استودیو EA Motive

استودیو EA Motive روی IP مطرحی مشغول به کار است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۲۳:۳۰

استودیو EA Motive روی پروژه‌ای کار می‌کند که قطعا طرفداران بعد از شنیدن از آن خوشحال خواهند شد. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو EA Motive یکی از استودیوهای تازه‌تاسیس الکترونیک آرتز است. آن‌ها با چند پروژه اخیرشان خودشان را بااستعداد جلوه دادند و استودیوی توانایی به نظر می‌رسد. ساخت بخش کمپین Star Wars: Battlefront 2 و بعد آن توسعه بازی Star Wars: Squadrons، از کارهای این استودیو است. می‌دانیم که در حال حاضر چند پروژه رونمایی‌نشده در دست این استودیوی کانادایی قرار دارد. اخیرا اطلاعاتی درباره یکی از این پروژه‌ها درز کرده است.

در پادکست GamesBeat Decide، سوالی مبنی بر این‌که استودیو EA Motive در حال حاضر روی چه پروژه‌ای مشغول است مطرح شد. جف گراب (Jeff Grub) یکی از ژورنالیست‌های مطرح صنعت ویدیوگیم، در پاسخ به این سوال گفت که او نمی‌خواهد کار استودیو را فاش کند اما چیزی است که قطعا طرفداران از وجود آن خوش‌حال خواهند شد. همچنین این پروژه از آی‌پی‌های مطرح است.

الکترونیک‌ آرتز آی‌پی‌های متعددی دارد که گیمرها دوست دارند بازی جدیدی از آن‌ها ببینند. از مجموعه‌هایی که احتمالا در شرف احیا شدن‌اند، می‌توان به Dead Space،‌ Dante’s Inferno و Jade Empire اشاره کرد. البته که الکترونیک آرتز روی چند پروژه در مجموعه «جنگ ستارگان» هم مشغول است که ممکن است یکی از آن‌ها به دست EA Motive در حال ساخت باشد.

استودیو EA Motive در سال ۲۰۱۵ توسط جید ریموند در کانادا افتتاح شد و به عنوان یکی از استودیوهای کمکی EA مشغول به کار شد. هم‌چنین استودیو در ساخت و پیشرفت تکنولوژی‌های الکترونیک‌آرتز هم سهم بزرگی دارد. در اولین تجربه ساخت بازی، با همکاری استودیو DICE بخش کمپین بازی Star Wars: Battlefront 2 را ساختند. بعد از آن در همین سال بازی Star Wars: Squadrons را در پاییز عرضه کردند.

حال به نظر می‌رسد که بعد از تجربه در این پنج سال، پروژه‌های بزرگ‌تری به آن‌ها سپرده خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: