خواهد بود.

بسته الحاقی Beyond Light روز دوشنبه ۱۹ام آبان‌ماه برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X ،Xbox Series S ،PS4 ،PS5، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه خواهد شد.

گیمزکام: تریلر جدید بازی Destiny 2: Beyond Light به معرفی کلاس‌های جدید می‌پردازد

در رویداد مجازی گیمزکام نگاهی دقیق‌تر به محتوای الحاقی جدید بازی دستنی ۲ انداخته شد که پیش‌تر با آن‌ها آشنا شده بودیم. این کلاس‌ها که از قابلیت Stasisهای مختلفی بهره‌منداند، به سه بخش مجزا با نام‌های متفاوتی قرار می‌گیرند. کلاس Warlocks از این پس به Shadebinders ، کلاس Hunter به Revenants و کلاس Titans به Behemoths تبدیل خواهند شد. در تریلری که پیش‌تر منتشر شده بود با ما ویژگی این کلاس‌ها بیشتر آشنا شده‌ایم و تریلر که در ادامه مشاهده خواهیم کرد، ما را با ریزترین جزئیات هر گروه بیشتر آشنا می‌کند.

تماشای آنلاین در آپارات و دریافت ویدیو با کیفیت‌ های متنوع

در کلاس Shadebinders بازیکنان قادر خواهند بود تا راه دشمنان را به صورت دسته جمعی مسدود کرده و به یکباره همه آن‌ها را منفجر کنند. همچنین بازیکنان این کلاس می‌توانند از Riftهایی استفاده کنند که دشمنان تسلیم شده را در یک‌جای ثابت نگه دارند. بازیکنان کلاس Revenants می‌توانند از Stasisهایی استفاده کنند که باعث ایجاد تله درمیان دشمنان شده و آسیب‌های جزئی به صورت مقطعی را به دشمن وارد خواهند کرد. این بازیکنان می‌توانند در مواقع بحرانی از دیوارها برای رفع تهدیدها استفاده کنند.

در آخر نیز بازیکنان کلاس Behemoths می‌توانند از یکسری مین‌های زمینی استفاده کنند که موج‌های آزاد شده از آن باعث یخ‌زدگی دشمنان خواهد شد. این گروه از بازیکنان می‌توانند از دیوارهای Stasis برای پناه گرفتن یا ایجاد سکو برای شناسایی محیط استفاده کنند. بازی Destiny 2: Beyond Light در ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ( ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین این بازی نیز برای کنسول‌های نسل نهم در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: