Critics Choice Awards 2021

اسامی برندگان Critics Choice Awards 2021 اعلام شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۱:۴۷

اسامی برندگان بیست و ششمین دوره جوایز Critics Choice Awards 2021 اعلام شد، این مراسم به میزبانی تای دیگز بصورت مجازی برگزار شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در این دوره، فیلم Nomadland و سریال The Crown بیشترین جوایز را به خود اختصاص دادند.. در بخش استودیوها / شبکه‌ها نیز، نتفلیکس با ۱۴ پیروزی در رتبه اول قرار گرفت و پس از آن استودیوهای آمازون و سرچ‌لایت با چهار جایزه و اپل تی وی پلاس با ۳ جایزه در رتبه‌های پایین‌تر قرار گرفتند.

اسامی برندگان را می‌توانید در زیر مشاهده کنید :

Critics Choice Awards 2021

بهترین فیلم

Nomadland – استودیوی سرچ‌لایت

بهترین بازیگر مرد

چادویک بوزمن – Ma Rainey’s Black Bottom (نتفلیکس)

بهترین بازیگر زن

کری مولیگان – Promising Young Woman ( استودیوی فوکس فیچرز)

بهترین بازیگر مکمل مرد

دنیل کالویا  – Judas and the Black Messiah (استودیوی وارنر بروز)

بهترین بازیگر مکمل زن

ماریا باکالوا – Borat Subsequent Moviefilm (استودیوی آمازون)

بهترین بازیگر جوان مرد / زن

آلن کیم – Minari (استودیوی A24)

بهترین گروه بازیگری

The Trial of the Chicago 7 (نتفلیکس)

بهترین کارگردانی

کلویی ژائو – Nomadland   (استودیوی سرچ‌لایت)

بهترین فیلم‌نامه

امرالد فنل – Promising Young Woman (استودیوی فوکس فیچرز)

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

کلویی ژائو – Nomadland   (استودیوی سرچ‌لایت)

بهترین فیلم‌برداری

جاشوا جیمز ریچاردز – Nomadland   (استودیوی سرچ‌لایت)

بهترین طراحی تولید

دونالد گراهام برت، ژان پاسکال – Mank (نتفلیکس)

بهترین تدوین

آلن بام‌گارتن – The Trial of the Chicago 7 (نتفلیکس)  – تساوی

میکل ای. جی. نیلسن – Sound of Metal (استودیوی آمازون) – تساوی

بهترین طراحی لباس

آن راث – Ma Rainey’s Black Bottom (نتفلیکس)

بهترین گریم

Ma Rainey’s Black Bottom  (نتفلیکس)

بهترین جلوه‌های ویژه

Tenet (استودیوی وارنر بروز)

بهترین فیلم کمدی

پالم اسپرینگز ( استودیو‌های هولو و نیان)

بهترین فیلم خارجی

Minari – (استودیوی A24)

بهترین آهنگ

Speak Now – One Night in Miami (استودیوی آمازون)

بهترین موسیقی متن

ترنت رزنار ، آتیکوس راس و جان باتیست – Soul (استودیوی دیزنی)

بهترین سریال درام

The Crown (نتفلیکس)

بهترین بازیگر مرد سریال درام

جان اوکانر – The Crown (نتفلیکس)

بهترین بازیگر زن سریال درام

اما کورین – The Crown (نتفلیکس)

بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال درام

مایکل کی. ویلیامز – Lovecraft Country (HBO)

بهترین بازیگر مکمل زن در سریال درام

جیلین اندرسون – The Crown (نتفلیکس)

بهترین سریال کمدی

تد لاسو ( اپل تی وی پلاس)

بهترین بازیگر مرد در سریال کمدی

جیسون سودیکیس – تد لاسو ( اپل تی وی پلاس)

بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال کمدی

دنیل لوی – Schitt’s Creek (پاپ)

بهترین بازیگر زن در سریال کمدی

هانا ودینگهام – تد لاسو ( اپل تی وی پلاس)

بهترین سریال محدود

The Queen’s Gambit (نتفلیکس)

بهترین فیلم تلویزیونی

همیلتون – (دیزنی پلاس)

بهترین بازیگر مرد سریال محدود یا فیلم تلویزیونی

جان بویگا – Small Axe (استودیوی آمازون)

بهترین بازیگر زن سریال محدود یا فیلم تلویزیونی

آنیا تیلور – The Queen’s Gambit (نتفلیکس)

بهترین بازیگر مکمل مرد سریال محدود یا فیلم تلویزیونی

دونالد ساترلند – The Undoing (HBO)

بهترین بازیگر مکمل زن سریال محدود یا فیلم تلویزیونی

أوزو أدوبا – Mrs. America (FX)

بهترین تاک شو یا برنامه گفتگو محور

Late Night with Seth Meyers (NBC)

بهترین استند آپ کمدی

Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill (نتفلیکس) – تساوی

Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia (نتفلیکس) – تساوی

بهترین سریال کوتاه

Better Call Saul: Ethics Training with Kim Wexler (AMC / یوتیوب)

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: