بازی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

بازی Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy در فروشگاه Xbox رویت شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۱:۳۲

بازی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy که به نظر می‌رسد کالکشنی از سه بازی اخیر این مجموعه باشد، در فروشگاه مایکروسافت دیده شد. با دنیای بازی همراه باشید.

سه استودیو Crystal Dynamics، Eidos Montreal، Square Enix مجموعا در احیا و بازگرداندن مجموعه Tomb Raider موفق عمل‌ کردند و توانستیم سه گانه ریبوت این مجموعه را در نسل هشتم ببینیم. عملکرد این سه بازی به صورت کلی رضایت‌بخش بود. مجموعه Tomb Raider یکی از قدیمی‌ترین سری‌های ویدیوگیم است که طرفداران پر و پا قرصی دارد. به نظر می‌رسد به جای این‌که برنامه اسکوئر انیکس برای آینده فرنچایز را ببینیم، باید مروری به بازی‌های اخیر داشته باشیم.

اخیرا در فروشگاه مایکروسافت بخشی برای بازی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy دیده شده‌است. بلافاصله بعد از لو رفتن این بازی، صفحه بازی حذف شد اما اسکرین‌شات‌هایی از آن به جا ماندند. شما می‌توانید اسکرین‌شاتی از فروشگاه مایکروسافت را که در ResetEra منتشر شده است را ببینید. طبق توضیحاتی که در صفحه بازی دیده شده، بازی‌ها تغییرات گرافیکی داشته‌اند.

هر سه بازی با کیفیت ۴K و قابلیت پشتیبانی از HDR 10 عرضه خواهند شد. در این پکیج سه بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ،Tomb Raider: Definitive Edition و Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition قرار دارد.

سال ۲۰۲۱ با سالگرد بیست و پنج سالگی توم ریدر مصادف است؛ پس خیلی بعید نیست که کریستال داینامیکس و اسکوئرانیکس برنامه‌ای برای این مناسبت داشته باشند. به تازگی سازندگان مجموعه اشاره داشتند که بازی‌های آینده مجموعه در تایم‌لاین‌های مجموعه را به یکدیگر می‌رساند که این در نوع خود هیجان‌انگیز است. حال باید صبر کنیم و منتظر باشیم که آیا Square Enix این تریلوژی را عرضه می‌کند یا خیر.

مجموعه Tomb Raider یکی از سری‌های ارزشمند ویدیوگیم است که حضورش در نسل بعد می‌تواند نقطه قوتی برای Square Enix باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: