گلدن گلوب

برندگان هفتاد و هشتمین دوره از جوایز گلدن گلوب مشخص شدند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

اسامی برندگان هفتاد و هشتمین دوره از جوایز گلدن گلوب (۲۰۲۱) اعلام شد، برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم Nomadland به کارگردانی کلویی ژائو با کسب دو جایزه برای بهترین فیلم و بهترین کارگردانی و سریال The Crown از شبکه نتفلیکس با کسب چهار جایزه از عناوین درخشان این دوره بودند، فیلم Nomadland هم اکنون از طریق شبکه هولو قابل تماشا است. لیست کامل برندگان را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

گلدن گلوب

بهترین اجرا توسط بازیگر مرد در یک سریال تلویزیونی موزیکال یا کمدی

جیسون سودیکیس در سریال Ted Lasso

بهترین اجرا توسط بازیگر زن در یک سریال تلویزیونی موزیکال یا کمدی

کاترین اوهارا در سریال Schitt’s Creek

بهترین اجرا توسط بازیگر مرد در یک سریال تلویزیونی درام

جاش اوکانر در سریال  The Crown

بهترین اجرا توسط بازیگر زن در یک سریال تلویزیونی درام

اما کورین در سریال   The Crown

بهترین اجرا توسط بازیگر مرد در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

مارک رافلو در مینی سریال  I Know This Much Is True

بهترین اجرا توسط بازیگر زن در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

آنیا تیلور جوی در مینی سریال    The Queen’s Gambit

بهترین سریال درام

The Crown

بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

The Queen’s Gambit

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال، مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

جیلیان اندرسون در سریال   The Crown

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال، مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

جان بویگا در سریال  Small Axe

بهترین سریال کمدی یا موزیکال

Schitt’s Creek

بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

Borat Subsequent Moviefilm

بهترین فیلم درام

Nomadland

بهترین فیلم خارجی

Minari – کره و آمریکا

بهترین فیلم‌نامه

آرون سورکین برای فیلم The Trial of the Chicago 7

بهترین آهنگ

IO SI (Seen) – The Life Ahead

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک فیلم سینمایی

دانیل کالوویا در فیلم   Judas and the Black Messiah

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک فیلم سینمایی

جودی فاستر در فیلم The Mauritanian

بهترین فیلم انیمیشن

Soul

بهترین بازیگر نقش مرد در یک فیلم درام

چادویک بوزمن در فیلم  Ma Rainey’s Black Bottom

بهترین بازیگر نقش زن در یک فیلم درام

آندرا دی در فیلم The United States vs. Billie Holiday

بهترین بازیگر زن در یک فیلم موزیکال یا کمدی

رزمند پایک در فیلم   I Care a Lot

بهترین بازیگر مرد در یک فیلم موزیکال یا کمدی

ساشا بارون کوهن در فیلم Borat Subsequent Moviefilm

بهترین کارگردان فیلم سینمایی

کلویی ژائو – Nomadland

بهترین موسیقی متن

Soul

اسامی نامزدین هفتاد و هشتمین دوره از جوایز گلدن گلوب مشخص شد

اسامی نامزدین هفتاد و هشتمین دوره از جوایز گلدن گلوب برای تقدیر از بهترین‌های سینما و تلویزیون اعلام شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

نامزدهای امسال این دوره ترکیبی از عناوین جدید و قدیمی سینمایی و تلویزیونی هستند، و آنچه را که در خانه در زمان قرنطینه تماشا می‌کردیم برجسته می‌کنند.

کمپانی نتفلیکس هم در تلویزیون و هم در سینما، با فیلم درام Mank، با ۶ نامزدی و فیلم The Trial of the Chicago 7 با ۵ نامزدی پیشتاز است.

در بین سریال‌های تلویزیونی، مجموعه تلویزیونی نتفلیکس The Crown با ۶ نامزدی و مجموعه‌ی Schitt’s Creek با ۵ نامزدی از رقیبان خود پیشتاز هستند.

چادویک بوزمن که سال گذشته در سن ۴۳ سالگی و پس از یک نبرد طولانی با سرطان روده بزرگ درگذشت، بازی در فیلم نتفلیکس Ma Rainey’s Black Bottom  دریافت نامزد پس از مرگ دریافت جایزه‌ی گلدن گلوب شد.

تینا فی و امی پولر برای چهارمین بار میزبانی این مراسم را بر عهده خواهند داشت.

مراسم گلدن گلوب به صورت مجازی روز یکشنبه ۱۰ اسفند ( ۲۸ فوریه ) در شبکه NBC برگزار خواهد شد.

در این دور همچنین نورمن لیر، پیشگام تلویزیون جایزه کارول برنت را به خاطر یک عمر موفقیت هنری خود و جین فوندا بازیگر / فعال سینما به دلیل کمک های برجسته خود به صنعت سینما و تلویزیون، جایزه سیسیل بی. دیمیل را دریافت می‌کنند.

لیست کامل نامزدها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید :

تلویزیون

بهترین اجرا توسط بازیگر مرد در یک سریال تلویزیونی موزیکال یا کمدی

جیسون سودیکیس در سریال Ted Lasso

دان چیدل در سریال  Black Monday

نیکولاس هالت در سریال  The Great

یوجین لوی  در سریال  Schitt’s Creek

رامی یوسف  در سریال  Ramy

بهترین اجرا توسط بازیگر زن در یک سریال تلویزیونی موزیکال یا کمدی

لیلی کالینز در سریال  Emily in Paris

کیلی کوکو در سریال  The Flight Attendant

ال فنینگ در سریال The Great

جین لوی در سریال Zoey’s Extraordinary Playlist

کاترین اوهارا در سریال Schitt’s Creek

بهترین اجرا توسط بازیگر مرد در یک سریال تلویزیونی درام

جیسون بیتمن در سریال   Ozark

جاش اوکانر در سریال  The Crown

باب ادنکرک در سریال    Better Call Saul

آل پاچینو در سریال   Hunters

متیو ریس در سریال  Perry Mason

بهترین اجرا توسط بازیگر زن در یک سریال تلویزیونی درام

اولیویا کلمن در سریال   The Crown

جودی کامر در سریال   Killing Eve

اما کورین در سریال   The Crown

لورا بیلی  در سریال   Ozark

سار پالسون در سریال   Ratched

بهترین اجرا توسط بازیگر مرد در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

برایان کرانستون در مینی سریال    Your Honor

جف دانیلز در مینی سریال    The Comey Rule

هیو گرنت در مینی سریال    The Undoing

ایثن هاک در مینی سریال    The Good Lord Bird

مارک رافلو در مینی سریال    I Know This Much Is True

بهترین اجرا توسط بازیگر زن در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

کیت بلانشت در مینی سریال   Mrs. America

دیزی ادگار جونز در مینی سریال    Normal People

شیرا هاس در مینی سریال    Unorthodox

نیکول کیدمن در مینی سریال    The Undoing

آنیا تیلور جوی در مینی سریال    The Queen’s Gambit

بهترین سریال درام

The Crown

Lovecraft Country

The Mandalorian

Ozark

Ratched

بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

Normal People

The Queen’s Gambit

Small Axe

The Undoing

Unorthodox

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال، مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

هلنا بونهام کارتر در سریال   The Crown

جولیا گارنر در سریال   Ozark

جیلیان اندرسون در سریال   The Crown

آنی مورفی در سریال  Schitt’s Creek

سینتیا نیکسون در سریال   Ratched

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال، مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

جان بویگا در سریال    Small Axe

برندن گلیسون در سریال The Comey Rule

دن لوی در سریال    Schitt’s Creek

جیم پارسونز در سریال   Hollywood

دونالد ساترلند در سریال    The Undoing

بهترین سریال کمدی یا موزیکال

Emily in Paris

The Flight Attendant

Schitt’s Creek

The Great

Ted Lasso

فیلم سینمایی

گلدن گلوب

بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

Borat Subsequent Moviefilm

Hamilton

Music

Palm Springs

The Prom

بهترین فیلم درام

The Father

Mank

Nomadland

Promising Young Woman

The Trial of the Chicago 7

بهترین فیلم خارجی

Another Round – دانمارک

La Llorona – گواتمالا و فرانسه

The Life Ahead – ایتالیا

Minari – کره و آمریکا

Two of Us – فرانسه و آمریکا

بهترین فیلم‌نامه

امرالد فنل برای فیلم Promising Young Woman

جک فینچر برای فیلم Mank

آرون سورکین برای فیلم The Trial of the Chicago 7

فلوریان زلر، کریستوفر هامپتون برای فیلم The Father

کلویی ژائو برای فیلم Nomadland

بهترین آهنگ

Fight for You – Judas and the Black Messiah

Hear My Voice – The Trial of the Chicago 7

IO SI (Seen) – The Life Ahead

Speak Now – One Night in Miami

Tigers & Tweed – The United States vs. Billie Holiday

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک فیلم سینمایی

ساشا بارون کوهن در فیلم  The Trial of the Chicago 7

دانیل کالوویا در فیلم   Judas and the Black Messiah

جرد لتو در فیلم   The Little Things

بیل موری در فیلم   On the Rocks

لزلی اودوم جونیور در فیلم   One Night in Miami

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک فیلم سینمایی

گلن کلوز در فیلم Hillbilly Elegy

اولیویا کولمن در فیلم The Father

جودی فاستر در فیلم The Mauritanian

آماندا سایفرد در فیلم Mank

هلنا زنگل در فیلم News of the World

بهترین فیلم انیمیشن

The Croods: A New Age

Onward

Over the Moon

Soul

Wolfwalkers

بهترین بازیگر نقش مرد در یک فیلم درام

ریز احمد در فیلم  Sound of Metal

چادویک بوزمن در فیلم  Ma Rainey’s Black Bottom

آنتونی هاپکینز در فیلم   The Father

گری اولدمن در فیلم   Mank

طاهر رحیم در فیلم The Mauritanian

بهترین بازیگر نقش زن در یک فیلم درام

ویولا دیویس در فیلم  Ma Rainey’s Black Bottom

آندرا دی در فیلم The United States vs. Billie Holiday

ونسا کربی در فیلم  Pieces of a Woman

فرانسیس مک‌دورمند در فیلم  Nomadland

کری مولیگان در فیلم  Promising Young Woman

بهترین بازیگر زن در یک فیلم موزیکال یا کمدی

ماریا باکلوا در فیلم   Borat Subsequent Moviefilm

کیت هادسون در فیلم   Music

میشل فایفر در فیلم   French Exit

رزمند پایک در فیلم   I Care a Lot

آنیا تیلور جوی در فیلم   Emma

بهترین بازیگر مرد در یک فیلم موزیکال یا کمدی

ساشا بارون کوهن در فیلم Borat Subsequent Moviefilm

جیمز کوردن در فیلم The Prom

لین مانوئل میرندا در فیلم  Hamilton

دو پتل در فیلم The Personal History of David Copperfield

اندی سامبرگ در فیلم  Palm Springs

بهترین کارگردان فیلم سینمایی

 دیوید فینچر – Mank

رجینا کینگ – One Night in Miami

آرون سورکین – The Trial of the Chicago 7

کلویی ژائو – Nomadland

بهترین موسیقی متن

The Midnight Sky

Tenet

News of the World

Mank

Soul

منبع : CNN

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: