بازی The Elder Scrolls Online

آمار مخاطبان بازی The Elder Scrolls Online از مرز ۱۸ میلیون نفر عبور کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۲

رئیس استودیوهای آنلاین کمپانی Zenimax از عمکلرد بی‌نظیر بازی The Elder Scrolls Online در سال ۲۰۲۰ خبر می‌دهد. تا کنون بالغ بر ۱۸ میلیون مخاطب این عنوان را تجربه کرده‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمانی که صحبت درباره ژانر MMORPG بازی‌های ویدویی مطرح می‌شود. دو بازی World of Warcraft و Final Fantasy 14 اولین عناوینی هستند که به ذهن خطور می‌کنند. این دو عنوان نزدیک به سه نسل از کنسول‌های بازی همراه مخاطبان بوده‌اند و می‌توان گفت در این ژانر یکه‌تاز بوده‌اند. مسلما بازی‌های دیگری نیز در ژانر نقس-آفرینی آنلاین در حد خود موفق عمل کرده‌اند و توانستند جامعه آماری خوبی از مخاطبان را تصاحب کنند.
یکی از عناوین مذکور بازی Elder Scrolls Online است.

این بازی بر اساس جهان فانتزی مجموعه محبوب Elder Scrolls حلق شده و از زمان عرضه در سال ۲۰۱۴ تا به امروز با پشتیبانی مداوم سازندگان و آپدیت‌ها و بسته‌های گسترش دهنده متعدد رضایت مخاطبان خود را به خوبی جلب کرده‌است. آمار بالای مخاطبان فعال بازی مهر تاییدی بر این ادعا است. رئیس بخش استودیو‌های آنلاین کمپانی Zenimax، آقای Matt Firor اخیرا در مصاحبه‌ای درباره آینده این کمپانی و استودیو بتسدا پس عقد قرارداد فروش کمپانی به مایکروسافت صحبت کرده‌است. آقای Firror در خلال این مصاحبه اعلام کرد آمار مخاطبان بازی The Elder Scrolls Online از مرز ۱۸ میلیون نفر عبور کرده‌است که نزدیک به سه میلیون از این آمار مربوط به سال ۲۰۲۰ است.

وی ضمن تایید مشکلات فروان بازی در زمان عرضه گفت به دلیل تلاش بی‌وقفه تیم سازنده و عیب یابی و رفع مشکلات، این بازی توانسته پس از هفت سال در بازار رقابتی و سخت بازی‌های ویدیوی هنوز جزو برترین‌ها باشد.

بازی Elder Scrolls Online هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PlayStation 4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S بازی نیز تایید شده‌اند اما هنوز تاریخ انتشار آن‌ها مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: