Guilty Gear Strive

تاریخ عرضه بازی Guilty Gear Strive تاخیر خورد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۴:۲۹

اکانت رسمی استودیو «Arc System Works» در توئیتر خبر از تاخیر در انتشار بازی بازی Guilty Gear Strive داد. این عنوان ۲۱ام خردادماه سال آینده برای پلتفرم‌های مقصد عرضه می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، همراه دنیای بازی باشید.

مجموعه مبارزه‌ای Guilty Gear شاید در زمره عناوین فایتینگ مطرح حال حاضر قرار نگیرد اما، از مجموعه‌های قدیمی و ریشه دار این سبک محسوب می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد. این فرنچایز با ارائه گیم‌پلی پرسرعت و هیجان انگیز و آرت استایل انیمه‌ای همواره مورد توجه طرفداران ژانر فایتینگ بوده‌است و نسخه جدید مجموعه نیز از این قاعده مستثنا نیست.

اکانت رسمی استودیو Arc System Works در توئیتر خبر از تاخیر در تاریخ انتشار Guilty Gear Strive داد. این عنوان در ابتدا قرار بود ۲۰ام فروردین‌ماه ۱۴۰۰ (۹ام آوریل ۲۰۲۱) عرضه شود. ظاهرا سازندگان از بازخوردهای مخاطبان پس از تجربه نسخه بتا راضی نیستند و قصد دارند تا برطرف نشدن همه نواقص از انتشار بازی خودداری کنند. ۲۱ام خرداد (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) تاریخ جدید عرضه این عنوان خواهد بود.

شخصیت Giovanna یک مامور ویژه است که به محافظت از رئیس جمهور می‌پردازد. بنابراین باید آن را کارکتر ویژه بازی Guilty Gear Strive دانست. این شخصیت در کنار ضربان سهمگینی که به دشمن وارد می‌کند، یک همراه دارد که در واقع گرگ روح وار است و Rei نام گرفت.

در حقیقت Giovanna شخصیت جذابی است و بازیکنان تجربه گیم پلی سرگرم کننده با آن خواهند داشت. مکانیک گیم پلی این شخصیت منحصربفرد بوده و گیمرها را شیفته خود می‌سازد. مشخص نیست داستان حضور جیووانا در بازی Guilty Gear Strive چیست و با چه هدفی وی در این عنوان حضور پیدا کرده است.

انتظار داریم شخصیت Anji Mito که در بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus یک شخصیت غیرقابل بازی بود، به این نسخه جدید افزوده شود. Arc System Works در حقیقت قصد دارد با افزودن کارکترهای هیجان انگیز نظر بازیکنان را جلب کند.

Guilty Gear Strive در سال ۲۰۲۱ برای رایانه شخصی، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: