بازی Dynasty Warriors 9 Empires

تاخیر خوردن بازی Dynasty Warriors 9 Empires

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ , ۲۰:۳۸

بازی Dynasty Warriors 9 Empires که قرار بود اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه شود، تا مدت نامعلومی تاخیر خورد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی «جنگجویان سلسله: امپراطوری‌ها» که در ابتدا برای عرضه در اوایل سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود، توسط Koei Tecmo (ناشر بازی) تا تاریخ نامعلومی عقب افتاد. در آخرین بیانیه، کوئی تکمو اعلام کرد که سازندگان در حال تلاش‌اند تا بهترین بازی‌ای که ممکن است را به دست مخاطبان برسانند. تاریخ انتشار بازی در آینده به اطلاع خواهد رسید.

اکانت رسمی کوئی تکمو در توییتر، عکسی از بازی منتشر کرد که به نظر سکانسی از افتتاحیه بازی است. بازی Dynasty Warriors 9 Empires که به عنوان یک بسته‌الحاقی بزرگ برای بازی به شمار می‌رود، موظف است که به حالت اصیل مجموعه برگردد و از استیج‌های کوچک‌تر برخوردار باشد. همچنین از سیستم کاراکتر ساختن بهتری بهره‌مند است و روابط میان شخصیت‌ها و روابط بومی را گسترش می‌دهد. بازی Dynasty Warriors 9 زمانی که منتشر شد، چه در دید مخاطبان و چه از نگاه منتقدان اثر متوسطی بود و نتوانسته بود که انتظارات را برآورده کند؛ اما مثل این‌که این بسته‌الحاقی قرار است تغییرات خوبی را رقم بزند.

سری بازی‌های «جنگجویان سلسله» قدمت زیادی دارند. سیستم مبارزه و نبردهای آن باعث شد تا طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کند. آخرین نسخه از این مجموعه در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. همان‌طور که اشاره کردم، آخرین نسخه این مجموعه نتوانست در نظز منتقدان و مخاطبان آن‌چنان خوش بدرخشد. فرمول تکراری بازی در نسخه‌های اخیر، نکته‌ای بود که دامن‌گیر بازی شده بود. اما با این حال این بسته‌

بازی Dynasty Warriors 9 Empires برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی در دست تولید قرار دارد. با گذر زمان، جزییات بیشتری از بازی به دست مخاطبان خواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: