The Pale Blue Eye

کریستین بیل در فیلم The Pale Blue Eye ایفای نقش می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۹ اسفند ۱۳۹۹ , ۱۷:۲۵

به گزارش سایت ددلاین کریستین بیل در فیلم The Pale Blue Eye به کارگردانی اسکات کوپر ظاهر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

برنده جایزه اسکار کریستین بیل (The Fighter, The Dark Knight ,Vice) در فیلم The Pale Blue Eye به کارگردانی اسکات کوپر (Crazy Heart, Black Mass, Antlers) ایفای نقش می‌کند، کوپر و بیل قبل از این نیز در درام جنایی Out of the Furnace و فیلم Hostiles با هم همکاری داشته‌اند.

The Pale Blue Eye

این فیلم اقتباسی بر اساس رمانی از لوئیس بایارد در حال ساخت است و داستانی هیجان انگیز از تلاش برای حل معمای قتل‌های سریالی را روایت می‌کند که در سال ۱۸۳۰ در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت اتفاق افتاد.

بیل در این فیلم نقش یک کارآگاه باسابقه را بازی می‌کند که در مورد علت این قتل‌ها تحقیق می‌کند و در این راه یکی از دانشجویان نکته بین دانشگاه افسری به نام ادگار آلن پو (نویسنده مشهور جهان) به او کمک می‌کند.

The Pale Blue Eye

کوپر در مورد حضور شخصیت ادگار آلن پو در این فیلم گفت:

اگرچه ادگار آلن پو در بوستون متولد شد و در بالتیمور درگذشت اما بیشتر عمر خود را در ایالت ویرجینیا، محل زندگی من، گذراند. بنابراین من با حضور او بزرگ شدم. او ژانر کارآگاهی را برای ما به ارث گذاشت و حضورش در آثار تمامی نویسندگان داستان‌های ترسناک، رازآلود و علمی که به پو مدیون هستند، هویدا است.

این تلاش من برای ساخت یک فیلم پلیسی و با محوریت یک قاتل زنجیره‌ای است . می‎‌خواهم فیلم‌هایی بسازم که مرا به فضای متفاوت و شاید ناخوشایندی سوق دهند، اما خوشحالم که کریستین در این مسیر مرا همراهی می‌کند.

بیش از یک دهه است که می‌خواهم این کار را انجام دهم و خوشبختانه، کریستین کاملا به سنی رسیده که بتواند در قالب شخصیت اصلی فیلم قرار بگیرد. اولین بار که فکر ساخت این فیلم به سرم زد کریستین برای بازی در آن خیلی جوان بود. فیلم‌ها باید در زمان مناسب ساخته شوند. کریستین همیشه تقاضاهای زیادی دارد، از اینکه می‌توانم این کار را با او انجام دهم بسیار خوشحالم.

این فیلم توسط استودیو کراس کریک (The Trial of the Chicago 7) تهیه و تولید خواهد شد. بیل و کوپر به همراه جاش لشر و تایلر تامپسون از استودیوی کراس کریک به عنوان تهیه‌کنندگان فیلم در ساخت آن مشارکت دارند. انتظار می‌رود فیلمبرداری این پروژه سینمایی از پاییز سال جاری آغاز شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: