بازی Resident Evil 9

شایعه: روند توسعه بازی Resident Evil 9 آغاز شده‌است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۸:۲۴

اینسایدر معروف مجموعه رزیدنت اویل، AestheticGamer مدعی است کپکام روند توسعه بازی Resident Evil 9 را آغاز کرده و این عنوان را سال ۲۰۲۴ میلادی روانه بازار خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

به نظر می‌رسد دوره افت مجموعه وحشت-بقا رزیدنت اویل در اواسط نسل هشتم و با عرضه بازی Resident Evil 7  به پایان رسیده باشد. سه نسخه اخیری کمپانی کپکام از این مجموعه عرضه کرده، همه با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده و ظاهرا کپکام بار دیگر فرمول جلب رضایت مخاطب را جلب کرده‌است. مشخصا کمپانی ژاپنی پتانسیل بالایی در این مجموعه می‌بیند و آن را به عنوان یکی از منابع اصلی درآمد خود تلقی می‌کند. با این تفاسیر به نظر می‌رسد عرضه Resident Evil 9 تقریبا قطعی است. البته با توجه به اینکه هنوز بازی Resident Evil Village منتشر نشده، انتظار نمی‌رود روند توسعه نسخه نهم به این زودی‌ها آغاز شود.
موضوعی که اینسایدر معروف مجموعه تکذیب می‌کند.

اینسایدر معروف AestheticGamer یا همان Dusk Golem مدعی است کپکام مدت‌ها است که روند ساخت بازی Resident Evil 9 را آغاز کرده‌است. به گفته وی این بازی از سال ۲۰۱۸ در دست توسعه قرار دارد. البته با توجه با اینکه تیم کوچکی از اعضا روی آن کار می‌کنند، این عنوان هنوز مراحل ابتدایی توسعه خود را سپری می‌کند و تا زمان انتشار و معرفی بازی چند سال باقی‌ مانده‌است. تاریخی که کپکام برای انتشار بازی برنامه‌ریزی کرده سال ۲۰۲۴ میلادی است. هدف از توسعه زود هنگام بازی فاصله کم میان تاریخ انتشار نسخه‌های مختلف است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: