فیلم Rothko

راسل کرو و آرون تیلور- جانسون در فیلم Rothko ایفای نقش می‌کنند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۸:۲۴

راسل کرو و آرون تایلر- جانسون در فیلم Rothko به کارگردانی سم تیلور جانسون ایفای نقش می‌کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

این فیلم که بر اساس وقایع واقعی ساخته شده، داستان نبرد حقوقی کیت روتکو دختر نقاش مشهور آمریکایی، مارک روتکو را روایت می‌کند که برای محافظت از میراث پدر مرحومش با مردانی است که تلاش دارد هنر وی را بفروشند وارد نبردی حقوقی می‌شود، این فیلم توسط استودیو راکت ساینس تولید خواهد شد.

در این فیلم راسل کرو (Boy Erased, A Beautiful Mind) در نقش مارک روتکو و اشلینگ فرنچوسی در نقش کیت روتکو در کنار بازیگران دیگر این اثر، آرون تیلور جانسون (Tenet, Avengers: Age of Ultron)، مایکل استولبارگ (Shirley, Call Me By Your Name) و جرد هریس (Chernobyl) به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم Rothko

این فیلم اقتباسی بر اساس کتاب میراث مارک روتکو از لی سلدس و فیلمنامه‌ای از لارا وود ساخته خواهد شد. این فیلم توسط جرد فریدمن، دیوید سیلورتون،  آرون  و سم تیلور- جانسون تهیه و تولید می‌شود. جاناتان شوارتز و لوگان لرمن نیز مدیریت تولید این اثر را بر عهده دارند. علاوه بر این تیم خبره‌ای شامل کالین اتوود به عنوان طراح لباس، جف کروننوث به عنوان فیلمبردار و مارک فریدبرگ به عنوان طراح تولید در ساخت این پروژه مشارکت دارند.

تیلور جانسون کارگردان Rothko در مورد این فیلم گفت:

Rothko تنها یک فیلم درباره این هنرمند بزرگ نیست، بلکه داستانی بی انتها درباره تقابل درستی و نادرستی است. این فیلم سرگذشت کیت روتک و مبارزه‌ی او با مردانی فاسد است که به پدرش خیانت کردند و آثار هنری او را به سرقت بردند، این فیلم تسویه حساب وی با مردانی صاحب قدرت است که تمام تلاش خود را برای از بین بردن میراث پدر او کردند.

هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم Rothko اعلام نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: