Langdon

سریال Langdon از شبکه پیکاک پخش خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۱:۴۶

سریال Langdon بجای پخش از شبکه NBC از سرویس استریم پیکاک پخش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

پس از تغییر فرم از یک اقتباس سینمایی به یک سریال در شبکه‌ی NBC، پیش درآمد رمز داوینچی با محوریت داستان استاد برجسته تاریخ هنر و نماد شناسی، لانگدون، قرار است از شبکه پیکاک پخش شود.

سوزان راونر، رئیس شبکه استریم و تلویزیونی NBCUniversal در این باره گفت:

قسمت اول و پتانسیل این سریال برای تبدیل شدن به مجموعه‌ای عالی و بی‌نظیر تیم ما را متحیر کرد، و ساختار جدید ما را قادر می سازد تا آن را به سرویس پیکاک منتقل کنیم و برای تحقق این امر هر فرصتی را برای آن فراهم کنیم. توانایی ما در انتخاب یک سریال عالی دیگر محدود به برنامه زمانی شبکه نیست، و به ما این آزادی را می‌دهد که برای سریال‌هایی که دوست داریم خانه‌ای مطمئن در تمامی مجموعه‌ی خود پیدا کنیم.

این مجموعه به تهیه کنندگی و نویسندگی دن دورکین و جی بیتی ( سریال Scream) اقتباسی از سومین رمان براون به نام “نماد گمشده” خواهد بود که پیش درآمدی بر وقایع داستان فیلم رمز داوینچی با بازی تام هنکس در نقش اصلی و کارگردانی ران هوارد است.

Langdon

داستان این فیلم اولین ماجراجویی‌های لانگدون، نماد شناس دانشگاه هاروارد را دنبال می‌کند که برای نجات مربی ربوده شده‌ی خود و خنثی کردن توطئه‌ای جهانی و ترسناک باید یک سری از معماهای مرگبار را حل کند.

براون در بیانیه‌ای در این رابطه گفت:

من کاملاً خوشحالم که دوباره با رون و برایان در یک پروژه دیگر از لانگدون کار می‌کنم. مدتی است که همه‌ی ما می‌خواستیم اقتباسی را از رمان The Lost Symbolبسازیم، و من از استودیوهای CBS، استودیوهای ایمجن تلویژن، یونیورسال تولویژن و پیکاک برای پیوستن به این پروژه و تحقق آن سپاسگزارم. دن دورکین و جی بیتی فیلمنامه‌ای فریبنده و جذاب را نوشته‌اند و بازیگران و اجرای آنها بسیار عالی است.

در سریال Langdon اشلی زاکرمن (Succession) در نقش اصلی در کنار والوری کاری (Blair Witch)، سومالی مونتانو (۱۰Cloverfield Lane)، ریک گونزالس (Arrow)، ادی ایزارد (!Get Duked) و بو نپ (The Nice Guys) به ایفای نقش می‌پردازند. ، این مجموعه به تهیه کنندگی دورکین و بیتی و مدیریت تولید براون، براین گریز، هوارد، سیمی کیم فالوی و آنا کالپ درحال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: