استودیو SIE London

بازی بعدی استودیو SIE London از پتانسیل بالایی برخوردار است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۴:۵۹

مدیرعامل استودیو SIE London اخیرا به گفت و گو درباره پروژه جدید استودیو پرداخته‌است. به اعتقاد وی این عنوان جدید از پتانسیل بالایی برخوردار است و می‌تواند بالاترین سطح کیفی را به مخاطبان ارائه کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، همراه دنیای بازی باشید.

SIE London یکی از بزرگ‌ترین و برترین عناوین PSVR را از در سال ۲۰۱۹ روانه بازار کرد. بازی Blood and Truth یک شوتر اول شخص با صحنه‌های سینمایی و کارگردانی خوب بود که به خوبی از ویژگی‌های هدست واقعیت مجازی در گیم‌پلی خود بهره برده بود. مخاطبان PSVR منتظر معرفی و تجربه پروژه بعدی استودیو هستند که به گفته مدیرعامل استودیو یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های استودیو است.

اخیرا مدیرعامل استودیو SIE London در مصاحبه‌ای که در وبسایت رسمی استودیو منتشر شده، به بحث درباره پروژه جدید پرداخته‌است. به گفته وی ایجاد یک محیط کار امن و سالم از اهداف اصلی مدیریت است. مورد دیگر پیگیری و توسعه بازی در یک زمان مشخص شده‌است. وی در نهایت اشاره کرد که پروژه جدید استودیو، از بزرگ‌ترین پروژه‌های آن‌ها تا به امروز است:

من علاقه مندم که اعضای استودیو جاه طلب و بلندپرواز باشند و پتانسیل بالایی که در ما وجود دارد را درک کنند. از سوی دیگر پروژه باید از روی منطق و با در نظر گرفتن شرایط ممکن تعریف شود. پروژه بعدی ما از پتانسیل به شدت بالایی برخوردار است و به همین دلیل دوست داریم با تقویت تیم توسعه به هر روش ممکن بازدهی کار را به بیشینه برسانیم و یک بازی با کیفیت درجه یک را تقدیم مخاطب کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: